Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
2 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
3 | Krokwińska Bożena | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
4 | Radzikowski Paweł | Jeziorany | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
6 | Felka Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
7 | Dobkowski Daniel Dobkowski | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
8 | Chwietczuk Paweł | Różnowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Paw300 | opłacono on-line |
9 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
10 | Bogdańska Sylwia | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
11 | Zawadzki Roman | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
12 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
13 | JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI | OLSZTYN | Polska | Bieg główny (10 km) | 4 W-M BOT | opłacono on-line |
14 | Sarol Adrian | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
15 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
16 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
17 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
18 | Balicka Aleksandra | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Dzialdowo | opłacono on-line |
19 | Kotlenga Monika | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
20 | Kotlenga Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
21 | Langowski Krzysztof | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
22 | Gulczyński Piotr | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
23 | połom tomasz | oława | Polska | Bieg główny (10 km) | Termy Jakuba - Oławski Park Wodny | opłacono on-line |
24 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
25 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
26 | Przybyłek Michał | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
27 | ORŁOWSKI TOMASZ | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
28 | Leśnicki Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
29 | ORŁOWSKA PAULINA | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
30 | Kocięcki Artur | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
31 | Fieodorow Tomasz | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
32 | Bakunowicz Jarosław | Małdyty | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
33 | Krzyżaniak Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
34 | Szcześniak Janusz | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
35 | Jurołajć Tomasz | Lipowina/Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | 43BLP Braniewo | opłacono on-line |
36 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
37 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
38 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
39 | Prusik Andrzej | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
40 | Pałejko Mateusz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
41 | Lipiński Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Trec Team | opłacono on-line |
42 | Błaut Damian | Tyrowo | Polska | Bieg główny (10 km) | KP PSP Ostróda | opłacono on-line |
43 | Połom Patryk | Stawiguda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
44 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | opłacono on-line |
45 | Tarasiuk Paweł | Poznań | Polska | Bieg główny (10 km) | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny | opłacono on-line |
46 | Szymańska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
47 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | BUDIMEX | opłacono on-line |
48 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
49 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
50 | Sierzputowski Mariusz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
51 | Kubiak Karolina | Wejherowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Excalibur | opłacono on-line |
52 | Kwakszys Grzegorz | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line |
53 | Lipiński Seweryn | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn | opłacono on-line |
54 | Jurewicz Arkadiusz | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
55 | Ducher Longin | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
56 | Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz | ORNETA | Polska | Bieg główny (10 km) | Są wolniejsi | opłacono on-line |
57 | Jaworska-Bendyk Karolina | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
58 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | KS AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line |
59 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
60 | BROJEK Mariusz | Żabi Róg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
61 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
62 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
63 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
64 | Tunkiewicz Sławek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
65 | Szukuć Agnieszka | Olsztyn, 85 | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
66 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line |
67 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
68 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
69 | Sławuszewska Małgorzata | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
70 | Sławuszewski Leszek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN | opłacono on-line |
71 | Rydzewska Barbara | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
72 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
73 | Rydzewski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | VI LO Gdańsk | opłacono on-line |
74 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
75 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
76 | Wiśniewski Łukasz | PASŁĘK | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
77 | Jarosz Jarosław Jarosz | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
78 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS"Truso" Elbląg | opłacono on-line |
79 | Konarzewska Martyna | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Działdowo | opłacono on-line |
80 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
81 | Zięba Mariusz | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
82 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
83 | Worobiec Dawid Worobiec | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
84 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
85 | Tomaszewska Joanna | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
86 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
87 | Przybyłek Patrycja | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
88 | Możejko Dawid | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
89 | Danielewicz Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
90 | Pronobis Beata | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
91 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
92 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
93 | Gomulski Marcin | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
94 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono on-line |
95 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
96 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
97 | Banach Andrzej | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Lecimy Tutej | opłacono on-line |
98 | Ołowski Jakub | Biskupiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
99 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny (10 km) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
100 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9368