Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny (10 km) ElektroniczneZapisy.pl Team
2 Dąbrowski Maciej Giedajty Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
3 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg główny (10 km) run-log opłacono on-line
4 Piniewski Robert Olsztyn Bieg główny (10 km) Pszczółkowski Team
5 Siemiński Rajmund Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Petryka Łukasz Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
7 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
8 Szramowski Przemek Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono on-line
9 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
10 Bagiński Krzysztof Bagiński Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners
11 Sowa Renata Elbląg Bieg główny (10 km) IKS ATAK ELBLĄG
12 Kurzelowski Damian Morąg Bieg główny (10 km) Biegam dla Bartka opłacono on-line
13 Lewko Michał Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
14 Kłuba Sławomir Morąg Bieg główny (10 km) TRI NEGU opłacono on-line
15 Szczepański Patryk Narzym Bieg główny (10 km) ISKRA Narzym opłacono on-line
16 Chrabonszcz Jerzy Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda opłacono on-line
17 Chrabonszcz Maria Ostróda Bieg główny (10 km)
18 Połowianiuk Jan Barczewo Bieg główny (10 km) Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
19 Bielenica Beata Wydminy Bieg główny (10 km) BBL WYDMINY opłacono on-line
20 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny (10 km) ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
21 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 Nowakowska Edyta Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
24 Rowicki Jarosław Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
25 Cygański Tomasz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
26 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Grupa Trójmiasto
27 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega/ MSB Finisz Morąg opłacono on-line
28 Jachimowicz Dorota Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
29 Siepioła Cezary Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
30 Bielewicz Maciej Dobre Miasto Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Kawiak Jacek Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Nawojczyk Przemysław Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
33 Grędziszewski Waldemar Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Żyźniewski Przemysław Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
35 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
36 Chodorowicz Kamil Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
37 Sikorski Krystian Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
38 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
39 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny (10 km) RedRum OldBoys opłacono on-line
40 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny (10 km) RimTimTeamRuners Braniewo opłacono on-line
41 Kaczyński Kamil Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
42 Kord Arkadiusz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
43 Paszko Kamil Florczaki Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
44 Rafalski Eliasz Olsztyn Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
45 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” opłacono on-line
46 Kubiak Maciej Reda Bieg główny (10 km) Zoeller Tech opłacono on-line
47 Wychowaniak Marta Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
48 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
49 Karwacki Szymon Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
50 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) opłacono on-line
51 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny (10 km) OSP POGRODZIE opłacono on-line
52 Ołowski Jakub Biskupiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
53 Banach Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) Lecimy Tutej opłacono on-line
54 Matlewska Marzena Elbląg Bieg główny (10 km) niezrzeszona
55 Banaś Sebastian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
57 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny (10 km) MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
58 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
59 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
60 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
61 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
62 Danielewicz Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
63 Możejko Dawid Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
64 Przybyłek Patrycja Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
65 Trzebiatowski Michał Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
66 Tomaszewska Joanna Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
67 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
68 Worobiec Dawid Worobiec Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
69 Guzowski Piotr Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
70 Zięba Mariusz Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
71 Kowalski Karol Dobrocin Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
72 Kopeć Wojciech Olsztynek Bieg główny (10 km) Team Kopeć
73 Konarzewska Martyna Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Działdowo opłacono on-line
74 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) MKS"Truso" Elbląg opłacono on-line
75 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
76 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn
77 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
78 Wiśniewski Łukasz PASŁĘK Bieg główny (10 km) opłacono on-line
79 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg główny (10 km)
80 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
81 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny (10 km) Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
82 Rydzewski Dawid Gdańsk Bieg główny (10 km) VI LO Gdańsk opłacono on-line
83 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
84 Rydzewska Barbara Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
85 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg główny (10 km) AZS UWM OLSZTYN
86 Sławuszewski Leszek Olsztyn Bieg główny (10 km) 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN opłacono on-line
87 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
88 Rapacki Grzegorz Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
89 Rapacka Monika Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
90 Maliszewski Jerzy Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
91 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Bieg główny (10 km) opłacono on-line
92 Tunkiewicz Sławek Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
93 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
94 kapteina robert gronowo górne Bieg główny (10 km) opłacono on-line
95 Kubiak Maria Rumia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
96 BROJEK Mariusz Żabi Róg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
97 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA Bieg główny (10 km) opłacono on-line
98 Kujawa Wiktor Olsztyn Bieg główny (10 km) KS AZS UWM OLSZTYN opłacono on-line
99 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
100 Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz ORNETA Bieg główny (10 km) Są wolniejsi opłacono on-line


Wyświetleń: 4002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ