Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
2 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
3 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
4 Połowianiuk Jan Barczewo Bieg główny (10 km) Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
5 Kord Arkadiusz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
6 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega/ MSB Finisz Morąg opłacono on-line
7 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
8 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
9 Nowak Jerzy Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
10 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
11 Sikorski Krystian Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
12 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
13 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
14 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny (10 km) MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
15 Ołowski Jakub Biskupiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
16 Szcześniak Janusz Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
17 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny (10 km) RimTimTeamRuners Braniewo opłacono on-line
18 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg główny (10 km)
19 Wychowaniak Marta Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
20 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
21 Lewko Michał Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 Gulczyński Piotr Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 Bielewicz Maciej Dobre Miasto Bieg główny (10 km) opłacono on-line
24 Zawadzki Roman Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
25 Bogdańska Sylwia Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
26 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” opłacono on-line
27 Kowalski Karol Dobrocin Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
28 Balicka Aleksandra Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Dzialdowo opłacono on-line
29 Konarzewska Martyna Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Działdowo opłacono on-line
30 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Matlewska Marzena Elbląg Bieg główny (10 km) niezrzeszona
33 Banaś Sebastian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) MKS"Truso" Elbląg opłacono on-line
35 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
36 Sowa Renata Elbląg Bieg główny (10 km) IKS ATAK ELBLĄG
37 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny (10 km) ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
38 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny (10 km) Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
39 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg główny (10 km) run-log opłacono on-line
40 Paszko Kamil Florczaki Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
41 Rydzewski Dawid Gdańsk Bieg główny (10 km) VI LO Gdańsk opłacono on-line
42 Lipiński Marek Gdańsk Bieg główny (10 km) Trec Team opłacono on-line
43 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Grupa Trójmiasto
44 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny (10 km) ElektroniczneZapisy.pl Team
45 Dąbrowski Maciej Giedajty Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
46 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny (10 km) OSP POGRODZIE opłacono on-line
47 kapteina robert gronowo górne Bieg główny (10 km) opłacono on-line
48 Trzebiatowski Michał Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
49 Tomaszewska Joanna Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
50 Guzowski Piotr Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
51 Kotlenga Przemysław Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
52 Kotlenga Monika Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
53 Zięba Mariusz Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
54 Przybyłek Patrycja Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
55 Radzikowski Paweł Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Jachimowicz Dorota Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
57 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg główny (10 km) H+H Polska opłacono on-line
58 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny (10 km) 43BLP Braniewo opłacono on-line
59 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
60 Bakunowicz Jarosław Małdyty Bieg główny (10 km) opłacono on-line
61 Kaczyński Kamil Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
62 Petryka Łukasz Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
63 Rowicki Jarosław Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
64 Kłuba Sławomir Morąg Bieg główny (10 km) TRI NEGU opłacono on-line
65 Szczygłowski Jacek Morąg Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
66 Grędziszewski Waldemar Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
67 Siemiński Rajmund Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
68 Siepioła Cezary Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
69 Żyźniewski Przemysław Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
70 Chodorowicz Kamil Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
71 Możejko Dawid Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
72 Dobkowski Daniel Dobkowski Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
73 Langowski Krzysztof Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
74 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
75 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
76 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
77 Kurzelowski Damian Morąg Bieg główny (10 km) Biegam dla Bartka opłacono on-line
78 Ducher Longin MORĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
79 Nowakowska Edyta Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
80 Szymkowiak Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
81 Przybyłek Michał Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
82 Szczepański Patryk Narzym Bieg główny (10 km) ISKRA Narzym opłacono on-line
83 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
84 Worobiec Dawid Worobiec Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
85 Sarol Adrian Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
86 Piniewski Robert Olsztyn Bieg główny (10 km) Pszczółkowski Team
87 Cygański Tomasz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
88 Nawojczyk Przemysław Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
89 Lipiński Seweryn Olsztyn Bieg główny (10 km) sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn opłacono on-line
90 Danielewicz Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
91 Kocięcki Artur Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
92 JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI OLSZTYN Bieg główny (10 km) 4 W-M BOT opłacono on-line
93 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg główny (10 km) AZS UWM OLSZTYN
94 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) BUDIMEX opłacono on-line
95 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
96 Rafalski Eliasz Olsztyn Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
97 Szymańska Ewa Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
98 Karwacki Szymon Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
99 Sławuszewski Leszek Olsztyn Bieg główny (10 km) 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN opłacono on-line
100 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line


Wyświetleń: 4487

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ