Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
2 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
3 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
4 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line |
5 | Menziński Przemysław | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega/ MSB Finisz Morąg | opłacono on-line |
6 | Kord Arkadiusz | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
7 | Pronobis Beata | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
8 | Fieodorow Tomasz | Barczewo | Polska | Bieg główny (10 km) | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
9 | Sikorski Krystian | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line |
10 | Sikorska Nina | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line |
11 | Jarosz Jarosław Jarosz | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
12 | Kwakszys Grzegorz | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line |
13 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
14 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono on-line |
15 | Ołowski Jakub | Biskupiec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
16 | Lewko Michał | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
17 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | RimTimTeamRuners Braniewo | opłacono on-line |
18 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | LA Braniewianki | opłacono on-line |
19 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | LA Braniewianki | opłacono on-line |
20 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
21 | Szcześniak Janusz | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
22 | Gulczyński Piotr | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
23 | Bielewicz Maciej | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
24 | Szałachowski Tomasz | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” | opłacono on-line |
25 | Zawadzki Roman | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
26 | Bogdańska Sylwia | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
27 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
28 | Konarzewska Martyna | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Działdowo | opłacono on-line |
29 | Balicka Aleksandra | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Dzialdowo | opłacono on-line |
30 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
31 | Angielczyk Magdalena | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | run-log | opłacono on-line |
32 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
33 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | IKS ATAK ELBLĄG | |
34 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
35 | Matlewska Marzena | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | niezrzeszona | |
36 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
37 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS"Truso" Elbląg | opłacono on-line |
38 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
39 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
40 | Paszko Kamil | Florczaki | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
41 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Grupa Trójmiasto | |
42 | Rydzewski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | VI LO Gdańsk | opłacono on-line |
43 | Lipiński Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Trec Team | opłacono on-line |
44 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
45 | Dąbrowski Maciej | Giedajty | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
46 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny (10 km) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
47 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
48 | Przybyłek Patrycja | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
49 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
50 | Tomaszewska Joanna | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
51 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
52 | Zięba Mariusz | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono on-line |
53 | Kotlenga Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
54 | Kotlenga Monika | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
55 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
56 | Radzikowski Paweł | Jeziorany | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
57 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | opłacono on-line |
58 | Jurołajć Tomasz | Lipowina/Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | 43BLP Braniewo | opłacono on-line |
59 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | |
60 | Bakunowicz Jarosław | Małdyty | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
61 | Siemiński Rajmund | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
62 | Petryka Łukasz | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
63 | Kurzelowski Damian | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegam dla Bartka | opłacono on-line |
64 | Kłuba Sławomir | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI NEGU | opłacono on-line |
65 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
66 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
67 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
68 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
69 | Żyźniewski Przemysław | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
70 | Chodorowicz Kamil | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
71 | Kaczyński Kamil | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
72 | Gomulski Marcin | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
73 | Możejko Dawid | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
74 | Ducher Longin | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
75 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
76 | ORŁOWSKA PAULINA | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
77 | ORŁOWSKI TOMASZ | MORĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
78 | Przybyłek Michał | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
79 | Langowski Krzysztof | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
80 | Dobkowski Daniel Dobkowski | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
81 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
82 | Szczepański Patryk | Narzym | Polska | Bieg główny (10 km) | ISKRA Narzym | opłacono on-line |
83 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Finisz Morąg | opłacono on-line |
84 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Pszczółkowski Team | |
85 | PAWŁOWSKI MARIUSZ | OLSZTYN | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
86 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
87 | Nawojczyk Przemysław | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line |
88 | Rafalski Eliasz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
89 | Karwacki Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
90 | Banach Andrzej | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Lecimy Tutej | opłacono on-line |
91 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
92 | Danielewicz Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
93 | Worobiec Dawid Worobiec | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
94 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM Olsztyn | |
95 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AZS UWM OLSZTYN | |
96 | Sławuszewski Leszek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN | opłacono on-line |
97 | Sławuszewska Małgorzata | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
98 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | opłacono on-line |
99 | Tunkiewicz Sławek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
100 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | KS AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9371