Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Jaworska-Bendyk Karolina | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
102 | Lipiński Seweryn | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn | opłacono on-line |
103 | Sierzputowski Mariusz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
104 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | BUDIMEX | opłacono on-line |
105 | Szymańska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
106 | Pałejko Mateusz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
107 | Prusik Andrzej | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
108 | Kocięcki Artur | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
109 | Sarol Adrian | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
110 | JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI | OLSZTYN | Polska | Bieg główny (10 km) | 4 W-M BOT | opłacono on-line |
111 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
112 | Szukuć Agnieszka | Olsztyn, 85 | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
113 | Kopeć Wojciech | Olsztynek | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | |
114 | połom tomasz | oława | Polska | Bieg główny (10 km) | Termy Jakuba - Oławski Park Wodny | opłacono on-line |
115 | Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz | ORNETA | Polska | Bieg główny (10 km) | Są wolniejsi | opłacono on-line |
116 | JAKIMOWICZ Iwona | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
117 | Bagiński Krzysztof Bagiński | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | |
118 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda | opłacono on-line |
119 | Chrabonszcz Maria | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
120 | Kawiak Jacek | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
121 | Jurewicz Arkadiusz | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
122 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
123 | Krzyżaniak Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
124 | Leśnicki Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
125 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
126 | Felka Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
127 | Krokwińska Bożena | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
128 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
129 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
130 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
131 | Wiśniewski Łukasz | PASŁĘK | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
132 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
133 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
134 | Rydzewska Barbara | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
135 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
136 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
137 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
138 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
139 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
140 | Tarasiuk Paweł | Poznań | Polska | Bieg główny (10 km) | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny | opłacono on-line |
141 | Kubiak Maciej | Reda | Polska | Bieg główny (10 km) | Zoeller Tech | opłacono on-line |
142 | Chwietczuk Paweł | Różnowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Paw300 | opłacono on-line |
143 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | RedRum OldBoys | opłacono on-line |
144 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
145 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
146 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
147 | Połom Patryk | Stawiguda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
148 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
149 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
150 | Błaut Damian | Tyrowo | Polska | Bieg główny (10 km) | KP PSP Ostróda | opłacono on-line |
151 | Szramowski Przemek | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
152 | Kubiak Karolina | Wejherowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Excalibur | opłacono on-line |
153 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
154 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL WYDMINY | opłacono on-line |
155 | BROJEK Mariusz | Żabi Róg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9355