Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Worobiec Dawid Worobiec Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
2 Sarol Adrian Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
3 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
4 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
5 Petryka Łukasz Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Cygański Tomasz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
7 Wiśniewski Łukasz PASŁĘK Bieg główny (10 km) opłacono on-line
8 Szcześniak Janusz Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
9 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
10 Danielewicz Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
11 Kocięcki Artur Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
12 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
14 Bielewicz Maciej Dobre Miasto Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 Rydzewska Barbara Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
16 Nowak Jerzy Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
17 Banaś Sebastian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
18 Grędziszewski Waldemar Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
19 Tadejewski Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
20 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
21 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Bieg główny (10 km) opłacono on-line
24 kapteina robert gronowo górne Bieg główny (10 km) opłacono on-line
25 Kawiak Jacek Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
26 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg główny (10 km)
27 Szramowski Przemek Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono on-line
28 Ołowski Jakub Biskupiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
29 Siemiński Rajmund Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
30 Kubiak Maria Rumia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Połom Patryk Stawiguda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 BROJEK Mariusz Żabi Róg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
33 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Szymańska Ewa Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
36 Gulczyński Piotr Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono on-line
37 Dobkowski Daniel Dobkowski Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
38 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Bieg główny (10 km) opłacono on-line
39 Karwacki Szymon Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
40 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
41 Krzyżaniak Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
42 Langowski Krzysztof Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
43 Tunkiewicz Sławek Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
44 Bakunowicz Jarosław Małdyty Bieg główny (10 km) opłacono on-line
45 Lewko Michał Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
46 Sierzputowski Mariusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
47 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
48 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) opłacono on-line
49 Ducher Longin MORĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
50 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny (10 km) opłacono on-line
51 Nowakowska Edyta Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
52 Radzikowski Paweł Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
53 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN Bieg główny (10 km) opłacono on-line
54 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
55 Jurewicz Arkadiusz Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Chrabonszcz Maria Ostróda Bieg główny (10 km)
57 Pałejko Mateusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
58 Prusik Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
59 Jachimowicz Dorota Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
60 Przybyłek Michał Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
61 Tarasiuk Paweł Poznań Bieg główny (10 km) 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny opłacono on-line
62 Sławuszewski Leszek Olsztyn Bieg główny (10 km) 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN opłacono on-line
63 JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI OLSZTYN Bieg główny (10 km) 4 W-M BOT opłacono on-line
64 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny (10 km) 43BLP Braniewo opłacono on-line
65 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
66 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn
67 Nawojczyk Przemysław Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
68 Maliszewski Jerzy Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
69 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg główny (10 km) AZS UWM OLSZTYN
70 Sikorski Krystian Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
71 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
72 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
73 Bielenica Beata Wydminy Bieg główny (10 km) BBL WYDMINY opłacono on-line
74 Trzebiatowski Michał Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
75 Tomaszewska Joanna Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
76 Guzowski Piotr Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
77 Zięba Mariusz Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
78 Przybyłek Patrycja Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
79 Kurzelowski Damian Morąg Bieg główny (10 km) Biegam dla Bartka opłacono on-line
80 Kord Arkadiusz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
81 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
82 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
83 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega/ MSB Finisz Morąg opłacono on-line
84 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) BUDIMEX opłacono on-line
85 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” opłacono on-line
86 Połowianiuk Jan Barczewo Bieg główny (10 km) Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
87 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny (10 km) ElektroniczneZapisy.pl Team
88 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny (10 km) ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
89 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
90 Kubiak Karolina Wejherowo Bieg główny (10 km) Excalibur opłacono on-line
91 Kaczyński Kamil Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
92 Paszko Kamil Florczaki Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
93 Żyźniewski Przemysław Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
94 Możejko Dawid Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
95 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
96 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
97 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
98 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
99 Szymkowiak Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
100 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Grupa Trójmiasto


Wyświetleń: 3977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ