Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
2 Kieda Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km IronWoman FIT opłacono
3 KIEDA WOJCIECH Białystok Bieg Główny 10 km KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono
4 Głażewski Mateusz Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
5 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km MKS Juvenia Białystok opłacono
6 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km Tim Małego opłacono
7 Rajewska Julita Bielsk Poldaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
8 Grochowska Joanna Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
9 Stankowski Rafał Stankowski Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 10 km Szuramsobie opłacono
10 CHOMKO ANDRZEJ PILIKI Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km TiM Małego opłacono
11 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg Główny 10 km Maratonka Grajewo opłacono
12 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
13 Slekyte Ula Marihampole Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km BEGIMO KLUBAS
14 Smolska Justyna Białystok Bieg Główny 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
15 Popławski Adam Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
16 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg Główny 10 km H+H Polska
17 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Pro 366 opłacono
18 Baranowska Beata Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
19 Purta Urszula Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km WSMED Białystok opłacono
20 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
21 Dzierszko Rafał Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Nadaktywni opłacono
22 Kiszluk Dariusz Suchowola Bieg Główny 10 km
23 Orłowska Anna Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
24 Jedynasty Ewa Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
25 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
26 harasim marcin bialystok Bieg Główny 10 km opłacono
27 Czeczko Pawel Grodno Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Sokol
28 Supiński Adam Protasy Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok
29 Bielawiec Julita Horodniany Bieg Główny 10 km
30 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Maratonka Grajewo opłacono
31 Rakowska Iwona Krasnosielc Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km
32 Czerwiński Andrzej Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km
33 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
34 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km 3T BIAŁYSTOK opłacono
35 Kotowski Mieczysław Bialystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
36 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg Główny 10 km
37 Borowska Magdalena Białystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
38 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno Bieg Główny 10 km
39 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg Główny 10 km Farmer opłacono
40 Sebunia Dariusz Mońki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
41 Zawistowski Jan Mońki Bieg Główny 10 km JanBiega opłacono
42 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny 10 km
43 Falkowska Martyna Białystok Bieg Główny 10 km Nadaktywni / 3T Białystok opłacono
44 Slekyte Lukne Litwa, Marijampole Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km BEGIMO KLUBAS
45 Fiedosik Damian Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
46 Godlewski Marek Choroszcz Bieg Główny 10 km Nadaktywni opłacono
47 Godlewska Natalia Choroszcz Bieg Główny 10 km opłacono
48 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny 10 km Masters Białystok opłacono
49 Samselski Radosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
50 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
51 Zajkowski Paweł Białystok Bieg Główny 10 km dzikakrew.pl
52 Milewski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok Biega Team opłacono
53 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
54 Sidor Tomasz Bialystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok opłacono
55 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
56 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
57 Kowalczyk Roman Ostrołęka Bieg Główny 10 km Biegamy dla zdrowia
58 Hoffman Marek Białystok Bieg Główny 10 km 3T Runners opłacono
59 Wołyniec Emilia Gołdap Bieg Główny 10 km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
60 Krupiński Adam Zambrów Bieg Główny 10 km opłacono
61 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km SZCZUCZYN A/Wissa
62 Ignaczuk Tomasz Zambrów Bieg Główny 10 km TataBiega opłacono
63 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka
64 Aleksiejczuk Paweł Supraśl Bieg Główny 10 km Kopna Góra Dziki opłacono
65 Wysocka Ewa Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
66 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
67 Bukwaś Tomasz Gołdap Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km LA OSiR Gołdap
68 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km LA OSiR Gołdap
69 Czajkowski Krzysztof Jasionówka Bieg Główny 10 km opłacono
70 Sebunia Joanna Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
71 Poniatowski Marek Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
72 Poniatowski Adam Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
73 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km opłacono
74 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Bieg Główny 10 km opłacono
75 Morawski Jacek Białystok Bieg Główny 10 km Morawski Team opłacono
76 Milanowski Grzegorz Augustów Bieg Główny 10 km
77 Grabowicz mirosław Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
78 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km BEGIMO KLUBAS
79 Roszko Damian Białystok uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) KS PODLASIE Białystok


Wyświetleń: 4617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ