Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny 10 km Masters Białystok opłacono
2 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
3 Poniatowski Adam Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
4 Poniatowski Marek Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
5 harasim marcin bialystok Bieg Główny 10 km opłacono
6 Kotowski Mieczysław Bialystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
7 Sidor Tomasz Bialystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok opłacono
8 Borowska Magdalena Białystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
9 Morawski Jacek Białystok Bieg Główny 10 km Morawski Team opłacono
10 Jedynasty Ewa Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
11 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
12 Fiedosik Damian Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
13 Orłowska Anna Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
14 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
15 Samselski Radosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
16 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
17 Smolska Justyna Białystok Bieg Główny 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
18 Falkowska Martyna Białystok Bieg Główny 10 km Nadaktywni / 3T Białystok opłacono
19 Roszko Damian Białystok uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) KS PODLASIE Białystok
20 Grochowska Joanna Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
21 Popławski Adam Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
22 Hoffman Marek Białystok Bieg Główny 10 km 3T Runners opłacono
23 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
24 Purta Urszula Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km WSMED Białystok opłacono
25 KIEDA WOJCIECH Białystok Bieg Główny 10 km KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono
26 Kieda Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km IronWoman FIT opłacono
27 Dzierszko Rafał Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Nadaktywni opłacono
28 Milewski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok Biega Team opłacono
29 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km opłacono
30 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km 3T BIAŁYSTOK opłacono
31 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
32 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
33 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
34 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km Tim Małego opłacono
35 Rajewska Julita Bielsk Poldaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
36 Godlewska Natalia Choroszcz Bieg Główny 10 km opłacono
37 Godlewski Marek Choroszcz Bieg Główny 10 km Nadaktywni opłacono
38 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
39 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg Główny 10 km Farmer opłacono
40 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
41 Wysocka Ewa Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
42 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Pro 366 opłacono
43 Wołyniec Emilia Gołdap Bieg Główny 10 km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
44 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Maratonka Grajewo opłacono
45 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg Główny 10 km Maratonka Grajewo opłacono
46 Czajkowski Krzysztof Jasionówka Bieg Główny 10 km opłacono
47 Głażewski Mateusz Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
48 Sebunia Joanna Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
49 Zawistowski Jan Mońki Bieg Główny 10 km JanBiega opłacono
50 Sebunia Dariusz Mońki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
51 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km MKS Juvenia Białystok opłacono
52 Stankowski Rafał Stankowski Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 10 km Szuramsobie opłacono
53 CHOMKO ANDRZEJ PILIKI Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km TiM Małego opłacono
54 Baranowska Beata Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
55 Grabowicz mirosław Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
56 Aleksiejczuk Paweł Supraśl Bieg Główny 10 km Kopna Góra Dziki opłacono
57 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Bieg Główny 10 km opłacono
58 Ignaczuk Tomasz Zambrów Bieg Główny 10 km TataBiega opłacono
59 Krupiński Adam Zambrów Bieg Główny 10 km opłacono


Wyświetleń: 4919

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ