Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Purta Urszula | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | WSMED Białystok | opłacono |
2 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Polska | Bieg Główny 10 km | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono |
3 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny 10 km | TiM Małego | opłacono |
4 | CHOMKO ANDRZEJ | PILIKI | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | TiM Małego | opłacono |
5 | Rajewska Julita | Bielsk Poldaski | Polska | Bieg Główny 10 km | TiM Małego | opłacono |
6 | Frankowska Urszula | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny 10 km | Tim Małego | opłacono |
7 | Ignaczuk Tomasz | Zambrów | Polska | Bieg Główny 10 km | TataBiega | opłacono |
8 | Stankowski Rafał Stankowski | Ożarów Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Szuramsobie | opłacono |
9 | Hrynko Jacek | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Pro 366 | opłacono |
10 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
11 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | Nadaktywni / 3T Białystok | opłacono |
12 | Godlewski Marek | Choroszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | Nadaktywni | opłacono |
13 | Dzierszko Rafał | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Nadaktywni | opłacono |
14 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | Morawski Team | opłacono |
15 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
16 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | Masters Białystok | opłacono |
17 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | Bieg Główny 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
18 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
19 | Roszko Damian | Białystok | Polska | uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) | KS PODLASIE Białystok | |
20 | Aleksiejczuk Paweł | Supraśl | Polska | Bieg Główny 10 km | Kopna Góra Dziki | opłacono |
21 | KIEDA WOJCIECH | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | KiEdA - TRENERFIT.PL | opłacono |
22 | Zawistowski Jan | Mońki | Polska | Bieg Główny 10 km | JanBiega | opłacono |
23 | Kieda Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | IronWoman FIT | opłacono |
24 | Borowska Magdalena | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | House of Poland | opłacono |
25 | Kotowski Mieczysław | Bialystok | Polska | Bieg Główny 10 km | House of Poland | opłacono |
26 | Pietrowska Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
27 | Wysocka Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg Główny 10 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
28 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | Bieg Główny 10 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
29 | Orłowska Anna | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | FitRodzinka | opłacono |
30 | Jedynasty Ewa | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | FitRodzinka | opłacono |
31 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | Bieg Główny 10 km | Farmer | opłacono |
32 | Milewski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Białystok Biega Team | opłacono |
33 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Białystok | opłacono |
34 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
35 | Hoffman Marek | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | 3T Runners | opłacono |
36 | GRABALA Dariusz | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | 3T BIAŁYSTOK | opłacono |
37 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
38 | Popławski Adam | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
39 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
40 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
41 | Grochowska Joanna | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
42 | Głażewski Mateusz | Mońki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
43 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
44 | Grabowicz mirosław | Sokółka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
45 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
46 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | opłacono | |
47 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
48 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
49 | Sebunia Joanna | Mońki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
50 | Czajkowski Krzysztof | Jasionówka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
51 | Krupiński Adam | Zambrów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
52 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
53 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
54 | harasim marcin | bialystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
55 | Samselski Radosław | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
56 | Godlewska Natalia | Choroszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
57 | Fiedosik Damian | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
58 | Sebunia Dariusz | Mońki | Polska | Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
59 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 12164