Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny 10 km Masters Białystok opłacono
2 Milanowski Grzegorz Augustów Bieg Główny 10 km
3 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
4 Poniatowski Adam Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
5 Poniatowski Marek Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
6 harasim marcin bialystok Bieg Główny 10 km opłacono
7 Kotowski Mieczysław Bialystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
8 Sidor Tomasz Bialystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok opłacono
9 Zajkowski Paweł Białystok Bieg Główny 10 km dzikakrew.pl
10 Czerwiński Andrzej Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km
11 Borowska Magdalena Białystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
12 Morawski Jacek Białystok Bieg Główny 10 km Morawski Team opłacono
13 Jedynasty Ewa Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
14 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
15 Fiedosik Damian Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
16 Orłowska Anna Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
17 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
18 Samselski Radosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
19 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
20 Smolska Justyna Białystok Bieg Główny 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
21 Falkowska Martyna Białystok Bieg Główny 10 km Nadaktywni / 3T Białystok opłacono
22 Roszko Damian Białystok uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) KS PODLASIE Białystok
23 Grochowska Joanna Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
24 Popławski Adam Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
25 Hoffman Marek Białystok Bieg Główny 10 km 3T Runners opłacono
26 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
27 Purta Urszula Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km WSMED Białystok opłacono
28 KIEDA WOJCIECH Białystok Bieg Główny 10 km KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono
29 Kieda Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km IronWoman FIT opłacono
30 Dzierszko Rafał Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Nadaktywni opłacono
31 Milewski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok Biega Team opłacono
32 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km opłacono
33 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km 3T BIAŁYSTOK opłacono
34 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
35 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
36 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
37 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km Tim Małego opłacono
38 Rajewska Julita Bielsk Poldaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
39 Godlewska Natalia Choroszcz Bieg Główny 10 km opłacono
40 Godlewski Marek Choroszcz Bieg Główny 10 km Nadaktywni opłacono
41 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
42 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg Główny 10 km Farmer opłacono
43 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
44 Wysocka Ewa Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
45 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka
46 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Pro 366 opłacono
47 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny 10 km
48 Wołyniec Emilia Gołdap Bieg Główny 10 km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
49 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km LA OSiR Gołdap
50 Bukwaś Tomasz Gołdap Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km LA OSiR Gołdap
51 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Maratonka Grajewo opłacono
52 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg Główny 10 km Maratonka Grajewo opłacono
53 Czeczko Pawel Grodno Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Sokol
54 Bielawiec Julita Horodniany Bieg Główny 10 km
55 Czajkowski Krzysztof Jasionówka Bieg Główny 10 km opłacono
56 Rakowska Iwona Krasnosielc Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km
57 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg Główny 10 km H+H Polska
58 Slekyte Lukne Litwa, Marijampole Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km BEGIMO KLUBAS
59 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km BEGIMO KLUBAS
60 Slekyte Ula Marihampole Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km BEGIMO KLUBAS
61 Głażewski Mateusz Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
62 Sebunia Joanna Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
63 Zawistowski Jan Mońki Bieg Główny 10 km JanBiega opłacono
64 Sebunia Dariusz Mońki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
65 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km MKS Juvenia Białystok opłacono
66 Kowalczyk Roman Ostrołęka Bieg Główny 10 km Biegamy dla zdrowia
67 Stankowski Rafał Stankowski Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 10 km Szuramsobie opłacono
68 CHOMKO ANDRZEJ PILIKI Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km TiM Małego opłacono
69 Supiński Adam Protasy Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok
70 Baranowska Beata Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
71 Grabowicz mirosław Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
72 Kiszluk Dariusz Suchowola Bieg Główny 10 km
73 Aleksiejczuk Paweł Supraśl Bieg Główny 10 km Kopna Góra Dziki opłacono
74 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km SZCZUCZYN A/Wissa
75 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno Bieg Główny 10 km
76 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Bieg Główny 10 km opłacono
77 Ignaczuk Tomasz Zambrów Bieg Główny 10 km TataBiega opłacono
78 Krupiński Adam Zambrów Bieg Główny 10 km opłacono
79 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg Główny 10 km


Wyświetleń: 8019

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ