wyniki 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 2 ANDRZEJUK BOGUSŁAW M 1 M OPEN 1 BIAŁYSTOK 5km 0:16:00 18.75 [km/h]
2 69 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 M OPEN 2 BANIE MAZURSKIE 5km 0:16:33 18.13 [km/h]
3 82 LELIS ERNEST M 3 M OPEN 3 LITWA 5km 0:16:43 17.95 [km/h]
4 64 CZECZKO PAWEL M 4 M OPEN 4 GRODNO SOKOL 5km 0:16:48 17.86 [km/h]
5 19 HRYNKO JACEK M 5 M OPEN 5 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA PRO 366 5km 0:16:51 17.80 [km/h]
6 61 MOSIEJ RAMZES M 6 M OPEN 6 BIAŁYSTOK 5km 0:17:07 17.53 [km/h]
7 66 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH M 7 M OPEN 7 OGRODNICZKI MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 5km 0:17:40 16.98 [km/h]
8 73 CZERWIŃSKI ANDRZEJ M 8 M OPEN 8 BIAŁYSTOK 5km 0:17:41 16.97 [km/h]
9 65 ROMEIKO DENIS M 9 M OPEN 9 GRODNO 5km 0:18:04 16.61 [km/h]
10 15 GRABALA DARIUSZ M 10 M OPEN 10 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK 5km 0:18:42 16.04 [km/h]
11 57 KARNIŁOWICZ DAWID M 11 M OPEN 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:19:14 15.60 [km/h]
12 58 SLEKYS GIEDRIUS M 12 M OPEN 12 LITWA, MARIJAMPOLE BEGIMO KLUBAS 5km 0:19:32 15.36 [km/h]
13 38 ROSZKOWSKI ŁUKASZ M 13 M OPEN 13 BIAŁYSTOK 5km 0:19:37 15.29 [km/h]
14 71 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 14 M OPEN 14 GRAJEWO 5km 0:20:23 14.72 [km/h]
15 67 MYDLARZ JERZY M 15 M OPEN 15 BIAŁYSTOK 5km 0:21:54 13.70 [km/h]
16 6 CHOMKO ANDRZEJ M 16 M OPEN 16 PILIKI TIM MAŁEGO 5km 0:22:03 13.61 [km/h]
17 54 BUKWAŚ TOMASZ M 17 M OPEN 17 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 5km 0:22:17 13.46 [km/h]
18 53 JANUSZEWSKI MACIEJ M 18 M OPEN 18 MOŃKI 5km 0:22:58 13.06 [km/h]
19 93 JEDYNASTY SZCZEPAN M 19 M OPEN 19 BIAŁYSTOK 5km 0:23:32 12.75 [km/h]
20 83 STANISZEWSKI ZYGMUNT M 20 M OPEN 20 SZCZUCZYN SZCZUCZYN A/WISSA 5km 0:23:46 12.62 [km/h]
21 76 DZIERSZKO RAFAŁ M 21 M OPEN 21 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI 5km 0:24:08 12.43 [km/h]
22 95 LEWANDOWSKI MATEUSZ M 22 M OPEN 22 OSOWIDZ TWIERDZY 5km 0:24:18 12.35 [km/h]
23 56 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 23 M OPEN 23 GOŁDAP 5km 0:25:02 11.98 [km/h]
24 41 SEBUNIA DARIUSZ M 24 M OPEN 24 MOŃKI 5km 0:25:09 11.93 [km/h]
25 22 JERULANK WIESŁAW M 25 M OPEN 25 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 5km 0:26:51 11.17 [km/h]
26 86 ZILBERFENIG ADAM M 26 M OPEN 26 MOŃKI 5km 0:28:11 10.64 [km/h]

wyniki 2,5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 89 MICKIEWICZ DOMINIKA K 1 K OPEN 1 BIAŁYSTOK 2.5km 0:10:15
2 143 SIEMIENIUK DOROTA K 2 K OPEN 2 BIAŁYSTOK 2.5km 0:10:23
3 55 DZIEKONSKA ANNA K 3 K OPEN 3 GOŁDAP 2.5km 0:10:25
4 97 RAKOWSKA IWONA K 4 K OPEN 4 KRASNOSIELC 2,5km 0:10:25
5 29 PURTA URSZULA K 5 K 0-29 5 BIAŁYSTOK WSMED BIAŁYSTOK 2,5km 0:12:40
6 21 JEDYNASTY EWA K 6 K 30-39 6 BIAŁYSTOK FITRODZINKA 2,5km 0:13:25
7 44 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA K 7 K 30-39 7 BIAŁYSTOK 2,5km 0:15:58
8 97 PIOTROWSKA BRAK DANYCH K 8 K OPEN 8 BRAK DANYCH 2.5km 0:20:51

wyniki 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 87 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 1 M 0-29 ZAŚCIANKI 10km 0:32:32 18.44 [km/h]
2 81 JATEIKO TOMAS M 2 M 0-29 NIEMENCZYN 10km 0:34:43 17.28 [km/h]
3 80 SUPIŃSKI ADAM M 3 M 0-29 PROTASY PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 10km 0:35:43 16.80 [km/h]
4 90 GRAŻYS VYTAUTAS M 4 M 50-59 LITWA 10km 0:36:28 16.45 [km/h]
5 72 KRZYŻANOWSKI KAROL M 5 M 40-49 GRAJEWO 10km 0:36:53 16.27 [km/h]
6 7 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 30-39 JASIONÓWKA 10km 0:37:08 16.16 [km/h]
7 46 STANKOWSKI RAFAŁ M 7 M 30-39 1 OŻARÓW MAZOWIECKI SZURAMSOBIE 10km 0:37:24 16.04 [km/h]
8 49 WOWTONIUK MARIUSZ M 8 M 40-49 1 BIELSK PODLASKI TIM MAŁEGO 10km 0:38:02 15.78 [km/h]
9 88 MIKIEWICZ PAULINA K 1 K 0-29 BIAŁYSTOK 10km 0:39:34 15.16 [km/h]
10 79 BIELAWIEC JULITA K 2 K 0-29 HORODNIANY 10km 0:40:03 14.98 [km/h]
11 84 ANDRZEJCZUK JÓZEF M 9 M 40-49 2 POROSŁY 10km 0:40:07 14.96 [km/h]
12 5 BRZOZOWSKI IRENEUSZ M 10 M 30-39 2 WYSOKIE MAZOWIECKIE 10km 0:40:28 14.83 [km/h]
13 33 PONIATOWSKI MAREK M 11 M 40-49 3 BEŁDA 10km 0:41:46 14.37 [km/h]
14 17 HARASIM MARCIN M 12 M 40-49 4 BIALYSTOK 10km 0:42:10 14.23 [km/h]
15 77 KISZLUK DARIUSZ M 13 M 0-29 1 SUCHOWOLA 10km 0:43:10 13.90 [km/h]
16 24 KRUPIŃSKI ADAM M 14 M 30-39 3 ZAMBRÓW 10km 0:43:13 13.88 [km/h]
17 50 WOŻNIAK IRENEUSZ M 15 M 40-49 5 CZARNA BIALOSTOCKA FARMER 10km 0:43:15 13.87 [km/h]
18 40 SAMSELSKI RADOSŁAW M 16 M 30-39 4 BIAŁYSTOK 10km 0:43:30 13.79 [km/h]
19 26 MORAWSKI JACEK M 17 M 50-59 1 BIAŁYSTOK MORAWSKI TEAM 10km 0:43:56 13.66 [km/h]
20 4 BOROWSKA MAGDALENA K 3 K 30-39 BIAŁYSTOK HOUSE OF POLAND 10km 0:44:43 13.42 [km/h]
21 14 GODLEWSKI MAREK M 18 M 40-49 6 CHOROSZCZ NADAKTYWNI 10km 0:45:34 13.17 [km/h]
22 85 SYSUŁA JANUSZ M 19 M 60-69 1 BIAŁYSTOK 10km 0:45:38 13.15 [km/h]
23 78 BORAWSKI DAWID M 20 M 0-29 2 MOŃKI 10km 0:45:54 13.07 [km/h]
24 96 WOŁYNIEC EMILIA K 4 K 30-39 GOŁDAP TRISWIMRUN GOŁDAP 10km 0:46:42 12.85 [km/h]
25 45 SMOLSKA JUSTYNA K 5 K 0-29 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 10km 0:47:07 12.73 [km/h]
26 99 KIEDA WOJCIECH M 21 M 40-49 7 BIAŁYSTOK KIEDA - TRENERFIT.PL 10km 0:47:10 12.72 [km/h]
27 63 PUCHALSKI MAREK M 22 M 30-39 5 BIAŁYSTOK 10km 0:47:32 12.62 [km/h]
28 92 GROCHOWSKA JOANNA K 6 K 30-39 BIAŁYSTOK 10km 0:47:51 12.54 [km/h]
29 12 GŁAŻEWSKI MATEUSZ M 23 M 0-29 3 MOŃKI 10km 0:48:01 12.50 [km/h]
30 18 HOFFMAN MAREK M 24 M 50-59 2 BIAŁYSTOK 3T RUNNERS 10km 0:48:03 12.49 [km/h]
31 100 PIETROWSKA PATRYCJA K 7 K 0-29 1 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
32 27 NIEBRZYDOWSKI MARCIN M 25 M 40-49 8 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10km 0:49:22 12.15 [km/h]
33 8 FALKOWSKA MARTYNA K 8 K 0-29 2 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI / 3T BIAŁYSTOK 10km 0:49:50 12.04 [km/h]
34 60 JANUSZEWSKI KRZYSZTOF M 26 M 40-49 9 MOŃKI 10km 0:50:00 12.00 [km/h]
35 16 GRABOWICZ MIROSŁAW M 27 M 50-59 3 SOKÓŁKA 10km 0:50:02 11.99 [km/h]
36 68 SAFIEJKO DARIUSZ M 28 M 50-59 4 BIAŁYSTOK 10km 0:50:04 11.98 [km/h]
37 48 WILKOWSKI JAROSŁAW M 29 M 50-59 5 BIAŁYSTOK 10km 0:50:30 11.88 [km/h]
38 1 ALEKSIEJCZUK PAWEŁ M 30 M 0-29 4 SUPRAŚL KOPNA GÓRA DZIKI 10km 0:51:15 11.71 [km/h]
39 3 BARANOWSKA BEATA K 9 K 50-59 1 SOKÓŁKA 10km 0:51:38 11.62 [km/h]
40 10 FRANKOWSKA URSZULA K 10 K 30-39 1 BIELSK PODLASKI TIM MAŁEGO 10km 0:52:19 11.47 [km/h]
41 32 PONIATOWSKI ADAM M 31 M 30-39 6 BEŁDA 10km 0:52:29 11.43 [km/h]
42 23 KOTOWSKI MIECZYSŁAW M 32 M 30-39 7 BIALYSTOK HOUSE OF POLAND 10km 0:52:31 11.42 [km/h]
43 70 KOWALCZYK ROMAN M 33 M 60-69 2 OSTROŁĘKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 10km 0:52:48 11.36 [km/h]
44 39 RUDNICKA JADWIGA K 11 K 60-69 1 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 10km 0:53:37 11.19 [km/h]
45 47 SZEWCZAK ANDRZEJ M 34 M 60-69 3 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 10km 0:53:58 11.12 [km/h]
46 94 BOGDANOWICZ ANNA K 12 K 40-49 1 TYKOCIN 10km 0:54:12 11.07 [km/h]
47 36 RAJEWSKA JULITA K 13 K 30-39 2 BIELSK POLDASKI TIM MAŁEGO 10km 0:54:24 11.03 [km/h]
48 98 KIEDA ALEKSANDRA K 14 K 0-29 3 BIAŁYSTOK IRONWOMAN FIT 10km 0:54:57 10.92 [km/h]
49 29 OSTROWSKA MARLENA K 15 K 0-29 4 CZARNA BIALOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10km 0:55:02 10.90 [km/h]
50 9 FIEDOSIK DAMIAN M 35 M 0-29 5 BIAŁYSTOK 10km 0:55:12 10.87 [km/h]
51 13 GODLEWSKA NATALIA K 16 K 0-29 5 CHOROSZCZ 10km 0:55:26 10.82 [km/h]
52 51 WYSOCKA EWA K 17 K 0-29 6 CZARNA BIAŁOSTOCKA GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10km 0:55:51 10.74 [km/h]
53 91 OŚWIECIŃSKA MARZENA K 18 K 30-39 3 BIELSK PODLASKI 10km 0:56:08 10.69 [km/h]
54 42 SEBUNIA JOANNA K 19 K 30-39 4 MOŃKI 10km 0:56:25 10.64 [km/h]
55 59 ROSZKO JOANNA K 20 K 50-59 2 MOŃKI 10km 0:57:14 10.48 [km/h]
56 11 GINTOWT ALEKSANDRA K 21 K 30-39 5 BIAŁYSTOK 10km 0:58:52 10.19 [km/h]
57 62 WĘCKOWSKI ROBERT M 36 M 30-39 8 BIAŁYSTOK 10km 1:01:13 9.80 [km/h]
58 52 ZAWISTOWSKI JAN M 37 M 50-59 6 MOŃKI JANBIEGA 10km 1:04:28 9.31 [km/h]
59 31 POGORZELSKI KAMIL M 38 M 0-29 6 BIAŁYSTOK 10km 1:08:12 8.80 [km/h]
60 75 CZEREPKO KAMILA K 22 K 30-39 6 MOŃKI 10km 1:08:13 8.80 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ