Bieg Twardego 2019

Impreza została odwołana

Z przykrością informujemy, że Bieg Twardego 2019 zostaje odwołany z powodu problemów z uzyskaniem odpowiedniego finansowania.
Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i mamy nadzieję, że przyszłości bieg wróci na mapę ekstremalnych imprez na Pomorzu, tym razem jednak niestety nie zmierzymy się z opuszczoną żwirownią.

Wszystkie opłaty startowe zostaną zwrócone w ciągu najbliższych kilku tygodni, prosimy tylko o mailowe potwierdzenie (na jan@grupatne.pl), czy pieniądze mogą zostać zwrócone na konto bankowe, z którego Państwo płacili, czy na inne. Kiedy dostaniemy od Państwa wiadomość, przekażemy przelew do realizacji.

Jeszcze raz przepraszamy za kłopot
Zespół The North Event

Bieg Twardego to ekstremalny bieg z naturalnymi przeszkodami, a jego trasa to piaszczyste podbiegi, błotniste rowy, chaszcze zagradzające drogę, żel-betowe bloki do przeskakiwania i jezioro do przebycia.

 

  

Impreza odbędzie się 28.07.2019 w Rybakach koło Kościerzyny.

Przewidziane zostały również starty dzieci i młodzieży!

Program zawodów:
10:00
– otwarcie biura zawodów
10:00-13:00 – starty indywidualne Biegu Małego Twardziela (do 12 lat)
11:00 – start Biegu Średniego Twardziela (do 18 lat)
12:00 – start Biegu Twardego

 

Zobacz, jak było w zeszłym roku:

Wyświetleń: 6475

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ