Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ostaszewski Arkadiusz Raczki Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Decathlon Kartuska opłacono on-line
2 Michlewicz Artur Świecie Grupa B: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
3 Sienkiewicz Jarosław Pasłęk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
4 Kozaczuk Krzysztof Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m
5 Daruk Przemyslaw Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
6 Rzepecki Radosław Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
7 Raczyński Jakub Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
8 Raczyński Mirosław Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
9 Michalczewska Emilia Łęgowo Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
10 Czyszejuk Izabela Pasłęk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
11 Kryszczuk Piotr Pasłęk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
12 Kozłowski Jan Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
13 Rogalska Magdalena Gdansk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Run Beach Morning opłacono on-line
14 Kuraś Beata Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Saltus Sport Team opłacono on-line
15 Szymaniuk Małgorzata Sopot Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
16 Jagoda Anna Rumia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team
17 Niewęgłowski Marcin Borki Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Doping Borki
18 kubiak karolina WEJHEROWO Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
19 Młodawski Kuba Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Różowe Tygryski opłacono on-line
20 Duszyńska Natalia Tczew Grupa C: 400m, 1200m, 2000m
21 Sanecki Przemysław Nowe Kusy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m KS BBL Pasłęk opłacono on-line
22 Kowalski Waldemar Borkowo Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Leasing Polski Team opłacono on-line
23 Sysak Dominika Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
24 Rewers Dariusz Koleczkowo Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Piekło Północy opłacono on-line
25 Piotrowski Marek Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Apteka Gemini Team opłacono on-line
26 Marszała Damian Bolszewo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
27 Pogorzelski Paweł Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
28 Hejka Wladyslaw Kartuzy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
29 Niemczyk Michał Lębork Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
30 Bąk Magdalena Bąk Siemirowice Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Siemirowice Biegają! opłacono on-line
31 Cemerys Karol Siemirowice Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Siemirowice Biegają! opłacono on-line
32 Konkel Andrzej Władysławowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
33 Łoś Monika Bychawa Grupa B: 400m, 1200m, 2000m AWFiS Gdańsk opłacono on-line
34 Polis Marzena Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
35 Nowak Beata Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
36 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
37 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Aktywni Żukowo opłacono on-line
38 Przybysz Monika Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
39 Kutniewska Maria Żukowo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Face Nordic Walking Team opłacono on-line
40 Czapla Natalia Malbork Grupa B: 400m, 1200m, 2000m
41 Kluge Wiktoria Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Różowe Tygryski opłacono on-line
42 Kuliński Krzysztof Sopot Grupa B: 400m, 1200m, 2000m k3racingpl opłacono on-line
43 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m gdynskie dziewuchy
44 Mikołajczyk karolina gdansk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
45 Zubek Ania Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
46 ŁĘCKI JAN GDYNIA Grupa B: 400m, 1200m, 2000m . ELITE TEAM opłacono on-line
47 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
48 Kowalewska Aleksandra Rumia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m
49 Witkowski Adrian Bolszewo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m
50 Matysiak Ewa Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
51 Palaschke Michał Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Sportowy Majkel opłacono on-line
52 Stasinski Rafal Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Run Beach Morning opłacono on-line
53 Rogocka Nicole Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m GENETIX Team/SP 39 Gdynia opłacono on-line
54 Cejko Dawid Cejko Słupsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Baltic Seals
55 Kulak Rafał Głobino Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Baltic Seals
56 Andryskowski Cezary Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m JJ opłacono on-line
57 Redynk Mateusz Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m JJ opłacono on-line
58 Kaim Adam GDAŃSK Grupa B: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono
59 Mokłowicz Ania Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Znikajace punkty
60 Mokłowicz Piotr Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Znikajace punkty
61 Bącal Dawid Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
62 Krause Barbara Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
63 Polakowska Anita Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
64 Gibas Jacek Czarlin Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Biegający Tczew
65 Hoppe Ewelina Sominy Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
66 Knot Martyna Borkowo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Piękni i Bestie
67 Dragan Karol Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
68 Ziomek Daniel Słupsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m
69 Czaja Tomasz Starogard Gdański Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
70 Giełdon Krystyna Zblewo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
71 Lewandowski Przemysław Sopot Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Kijanka Osowa opłacono on-line
72 Biegański Bogumił Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
73 Kulczyk Marcin Gdynia Grupa C: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team
74 Kulczyk Ewa GDYNIA Grupa C: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure
75 Czaykowski Wojciech Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Wojto_Sport_Story
76 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
77 Wójcik Damian Darłowo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Runnerswalde Darłowo
78 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
79 Nadolski Marcin Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
80 Hildebrandt Cezary Kartuzy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m ROWEROWCE opłacono on-line
81 Król Konstanty Kartuzy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m ROWEROWCE opłacono on-line
82 Sińczuk Patrycja Tczew Grupa B: 400m, 1200m, 2000m xRunners opłacono on-line
83 Pilecka Agnieszka Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m agapilecka.pl opłacono
84 Niewiadomski Igor Kołobrzeg Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
85 Towarnicka Izabela Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Team Deaf opłacono on-line
86 Lipiński Mariusz Kwidzyn Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
87 Kowalski Marek Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
88 KRUPA ROBERT Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
89 KRUPA BŁAŻEJ Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m ZSSIO opłacono on-line
90 Bagiński Damian Bagiński Rumia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team opłacono on-line
91 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
92 Turzyńska Beata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
93 Czarnecka Anita Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m WóDziki opłacono on-line
94 kebóizD hceL <--- Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
95 Rupińska Agnieszka Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
96 Tukendorf BARBARA Warszawa Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
97 Macioch Martyna Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Wild Team opłacono on-line
98 Nicewicz Paweł Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Komedianci opłacono on-line
99 Marszałek Sebastian Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
100 Grabowska Dagmara Juszkowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Straszyn Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 3696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ