Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konkel Andrzej Władysławowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
2 Cejko Dawid Cejko Słupsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Baltic Seals
3 Kulak Rafał Głobino Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Baltic Seals
4 Mokłowicz Ania Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Znikajace punkty
5 Mokłowicz Piotr Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Znikajace punkty
6 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
7 Turzyńska Beata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
8 Tukendorf BARBARA Warszawa Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
9 Macioch Martyna Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Wild Team opłacono on-line
10 Nicewicz Paweł Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Komedianci opłacono on-line
11 Marszałek Sebastian Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
12 Grabowska Dagmara Juszkowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Straszyn Biega opłacono on-line
13 Jędrzejczak Maciej Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
14 Bartsch Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
15 Grube Bartosz Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
16 Boza Beata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Greif Team Władysławowo opłacono on-line
17 Kowalski Szymon Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team opłacono on-line
18 Lisiecki Jakub Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team opłacono on-line
19 Hincka Marzena Gnieżdżewo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
20 Niechoćko Agata Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
21 Jaffke Jarosław Łebcz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
22 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
23 Charkiewicz Monika Straszyn Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
24 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Kontener Formy opłacono on-line
25 Lubowiecka Alicja Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m UNICORN TEAM opłacono on-line
26 Adamowski Andrzej Elbląg Grupa A: 400m, 1200m, 2000m UNICORN TEAM opłacono on-line
27 Śmigaj Sebastian Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Wild Team opłacono on-line
28 Rudek Małgorzata Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
29 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 Toporek Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Elite Team opłacono on-line
31 Sulek Karolina Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
32 Stacherski Łukasz Przedborz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
33 Bubiak Agata Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
34 Kiełpikowski Rafał Świekatowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
35 Łuszcz Dominika Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
36 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
37 Szymański Paweł Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
38 Łaszewski Paweł Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
39 Kubuszewska Dorota Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
40 Jamróz Renata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
41 cze-ga sylwia Dębogórze Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
42 Musiał Michał Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono
43 Gorząd Sylwia Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
44 Klebba Grzegorz Puck Grupa A: 400m, 1200m, 2000m opłacono on-line
45 Kreft Dawid RUMIA Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
46 Ellwart Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
47 Piórkowski Mariusz Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Taka RYBA opłacono on-line
48 Kubuszewski Michał Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI opłacono on-line
49 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Kaszebe Łebcz opłacono on-line


Wyświetleń: 3479

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ