Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | opłacono on-line |
2 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
3 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
4 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
5 | Cejko Dawid Cejko | Słupsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Baltic Seals | |
6 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
7 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
8 | Ellwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
9 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
10 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Straszyn Biega | opłacono on-line |
11 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
12 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
13 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
14 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
15 | Jaźwińska-Curyłło Anna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
16 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
17 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kontener Formy | opłacono on-line |
18 | Kiełpikowski Rafał | Świekatowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
19 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
20 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
21 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
22 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
23 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
24 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
25 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
26 | Kubuszewska Dorota | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
27 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
28 | Kulak Rafał | Głobino | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Baltic Seals | |
29 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
30 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
31 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | opłacono on-line |
32 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | opłacono on-line |
33 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
34 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Znikajace punkty | |
35 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Znikajace punkty | |
36 | Musiał Michał | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono | |
37 | Nicewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Komedianci | opłacono on-line |
38 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
39 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Taka RYBA | opłacono on-line |
40 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
41 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | opłacono on-line |
42 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
43 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
44 | Szymański Paweł | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
45 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Elite Team | opłacono on-line |
46 | Tukendorf BARBARA | Warszawa | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
47 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
48 | Łaszewski Paweł | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
49 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8801