Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
2 | Redynk Mateusz | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
3 | Andryskowski Cezary | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
4 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
5 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
6 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
7 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
8 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
9 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | . ELITE TEAM | opłacono on-line |
10 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
11 | Kuliński Krzysztof | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | k3racingpl | opłacono on-line |
12 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
13 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
14 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
15 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Aktywni Żukowo | opłacono on-line |
16 | Dąbrowska-Hoppe Joanna | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
17 | Łoś Monika | Bychawa | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
18 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line |
19 | Bąk Magdalena Bąk | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line |
20 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
21 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
22 | Marszała Damian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
23 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
24 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
25 | Michlewicz Artur | Świecie | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
26 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Wojto_Sport_Story | |
27 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
28 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ZSSIO | opłacono on-line |
29 | KRUPA ROBERT | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
30 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
31 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
32 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Team Deaf | opłacono on-line |
33 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | agapilecka.pl | opłacono |
34 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | xRunners | opłacono on-line |
35 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
36 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
37 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Runnerswalde Darłowo | |
38 | Bagiński KRZYSZTOF | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
39 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
40 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
41 | Lewandowski Przemysław | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Kijanka Osowa | opłacono on-line |
42 | Giełdon Krystyna | Zblewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
43 | Czaja Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
44 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
45 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Piękni i Bestie | |
46 | Hoppe Ewelina | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
47 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Biegający Tczew | |
48 | Polakowska Anita | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
49 | Krause Barbara | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
50 | Bącal Dawid | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8788