Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
2 | Marszała Damian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
3 | Niewęgłowski Marcin | Borki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Doping Borki | |
4 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Piękni i Bestie | |
5 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
6 | Łoś Monika | Bychawa | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
7 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Biegający Tczew | |
8 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Runnerswalde Darłowo | |
9 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
10 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | opłacono on-line |
11 | Mikołajczyk karolina | gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
12 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
13 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Taka RYBA | opłacono on-line |
14 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
15 | Jaźwińska-Curyłło Anna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
16 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
17 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | opłacono on-line |
18 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kontener Formy | opłacono on-line |
19 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
20 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
21 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
22 | Nicewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Komedianci | opłacono on-line |
23 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | opłacono on-line |
24 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
25 | kebóizD hceL <--- | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
26 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | WóDziki | opłacono on-line |
27 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ZSSIO | opłacono on-line |
28 | KRUPA ROBERT | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
29 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
30 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | agapilecka.pl | opłacono |
31 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
32 | Polakowska Anita | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
33 | Krause Barbara | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
34 | Bącal Dawid | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
35 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
36 | Redynk Mateusz | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
37 | Andryskowski Cezary | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
38 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
39 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Sportowy Majkel | opłacono on-line |
40 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
41 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
42 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
43 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
44 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
45 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
46 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
47 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
48 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
49 | Ellwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
50 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
51 | Szymański Paweł | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
52 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
53 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Elite Team | opłacono on-line |
54 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
55 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
56 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
57 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
58 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
59 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Team Deaf | opłacono on-line |
61 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
62 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Wojto_Sport_Story | |
63 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure | |
64 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | |
65 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
66 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
67 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | opłacono on-line |
68 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | . ELITE TEAM | opłacono on-line |
69 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | gdynskie dziewuchy | |
70 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
71 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
72 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
73 | Sysak Dominika | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
74 | Młodawski Kuba | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
75 | Raczyński Mirosław | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
76 | Raczyński Jakub | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
77 | Daruk Przemyslaw | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
78 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
79 | Kulak Rafał | Głobino | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Baltic Seals | |
80 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
81 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Straszyn Biega | opłacono on-line |
82 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
83 | Król Konstanty | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | opłacono on-line |
84 | Hildebrandt Cezary | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | opłacono on-line |
85 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
86 | Rewers Dariusz | Koleczkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Piekło Północy | opłacono on-line |
87 | Niewiadomski Igor | Kołobrzeg | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
88 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
89 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
90 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
91 | Michalczewska Emilia | Łęgowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
92 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
93 | Sanecki Przemysław | Nowe Kusy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | KS BBL Pasłęk | opłacono on-line |
94 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
95 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
96 | Sienkiewicz Jarosław | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
97 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
98 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
99 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
100 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8803