Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
2 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
3 | Musiał Michał | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono | |
4 | Szymański Paweł | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
5 | Jaźwińska-Curyłło Anna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
6 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
7 | Kiełpikowski Rafał | Świekatowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
8 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
9 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
10 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
11 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
12 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
13 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
14 | Tukendorf BARBARA | Warszawa | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
15 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
16 | kebóizD hceL <--- | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
17 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
18 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
19 | KRUPA ROBERT | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
20 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
21 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
22 | Niewiadomski Igor | Kołobrzeg | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
23 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
24 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
25 | Bagiński KRZYSZTOF | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
26 | Giełdon Krystyna | Zblewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
27 | Czaja Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
28 | Ziomek Daniel | Słupsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ||
29 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
30 | Hoppe Ewelina | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
31 | Polakowska Anita | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
32 | Krause Barbara | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
33 | Bącal Dawid | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
34 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
35 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
36 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
37 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
38 | Mikołajczyk karolina | gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
39 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
40 | Dąbrowska-Hoppe Joanna | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
41 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
42 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
43 | Marszała Damian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
44 | Sysak Dominika | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
45 | Duszyńska Natalia | Tczew | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ||
46 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
47 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
48 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
49 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
50 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
51 | Michalczewska Emilia | Łęgowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
52 | Raczyński Mirosław | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
53 | Raczyński Jakub | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
54 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
55 | Daruk Przemyslaw | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
56 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
57 | Sienkiewicz Jarosław | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
58 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | . ELITE TEAM | opłacono on-line |
59 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | agapilecka.pl | opłacono |
60 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Aktywni Żukowo | opłacono on-line |
61 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
62 | Łoś Monika | Bychawa | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
63 | Kulak Rafał | Głobino | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Baltic Seals | |
64 | Cejko Dawid Cejko | Słupsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Baltic Seals | |
65 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Biegający Tczew | |
66 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
67 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
68 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure | |
69 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
70 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
71 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
72 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
73 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
74 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
75 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
76 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
77 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | |
78 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
79 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | |
80 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
81 | Michlewicz Artur | Świecie | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
82 | Ostaszewski Arkadiusz | Raczki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Decathlon Kartuska | opłacono on-line |
83 | Niewęgłowski Marcin | Borki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Doping Borki | |
84 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Elite Team | opłacono on-line |
85 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
86 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | gdynskie dziewuchy | |
87 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | opłacono on-line |
88 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
89 | Redynk Mateusz | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
90 | Andryskowski Cezary | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | opłacono on-line |
91 | Kuliński Krzysztof | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | k3racingpl | opłacono on-line |
92 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
93 | Lewandowski Przemysław | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Kijanka Osowa | opłacono on-line |
94 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
95 | Ellwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
96 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
97 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
98 | Kubuszewska Dorota | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
99 | Łaszewski Paweł | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
100 | Nicewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Komedianci | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8787