Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
102 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
103 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
104 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
105 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
106 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | opłacono on-line |
107 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
108 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
109 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
110 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
111 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
112 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kontener Formy | opłacono on-line |
113 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | opłacono on-line |
114 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | opłacono on-line |
115 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | opłacono on-line |
116 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
117 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
118 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Elite Team | opłacono on-line |
119 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
120 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
121 | Bubiak Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
122 | Kiełpikowski Rafał | Świekatowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
123 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
124 | Jaźwińska-Curyłło Anna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
125 | Szymański Paweł | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
126 | Łaszewski Paweł | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
127 | Kubuszewska Dorota | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
128 | Jamróz Renata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
129 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
130 | Musiał Michał | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono | |
131 | Gorząd Sylwia | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
132 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
133 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
134 | Ellwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
135 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Taka RYBA | opłacono on-line |
136 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line |
137 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kaszebe Łebcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8800