IX Jurajski Puchar Nordic Walking - Pustynna Ośmiornica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Labocha Katatzyna czestochowa Nordic Walking 3 km
2 Arabas Krzysztof Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa
3 Kania Michał Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
4 Janusz Król Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
5 Pękala Wiktor Sieraków Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
6 Zarębski Łukasz Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
7 Zarębska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
8 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 3 km
9 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 3 km
10 Szafer Sylwester Popów Bieg 5 km ZRYW Parzymiechy opłacono
11 Purgal Bartłomiej Srocko Nordic Walking 3 km opłacono
12 Radecka Agnieszka Jaskrów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
13 Cichecka Jadwiga Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
14 Toll Paweł Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
15 Toll Aleksandra Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
16 Toll Wojciech Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
17 Toll Iwona Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
18 Kasprzyk Maciej Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
19 Kasprzyk Dominika Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
20 Kasprzyk Witold Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
21 Kasprzyk Irmina Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
22 Siewiera Robert Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
23 Wierus Agnieszka Miedźno Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
24 Kędzia Aleksandra Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
25 Skóra Mirosława Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
26 Lupa Monika Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
27 Simińska Aneta Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
28 Dziewior Edyta Wola Hankowska Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
29 Szewczyk Justyna Turów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
30 Maj Monika Turów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
31 Kasprzyk Agnieszka Miedźno Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
32 Koza Maria Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
33 Podsiedlik Anna Poraj Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
34 Marzec Hubert Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
35 Wroński Miłosz Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
36 Wrońska Małgorzata Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
37 Wroński Maciej Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking opłacono
38 Wojdyła Jakub Janów Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
39 BŁASZCZYK ADRIAN CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 3 km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono
40 Konopka Mariusz Masłońskie Bieg 5 km Jurajska-woda z głębi natury opłacono
41 Smok Jakub Skowronów Nordic Walking 3 km SP. Piasek
42 Kiedrzyński Miłosz Siedlec Nordic Walking 3 km SP. Piasek
43 Konieczko-Biały Aneta Myszków Nordic Walking 3 km opłacono
44 Sosnowska Agnieszka Staropole Bieg 5 km Kabex Podkowa Janów opłacono
45 Maciejewski Artur Biskupice Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa opłacono
46 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Nordic Walking 3 km opłacono
47 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Nordic Walking 3 km opłacono
48 Wrona Marzena Myszków Nordic Walking 3 km opłacono
49 Lipiec Jolanta KOZIEGŁOWY Nordic Walking 3 km koziegłowski UTW opłacono
50 KOZAK RENATA CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 3 km Nordic Team Częstochowa opłacono
51 Purgal Aleksandra SROCKO Nordic Walking 3 km opłacono
52 Purgal Magdalena Srocko Nordic Walking 3 km opłacono
53 kupczyk marek czestochowa Nordic Walking 3 km opłacono
54 Fijołek Oskar Częstochowa Bieg 5 km
55 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów Bieg 5 km
56 Kosielak Monika Olsztyn Nordic Walking 3 km Dyrektor Sportowy IX JPNW opłacono
57 Rachwalik Radosław Kruszyna Bieg 5 km opłacono
58 Stolarczyk Jakub Mysłowice Bieg 5 km Go Sport opłacono
59 Żurek Dominik Poczesna Bieg 5 km Go Sport opłacono
60 Kuziorowicz Alicja Poczesna Bieg 5 km Go Sport opłacono
61 Chmielewski Rajmund Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
62 Mendakiewicz Maciek Janów Bieg 5 km
63 Strzelczyk Kamil Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
64 Tomzik Filip Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
65 Tomzik Radosław Tomzik Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
66 Bartczak Miroslaw Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
67 Bartczak Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
68 Gajewski Konrad Blachownia Bieg 5 km Cooper Standard Częstochowa opłacono
69 Stępień Kinga Siedlec Nordic Walking 3 km
70 Latos Natalia Siedlec Nordic Walking 3 km
71 Bobrowski Mariusz Koniecpol Nordic Walking 3 km opłacono
72 Kucharski Damian Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa
73 Jasinski Jozef Czestochowa Nordic Walking 3 km opłacono
74 Bochnia Monika Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono
75 Zarębski Paweł Kłobuck Bieg 5 km NGB Kłobuck opłacono
76 Maj Witold Wręczyca Wielka Bieg 5 km opłacono
77 Wójcik Wiktor Lgoczanka Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
78 Ucieklak Sara Ponik Nordic Walking 3 km
79 Grzywna Marcelina Ponik Nordic Walking 3 km
80 Bińczyk Agnieszka Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
81 Gałązka Julia Janów Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
82 Latusek Leszek Przystajń Bieg 5 km brak opłacono
83 Lisek Tomasz Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka opłacono
84 Machura-Powęzka Hanna Piekary Śląskie Nordic Walking 3 km opłacono
85 Wrona Grzegorz Myszków Nordic Walking 3 km opłacono
86 Skrobek Karolina Rudniki Bieg 5 km Vege Runners opłacono
87 Reczulska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
88 Reczulski Mariusz Częstochowa Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
89 Puszkarski Marek Janów Bieg 5 km Kabex M i K Bogunia opłacono
90 Lisek Anna Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka opłacono
91 Słabkowski Zbigniew Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka opłacono
92 Słabkowska Barbara Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka opłacono
93 STILLER KAROL Kusięta Bieg 5 km Kabex Podkowa Janów opłacono
94 Mizgała Nel złoty potok Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
95 Mizgała Nadia złoty potok Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów opłacono
96 Mizgała Kacper złoty potok Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
97 Bińczyk Dariusz Częstochowa Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
98 Dors Grzegorz Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
99 Dors Łukasz Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów opłacono
100 Wnęk Mirosław Częstochowa Nordic Walking 3 km opłacono


Wyświetleń: 4077

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ