Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ślusarczyk Paweł ŚRÓDBORÓW Piekło Północy (140+KM)
2 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański Piekło Północy (140+KM) Pruszcz Biega
3 Mazur Andrzej Bojano Piekło Północy (140+KM) NICZUK SQUAD / Zantyr Sztum opłacono
4 Andrzejewski Paweł Dobromierz Piekło Północy (140+KM) opłacono
5 Ganko Tomasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
6 Klebba Mariusz Mrzezino Piekło Północy (140+KM) Mrzezino opłacono on-line
7 Pieniądz Bartłomiej Kraków Piekło Północy (140+KM) Misiu z buszu opłacono on-line
8 Karolak Ania Słupsk Piekło Północy (140+KM) MUAY RUNNING TEAM opłacono
9 Borusińska Aleksandra Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
10 Borusiński Piotr Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
11 Wasiński Bartosz Pruszcz Gdański Piekło Północy (140+KM) SUT Straszyn Ultra Team
12 Matusiak Bartłomiej Reda Piekło Północy (140+KM) saunarium reda opłacono on-line
13 Kamecka Sonia Gdansk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
14 Mystkowski Grzegorz Lubichowo Piekło Północy (140+KM) Psia Kość opłacono on-line
15 Stefaniak Marcin Łęczyce Piekło Północy (140+KM)
16 Krause Grzegorz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
17 Podczarski Tomek Kolbudy Piekło Północy (140+KM) KOLBUDY TEAM opłacono on-line
18 Podczarska Izabela Kolbudy Piekło Północy (140+KM) KOLBUDY TEAM opłacono on-line
19 Dorsz Beata Sopot Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
20 Konarzewski Jacek Rumia Piekło Północy (140+KM) Rumia biega opłacono on-line
21 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
22 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Piekło Północy (140+KM) DiverseExtremeTeam / Padł Na Ryj Team / Osowa opłacono on-line
23 Dura Piotr Raków Piekło Północy (140+KM) PKB Endorfina opłacono on-line
24 Ratajczak Konrad Rumia Piekło Północy (140+KM) Trochę już biegam ;) opłacono on-line
25 Chodorowicz Kamil Morąg Piekło Północy (140+KM) LEŚNY CROSS opłacono on-line
26 Ignaszewski Przemysław Grudziądz Piekło Północy (140+KM) 10.00 PLN
27 Mrozowski Dariusz Rumia Piekło Północy (140+KM) ParkRun Rumia
28 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Piekło Północy (140+KM) SUT Straszyn Ultra Team opłacono on-line
29 Kowalewski Jarosław Gdynia Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
30 BARANOWSKI Marek Kosakowo Piekło Północy (140+KM) COM-DKM opłacono on-line
31 Pobłocki Jan Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
32 Sypniewska Hanna Gdynia Piekło Północy (140+KM) Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
33 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Piekło Północy (140+KM) Poltarex Muay AML opłacono
34 Lipowski Karol Tuchom Piekło Północy (140+KM) Zoeller Tech opłacono on-line
35 Roczkowski Artur Rybnik Piekło Północy (140+KM) SBD Energetyk Rybnik opłacono on-line
36 Roman Krzysztof Bolszewo Piekło Północy (140+KM) Przecinak77 opłacono
37 Kondratiuk Renata Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
38 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią Piekło Północy (140+KM) LUKS START NAKŁO opłacono on-line
39 Bieszke Rafał Gdynia Piekło Północy (140+KM) wymiatacze / Ultra Dreptacz opłacono
40 Soszyński Wojtek PONURZYCA Piekło Północy (140+KM) PZU Sport Team opłacono on-line
41 Olejnik Adam Włocławek Piekło Północy (140+KM) Refericon opłacono on-line


Wyświetleń: 16196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ