Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Herman Jacek Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
2 Herman Krystiana Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
3 Etmański Piotr Chwaszczyno Małe Piekiełko (21+KM) Bunga Bunga Team opłacono on-line
4 Kleina Dorota Bojano Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) BOJANO BIEGA opłacono
5 Bisko Karolina Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
6 Rak Agata Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
7 Wicki Jarosław Robakowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
8 Azarewicz Grzegorz Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
9 Chmielewski Tomasz Warszawa Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
10 Mazur Andrzej Bojano Piekło Północy (140+KM) NICZUK SQUAD / Zantyr Sztum opłacono
11 ŁĘCKI JAN GDYNIA Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) ELITE TEAM opłacono on-line
12 Haremza Mariusz Dębogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
13 Dzikiewicz Krzysztof Bojano Wrota Piekieł (75+KM) Ultra 3 opłacono on-line
14 Godzisz Mateusz Jankowo Gdańskie Wrota Piekieł (75+KM) opłacono
15 Andrzejewski Paweł Dobromierz Piekło Północy (140+KM) opłacono
16 Rewers Leon KOLECZKOWO Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
17 Bińczak Tomasz Mikoszewo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
18 Rewers Agnieszka Koleczkowo Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
19 Kożyczkowski Marcin Mosty Wrota Piekieł (75+KM) 42,2 opłacono on-line
20 Biedrawa Michał Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
21 Biedrawa Anna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
22 Ganko Tomasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
23 Gessler Łukasz Gościcino Wrota Piekieł (75+KM) BIESY opłacono on-line
24 Zajda Iwona Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Fair & Square PR Bartosz Zajda opłacono
25 Baranowska Magda Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
26 Kunkel Anna Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
27 Nowakowski Łukasz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Sobczak TEAM / LOTOS Team opłacono on-line
28 Rutkowska Beata Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
29 Baracz Dorota Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
30 Kubiak Maria Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
31 Szumny Dariusz Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Luk-Connect Racing Team opłacono
32 Klebba Mariusz Mrzezino Piekło Północy (140+KM) Mrzezino opłacono on-line
33 Reseman Sylwia Żukowo Wrota Piekieł (75+KM) Face Nordic Walkin Team opłacono on-line
34 Babirecki Mirosław Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Padł Na Ryj Team opłacono on-line
35 Góreczna Julia Chwaszczyno Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
36 Góreczny Rafał Chwaszczyno Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
37 Skoczyńska Renata Ustka Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
38 Pisała Marcin Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
39 Bociąga Bartosz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Rumskie Świstaki opłacono on-line
40 Świstak Ewa Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Rumskie Świstaki opłacono on-line
41 Palac Dorota Palac Rotherham Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
42 Kurkowski Lukasz Slaboszowice Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
43 Wyganowski Konrad RUMIA Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
44 Pieniądz Bartłomiej Kraków Piekło Północy (140+KM) Misiu z buszu opłacono on-line
45 Ornal Mirosław Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
46 Siecinska Emilia Ustka Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line
47 Natucka Agnieszka Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
48 Mieczkowska Anna Ostrołęka Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
49 Józefczyk Konrad Wejherowo Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
50 Kujawiński Artur Poznań Wrota Piekieł (75+KM) KB MANIAC POZNAŃ/MANIAC TEAM opłacono on-line
51 Zięba Beata Kościerzyna Małe Piekiełko (21+KM) 1 Liga Team opłacono on-line
52 Karolak Ania Słupsk Piekło Północy (140+KM) MUAY RUNNING TEAM opłacono
53 FOGT-KLOCKOWSKA Monika Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
54 Pettke Nikodem Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
55 Smółkowski Marcin Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Lexus Trójmiasto Team opłacono on-line
56 Jankowski Andrzej Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
57 Borusińska Aleksandra Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
58 Borusiński Piotr Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
59 Kłeczek Jacek Rumia Wrota Piekieł (75+KM) Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono on-line
60 Czajka Marcin Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
61 Woloszyk Sebastian Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
62 Walaszkowska Dominika Gościcino Wrota Piekieł (75+KM) BIESY opłacono on-line
63 Hebanowski Łukasz Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Padł Na Ryj Team2 opłacono on-line
64 Zieliński Jacek Reda Wrota Piekieł (75+KM) biegamyrazem.pl opłacono on-line
65 Mański Robert Mański Bojano Wrota Piekieł (75+KM) Run-passion.pl team, Bojano Biega opłacono on-line
66 Pastwa Monika Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
67 Pastwa Janusz Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
68 Wasilewski Mariusz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
69 Matusiak Bartłomiej Reda Piekło Północy (140+KM) saunarium reda opłacono on-line
70 Klinkosz Paweł Koleczkowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
71 Truszczyński Robert Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
72 Mroczek Sylwia Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
73 Józefczyk Grzegorz Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
74 Eliasz Dawid Hel Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
75 przewdziecki KAROL Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
76 Kubiak Jagoda Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
77 Kamecka Sonia Gdansk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
78 Kubiak Andrzej Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
79 Kita Anna Siemirowice Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
80 Mystkowski Grzegorz Lubichowo Piekło Północy (140+KM) Psia Kość opłacono on-line
81 Rajkowski Damian Pogórze Wrota Piekieł (75+KM) Kosakowo Runners opłacono on-line
82 Milczarek Ryszard Olsztyn Małe Piekiełko (21+KM) Pszczółkowski Team opłacono on-line
83 Nowak Michał Radunica Małe Piekiełko (21+KM) RADUNICA TEAM opłacono on-line
84 Ostojska Ewa Reda Małe Piekiełko (21+KM) Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
85 Pałasz Edmund Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
86 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
87 Grabowska Dagmara Juszkowo Małe Piekiełko (21+KM) Straszyn Biega opłacono on-line
88 Pikała Karol Malbork Wrota Piekieł (75+KM) Beztlenowi Malbork opłacono on-line
89 Kujawa Katarzyna Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Kurczak Team Crow opłacono on-line
90 Golas Grażyna Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) DudyczRun opłacono on-line
91 Pietrzak Małgorzata Pietrzak Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
92 Brochocki Paweł Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) Glajty są Wszędzie opłacono on-line
93 Sychowski Kamil Bojano Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
94 Próchniak Tomasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) NaprzódBetlejem;) opłacono on-line
95 Suchenia Piotr Reda Małe Piekiełko (21+KM) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl team opłacono
96 Kuptz Marcin Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
97 Dombrowska-Grochowska Justyna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
98 Grochowski Patryk Grochowski Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
99 Wiliński Robert Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) ZSCHiE Gdynia opłacono on-line
100 Pela Hanna Wodnica Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line


Wyświetleń: 15834

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ