Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godzisz Mateusz | Jankowo Gdańskie | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono | |
2 | Herman Jacek | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
3 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
4 | Azarewicz Grzegorz | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
5 | Chmielewski Tomasz | Warszawa | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
6 | Dzikiewicz Krzysztof | Bojano | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Ultra 3 | opłacono on-line |
7 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | 42,2 | opłacono on-line |
8 | Kunkel Anna | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
9 | Gessler Łukasz | Gościcino | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | BIESY | opłacono on-line |
10 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
11 | Szewczuk Piotr | Słupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
12 | Turska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
13 | Pakuła Mateusz | Słupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
14 | Kaziul Krystian | Slupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
15 | Andrzejewska-Płuciennik Edyta | Łodź | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Szakale Bałut łódź | opłacono on-line |
16 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
17 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
18 | Siudzińska Anna | Bydgoszcz | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
19 | signerski remigiusz | gdansk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
20 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | ULTRA3 | opłacono on-line |
21 | Olechnowicz Maciej | Białystok | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
22 | Ginter Paweł | Unisław | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Brzebiegli Unislaw | opłacono on-line |
23 | Jachymek Bartłomiej | Warszawa | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | JacekBiega Running Team | opłacono |
24 | Ziemianin Przemek | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
25 | Hinc Janusz | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
26 | Golubski Robert Golubski | Mała Nieszawka | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
27 | Grubalski Andrzej | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
28 | Lebiedziński Przemysław | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
29 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | parkrunRumia | opłacono on-line |
30 | KOWAL Piotr | Zabrze | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
31 | Sosnowska Bożena | Tczew | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
32 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
34 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
35 | Sałata Seweryn | Łężyce | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
36 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Runeda | opłacono on-line |
37 | Rabka Monika | Koszalin | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | For-Rest-Run Koszalin | opłacono on-line |
38 | Walkiewicz Maciej | Sopot | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
39 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
40 | Drywa Jakub | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
41 | Brochocki Paweł | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Glajty są Wszędzie | opłacono on-line |
42 | Golas Grażyna | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | DudyczRun | opłacono on-line |
43 | Pikała Karol | Malbork | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
44 | Rajkowski Damian | Pogórze | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Kosakowo Runners | opłacono on-line |
45 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
46 | Mański Robert Mański | Bojano | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Run-passion.pl team, Bojano Biega | opłacono on-line |
47 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
48 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Padł Na Ryj Team2 | opłacono on-line |
49 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | BIESY | opłacono on-line |
50 | Kłeczek Jacek | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line |
51 | Pettke Nikodem | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
52 | Kujawiński Artur | Poznań | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | KB MANIAC POZNAŃ/MANIAC TEAM | opłacono on-line |
53 | Kurkowski Lukasz | Slaboszowice | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
54 | Góreczny Rafał | Chwaszczyno | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
55 | Babirecki Mirosław | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
56 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Face Nordic Walkin Team | opłacono on-line |
57 | Olejnik Adam | Włocławek | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Refericon | opłacono on-line |
58 | Soszyński Wojtek | PONURZYCA | Polska | Piekło Północy (140+KM) | PZU Sport Team | opłacono on-line |
59 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | wymiatacze / Ultra Dreptacz | opłacono |
60 | Sprenger Mirosław | Nakło nad Notecią | Polska | Piekło Północy (140+KM) | LUKS START NAKŁO | opłacono on-line |
61 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
62 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Przecinak77 | opłacono |
63 | Roczkowski Artur | Rybnik | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SBD Energetyk Rybnik | opłacono on-line |
64 | Lipowski Karol | Tuchom | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Zoeller Tech | opłacono on-line |
65 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Poltarex Muay AML | opłacono |
66 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono |
67 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono |
68 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | Polska | Piekło Północy (140+KM) | COM-DKM | opłacono on-line |
69 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
70 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
71 | Chodorowicz Kamil | Morąg | Polska | Piekło Północy (140+KM) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
72 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line |
73 | Dura Piotr | Raków | Polska | Piekło Północy (140+KM) | PKB Endorfina | opłacono on-line |
74 | Jodko-Narkiewicz Adam | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | DiverseExtremeTeam / Padł Na Ryj Team / Osowa | opłacono on-line |
75 | Grzeszczuk Łukasz | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line |
76 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Rumia biega | opłacono on-line |
77 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
78 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | Piekło Północy (140+KM) | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
79 | Podczarski Tomek | Kolbudy | Polska | Piekło Północy (140+KM) | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
80 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line |
81 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Psia Kość | opłacono on-line |
82 | Kamecka Sonia | Gdansk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
83 | Matusiak Bartłomiej | Reda | Polska | Piekło Północy (140+KM) | saunarium reda | opłacono on-line |
84 | Borusiński Piotr | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
85 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
86 | Karolak Ania | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | MUAY RUNNING TEAM | opłacono |
87 | Pieniądz Bartłomiej | Kraków | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Misiu z buszu | opłacono on-line |
88 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Mrzezino | opłacono on-line |
89 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | Piekło Północy (140+KM) | NICZUK SQUAD / Zantyr Sztum | opłacono |
90 | Ganko Tomasz | Gdańsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
91 | Andrzejewski Paweł | Dobromierz | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono | |
92 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Sobczak TEAM / LOTOS Team | opłacono on-line |
93 | Bińczak Tomasz | Mikoszewo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
94 | Biedrawa Michał | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
95 | Zajda Iwona | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Fair & Square PR Bartosz Zajda | opłacono |
96 | Wicki Jarosław | Robakowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
97 | Rak Agata | Gdańsk | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
98 | Etmański Piotr | Chwaszczyno | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Bunga Bunga Team | opłacono on-line |
99 | Biedrawa Anna | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
100 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka | opłacono |
Wyświetleń: 28351