Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Face Nordic Walkin Team | opłacono on-line |
2 | KOWAL Piotr | Zabrze | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
3 | Pela Hanna | Wodnica | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | USB Ustka | opłacono on-line |
4 | Olejnik Adam | Włocławek | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Refericon | opłacono on-line |
5 | MISIEC Przemysław | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Runeda | opłacono on-line |
6 | Lorenczewski Kamil | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Feniks Team | opłacono on-line |
7 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
8 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
9 | Józefczyk Konrad | Wejherowo | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
10 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line |
11 | Herman Jacek | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
12 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
13 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Luk-Connect Racing Team | opłacono |
14 | Chmielewski Tomasz | Warszawa | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
15 | Jachymek Bartłomiej | Warszawa | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | JacekBiega Running Team | opłacono |
16 | Toczewska Anna | Warszawa | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | JacekBiega Running Team | opłacono on-line |
17 | Skumiał Oskar | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | USB Ustka | opłacono on-line |
18 | Siecinska Emilia | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | USB Ustka | opłacono on-line |
19 | Skoczyńska Renata | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
20 | Ginter Paweł | Unisław | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Brzebiegli Unislaw | opłacono on-line |
21 | Lipowski Karol | Tuchom | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Zoeller Tech | opłacono on-line |
22 | Sosnowska Bożena | Tczew | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
23 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
24 | Galiński Marcin | Suchy Dwór | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | WYMIATACZE | opłacono on-line |
25 | Krysiak Agnieszka | Suchy Dwór | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Osiem! | opłacono on-line |
26 | Walkiewicz Maciej | Sopot | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
27 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
28 | Szewczuk Piotr | Słupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
29 | Pakuła Mateusz | Słupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
30 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Poltarex Muay AML | opłacono |
31 | Borusiński Piotr | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
32 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | opłacono on-line | |
33 | Karolak Ania | Słupsk | Polska | Piekło Północy (140+KM) | MUAY RUNNING TEAM | opłacono |
34 | Kaziul Krystian | Slupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
35 | Kurkowski Lukasz | Slaboszowice | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
36 | Kita Anna | Siemirowice | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono | |
37 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
38 | Roczkowski Artur | Rybnik | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SBD Energetyk Rybnik | opłacono on-line |
39 | Gadomska Dorota Gadomska | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | opłacono on-line |
40 | Gadomska Liwia Gadomska | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi | opłacono on-line |
41 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
42 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | SP7/UKS Siódemka Rumia | opłacono on-line |
43 | Bisha Mieczysław | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
44 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line |
45 | PIOTROWSKA Alina | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
46 | Strosin Tomasz | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
47 | Grzemska Andżelika | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
48 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | parkrunRumia | opłacono on-line |
49 | Kowalewska Ewelina | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
50 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
51 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Rumia biega | opłacono on-line |
52 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
53 | Melzer Hanna | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
54 | Melzer Zofia | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
55 | Grochowski Patryk Grochowski | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
56 | Dombrowska-Grochowska Justyna | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
57 | Kuptz Marcin | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
58 | Próchniak Tomasz | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | NaprzódBetlejem;) | opłacono on-line |
59 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
60 | Kubiak Andrzej | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
61 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
62 | Kłeczek Jacek | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line |
63 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Lexus Trójmiasto Team | opłacono on-line |
64 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
65 | Biedrawa Michał | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
66 | Biedrawa Anna | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
67 | Zajda Iwona | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Fair & Square PR Bartosz Zajda | opłacono |
68 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
69 | Pisała Marcin | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
70 | Palac Dorota Palac | Rotherham | Wielka Brytania | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono | |
71 | Wicki Jarosław | Robakowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
72 | Król Liliana | Reda | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono | |
73 | Erdmann Agnieszka | Reda | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
74 | Krause Wienio | Reda | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
75 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | Runeda | opłacono on-line |
76 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Runeda | opłacono on-line |
77 | Suchenia Piotr | Reda | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl team | opłacono |
78 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
79 | Matusiak Bartłomiej | Reda | Polska | Piekło Północy (140+KM) | saunarium reda | opłacono on-line |
80 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
81 | Dura Piotr | Raków | Polska | Piekło Północy (140+KM) | PKB Endorfina | opłacono on-line |
82 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | RADUNICA TEAM | opłacono on-line |
83 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
84 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | SUT Straszyn Ultra Team | opłacono on-line |
85 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
86 | Karpiński Grzegorz | Poznań | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Mesondżi Lajf Stajl | opłacono on-line |
87 | Kujawiński Artur | Poznań | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | KB MANIAC POZNAŃ/MANIAC TEAM | opłacono on-line |
88 | Soszyński Wojtek | PONURZYCA | Polska | Piekło Północy (140+KM) | PZU Sport Team | opłacono on-line |
89 | Rajkowski Damian | Pogórze | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Kosakowo Runners | opłacono on-line |
90 | Mieczkowska Anna | Ostrołęka | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
91 | Roszman Henryk | Orle | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
92 | Cieśla Ela | Olsztynek | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Biegające Małżeństwo | opłacono |
93 | Cieśla Jarek | Olsztynek | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Biegające Małżeństwo | opłacono |
94 | Milczarek Ryszard | Olsztyn | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
95 | Sprenger Mirosław | Nakło nad Notecią | Polska | Piekło Północy (140+KM) | LUKS START NAKŁO | opłacono on-line |
96 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Mrzezino | opłacono on-line |
97 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | 42,2 | opłacono on-line |
98 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka | opłacono |
99 | Bieszke Kacper | Mosty | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | SKLA Sopot | opłacono |
100 | Chodorowicz Kamil | Morąg | Polska | Piekło Północy (140+KM) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28327