Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrzejewska-Płuciennik Edyta Łodź Wrota Piekieł (75+KM) Szakale Bałut łódź opłacono on-line
2 Andrzejewski Paweł Dobromierz Piekło Północy (140+KM) opłacono
3 Azarewicz Grzegorz Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
4 Babirecki Mirosław Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Padł Na Ryj Team opłacono on-line
5 Baracz Dorota Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
6 Baranowska Magda Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
7 BARANOWSKI Marek Kosakowo Piekło Północy (140+KM) COM-DKM opłacono on-line
8 Baryza ROBERT CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
9 Bergmann Arkadiusz Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
10 Bergmann Ewa Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
11 Biedrawa Anna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
12 Biedrawa Michał Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
13 Bielecka Kornelia Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) SP7/UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
14 Bielecki Tadeusz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
15 Bieszke Izabela Mosty Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka opłacono
16 Bieszke Kacper Mosty Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) SKLA Sopot opłacono
17 Bieszke Rafał Gdynia Piekło Północy (140+KM) wymiatacze / Ultra Dreptacz opłacono
18 Bińczak Tomasz Mikoszewo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
19 Bisha Mieczysław Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
20 Bisko Karolina Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
21 Bociąga Bartosz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Rumskie Świstaki opłacono on-line
22 Borusińska Aleksandra Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
23 Borusiński Piotr Słupsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
24 Brochocki Paweł Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) Glajty są Wszędzie opłacono on-line
25 Brokos Tomasz Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
26 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Małe Piekiełko (21+KM) WYMIATACZE opłacono on-line
27 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) spc opłacono on-line
28 Centkowska Ewelina Ciechocinek Małe Piekiełko (21+KM) spc opłacono on-line
29 Chmielewski Tomasz Warszawa Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
30 Chodorowicz Kamil Morąg Piekło Północy (140+KM) LEŚNY CROSS opłacono on-line
31 Chyrek Bartosz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
32 Ciemny Marek Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
33 Cieśla Ela Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
34 Cieśla Jarek Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
35 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
36 Czajka Marcin Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
37 Damps Sylwester Gowino Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
38 Dombrowska-Grochowska Justyna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
39 Dorsz Beata Sopot Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
40 Drywa Jakub Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
41 Duczmal-Pohl Elzbieta Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Stowarzzyszenie More Active opłacono
42 Dura Piotr Raków Piekło Północy (140+KM) PKB Endorfina opłacono on-line
43 Dzikiewicz Krzysztof Bojano Wrota Piekieł (75+KM) Ultra 3 opłacono on-line
44 Eliasz Dawid Hel Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
45 Elmiś Grzegorz Hel Małe Piekiełko (21+KM) Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
46 Erdmann Agnieszka Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
47 Etmański Piotr Chwaszczyno Małe Piekiełko (21+KM) Bunga Bunga Team opłacono on-line
48 Filc Krzysztof Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
49 Filipska Ewa Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) HEKATE / WYMIATACZE opłacono on-line
50 Filipski Aleksander Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze opłacono on-line
51 FOGT-KLOCKOWSKA Monika Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
52 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
53 Gadomska Dorota Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
54 Gadomska Liwia Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
55 Gadzialski Przemysław Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
56 Galiński Marcin Suchy Dwór Małe Piekiełko (21+KM) WYMIATACZE opłacono on-line
57 Ganko Tomasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
58 Gessler Łukasz Gościcino Wrota Piekieł (75+KM) BIESY opłacono on-line
59 Ginter Paweł Unisław Wrota Piekieł (75+KM) Brzebiegli Unislaw opłacono on-line
60 Godzisz Mateusz Jankowo Gdańskie Wrota Piekieł (75+KM) opłacono
61 Golas Grażyna Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) DudyczRun opłacono on-line
62 Golubski Robert Golubski Mała Nieszawka Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
63 Góreczna Julia Chwaszczyno Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
64 Góreczny Rafał Chwaszczyno Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
65 Grabowska Dagmara Juszkowo Małe Piekiełko (21+KM) Straszyn Biega opłacono on-line
66 Grochowski Patryk Grochowski Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
67 Grubalski Andrzej Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
68 Grzemska Andżelika Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
69 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
70 Gurbowicz Jarosław Tczew Wrota Piekieł (75+KM) Biegający Tczew opłacono on-line
71 Haremza Mariusz Dębogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
72 Hebanowski Łukasz Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Padł Na Ryj Team2 opłacono on-line
73 Herman Jacek Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
74 Herman Krystiana Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
75 Hinc Janusz Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Apteka Gemini Team opłacono on-line
76 Jachymek Bartłomiej Warszawa Wrota Piekieł (75+KM) JacekBiega Running Team opłacono
77 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
78 Jankowski Andrzej Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
79 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Piekło Północy (140+KM) DiverseExtremeTeam / Padł Na Ryj Team / Osowa opłacono on-line
80 Józefczyk Grzegorz Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
81 Józefczyk Konrad Wejherowo Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
82 Kamecka Sonia Gdansk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
83 Karolak Ania Słupsk Piekło Północy (140+KM) MUAY RUNNING TEAM opłacono
84 Karpiński Grzegorz Poznań Małe Piekiełko (21+KM) Mesondżi Lajf Stajl opłacono on-line
85 Kaziul Krystian Slupsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
86 Kita Anna Siemirowice Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
87 Klebba Mariusz Mrzezino Piekło Północy (140+KM) Mrzezino opłacono on-line
88 Kleina Dorota Bojano Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) BOJANO BIEGA opłacono
89 Klinkosz Paweł Koleczkowo Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
90 Konarzewski Jacek Rumia Piekło Północy (140+KM) Rumia biega opłacono on-line
91 Kondratiuk Renata Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
92 KOWAL Piotr Zabrze Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
93 Kowalewska Ewelina Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
94 Kowalewski Jarosław Gdynia Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
95 Kozioł Dorota Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
96 Kożyczkowski Marcin Mosty Wrota Piekieł (75+KM) 42,2 opłacono on-line
97 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
98 Krause Grzegorz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
99 Krause Wienio Reda Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
100 Kroemer Rafał Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line


Wyświetleń: 16574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ