Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Król Liliana Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono
2 Pawelska Kamila Dębogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM)
3 Gadomska Dorota Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
4 Gadomska Liwia Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
5 Filc Krzysztof Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
6 Pawłowska Maria Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
7 pawłowski andrzej gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
8 Bieszke Kacper Mosty Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) SKLA Sopot opłacono
9 Bielecka Kornelia Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) SP7/UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
10 Latawiec Marcin Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM)
11 Kołaczyńska Monika Pogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Step by Step Trójmiasto
12 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Wymiatacze opłacono on-line
13 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
14 Duczmal-Pohl Elzbieta Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Stowarzzyszenie More Active opłacono
15 Pawlikowska Elzbieta Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Stowarzzyszenie More Active opłacono
16 Erdmann Agnieszka Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
17 PIOTROWSKA Alina Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
18 Lepa Malgorzata Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Przecinak77 opłacono on-line
19 Lepa Andrzej Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Przecinak77 opłacono on-line
20 Zimoń Magdalena Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Runeda opłacono on-line
21 Rawska Aleksandra Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) WYMIATACZE
22 Kułakowska Kamila Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
23 Kulczycki Jan GDAŃSK Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
24 Melzer Hanna Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
25 Melzer Zofia Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
26 Pałasz Edmund Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
27 Romanowska Maria Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM)
28 Eliasz Dawid Hel Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
29 Józefczyk Konrad Wejherowo Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
30 Mieczkowska Anna Ostrołęka Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
31 Kubiak Maria Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
32 Baracz Dorota Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
33 Rutkowska Beata Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
34 Baranowska Magda Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
35 Rewers Agnieszka Koleczkowo Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
36 Rewers Leon KOLECZKOWO Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
37 Haremza Mariusz Dębogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
38 ŁĘCKI JAN GDYNIA Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) ELITE TEAM opłacono on-line
39 Bisko Karolina Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
40 Kleina Dorota Bojano Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) BOJANO BIEGA opłacono
41 Trusiak Agnieszka Słupsk Małe Piekiełko (21+KM) Muay Night Runners Słupsk
42 Bieszke Izabela Mosty Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka opłacono
43 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Małe Piekiełko (21+KM) Przecinak77 opłacono
44 Cieśla Ela Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
45 Cieśla Jarek Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
46 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM)
47 Skumiał Oskar Ustka Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line
48 Kurczewska Sylwia Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
49 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
50 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) spc opłacono on-line
51 Baryza ROBERT CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
52 szpunar maciej Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) RdS opłacono on-line
53 Centkowska Ewelina Ciechocinek Małe Piekiełko (21+KM) spc opłacono on-line
54 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
55 Galiński Marcin Suchy Dwór Małe Piekiełko (21+KM) WYMIATACZE opłacono on-line
56 Oriol-Signerska Monika Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
57 Bisha Mieczysław Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Parkrun Rumia opłacono on-line
58 Chyrek Bartosz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono
59 Kroemer Rafał Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
60 Nagow Michał Bydgoszcz Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
61 Kuropatwa Łukasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Bażant Team 20.00 PLN
62 Grzegory Marek Władysławowo Małe Piekiełko (21+KM) Decathlon Rumia
63 Cichoń Aleksandra Reda Małe Piekiełko (21+KM) Decathlon Rumia
64 Palusinski Marcin KOSAKOWO Małe Piekiełko (21+KM) Soulpharmacy Gdynia opłacono on-line
65 Potrykus Małgorzata Koleczkowo Małe Piekiełko (21+KM) ULTRA3 runpassion.pl team opłacono on-line
66 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Małe Piekiełko (21+KM) STASHKY TEAM opłacono on-line
67 Karpiński Grzegorz Poznań Małe Piekiełko (21+KM) Mesondżi Lajf Stajl opłacono on-line
68 Płachta Tomasz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Samotny Kojot opłacono on-line
69 Roszman Henryk Orle Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
70 Toczewska Anna Warszawa Małe Piekiełko (21+KM) JacekBiega Running Team opłacono on-line
71 Strosin Tomasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
72 MISIEC Przemysław Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Runeda opłacono on-line
73 Krause Wienio Reda Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
74 Przyborski Michał Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
75 Felska Katarzyna Słupsk Małe Piekiełko (21+KM) Night Runners Słupsk
76 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Małe Piekiełko (21+KM) WYMIATACZE opłacono on-line
77 Elmiś Grzegorz Hel Małe Piekiełko (21+KM) Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
78 Grzemska Andżelika Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
79 Lorenczewski Kamil Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Feniks Team opłacono on-line
80 Peć Anna Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
81 Krysiak Agnieszka Suchy Dwór Małe Piekiełko (21+KM) Osiem! opłacono on-line
82 Filipski Aleksander Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze opłacono on-line
83 Filipska Ewa Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) HEKATE / WYMIATACZE opłacono on-line
84 Gadzialski Przemysław Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
85 Kowalewska Ewelina Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
86 Ciemny Marek Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
87 Kozioł Dorota Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
88 Bergmann Ewa Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
89 Bergmann Arkadiusz Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
90 Maliszewska Malwina Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
91 Worzala Wojciech Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
92 Bielecki Tadeusz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
93 Brokos Tomasz Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
94 Marchewka Karolina Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
95 Orłowski Piotr Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
96 Szymańska Agata Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
97 Mikołajczyk Sławomir Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
98 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
99 Pela Hanna Wodnica Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line
100 Wiliński Robert Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) ZSCHiE Gdynia opłacono on-line


Wyświetleń: 16583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ