Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Pikała Karol Malbork Wrota Piekieł (75+KM) Beztlenowi Malbork opłacono on-line
102 Kujawa Katarzyna Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Kurczak Team Crow opłacono on-line
103 Golas Grażyna Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) DudyczRun opłacono on-line
104 Pietrzak Małgorzata Pietrzak Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
105 Brochocki Paweł Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) Glajty są Wszędzie opłacono on-line
106 Sychowski Kamil Bojano Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
107 Próchniak Tomasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) NaprzódBetlejem;) opłacono on-line
108 Szumlas Marcin Połchowo Małe Piekiełko (21+KM) #szumiteam
109 Jagoda Anna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) BigYellowFoot Adventure Team
110 Suchenia Piotr Reda Małe Piekiełko (21+KM) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl team opłacono
111 Kuptz Marcin Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
112 Dombrowska-Grochowska Justyna Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
113 Grochowski Patryk Grochowski Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
114 Wiliński Robert Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) ZSCHiE Gdynia opłacono on-line
115 Pela Hanna Wodnica Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line
116 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
117 Drywa Jakub Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
118 Melzer Zofia Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
119 Melzer Hanna Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
120 Kulczycki Jan GDAŃSK Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
121 Mikołajczyk Sławomir Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
122 Szymańska Agata Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
123 Krause Grzegorz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
124 Orłowski Piotr Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
125 Kułakowska Kamila Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
126 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Wrota Piekieł (75+KM) Pruszcz Biega opłacono on-line
127 Marchewka Karolina Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
128 Brokos Tomasz Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
129 Podczarski Tomek Kolbudy Piekło Północy (140+KM) KOLBUDY TEAM opłacono on-line
130 Podczarska Izabela Kolbudy Piekło Północy (140+KM) KOLBUDY TEAM opłacono on-line
131 Dorsz Beata Sopot Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
132 Walkiewicz Maciej Sopot Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
133 Rabka Monika Koszalin Wrota Piekieł (75+KM) For-Rest-Run Koszalin opłacono on-line
134 Bielecki Tadeusz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
135 Worzala Wojciech Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
136 Konarzewski Jacek Rumia Piekło Północy (140+KM) Rumia biega opłacono on-line
137 Maliszewska Malwina Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
138 Stobiński Piotr Reda Wrota Piekieł (75+KM) Runeda opłacono on-line
139 Sałata Seweryn Łężyce Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
140 Zakrzewski Maciej Rumia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
141 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Sztafeta Nadziei opłacono on-line
142 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk Piekło Północy (140+KM) DiverseExtremeTeam / Padł Na Ryj Team / Osowa opłacono on-line
143 Bergmann Arkadiusz Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
144 Bergmann Ewa Łężyce Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
145 Manias Michał Pruszcz Gdański Wrota Piekieł (75+KM) SUT Straszyn Ultra Team opłacono on-line
146 Kozioł Dorota Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
147 Ciemny Marek Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
148 Gurbowicz Jarosław Tczew Wrota Piekieł (75+KM) Biegający Tczew opłacono on-line
149 Sosnowska Bożena Tczew Wrota Piekieł (75+KM) Biegający Tczew opłacono on-line
150 Kowalewska Ewelina Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
151 Gadzialski Przemysław Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
152 Filipska Ewa Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) HEKATE / WYMIATACZE opłacono on-line
153 Filipski Aleksander Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze opłacono on-line
154 Krysiak Agnieszka Suchy Dwór Małe Piekiełko (21+KM) Osiem! opłacono on-line
155 Peć Anna Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
156 Rawska Aleksandra Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) WYMIATACZE
157 Zimoń Magdalena Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Runeda opłacono on-line
158 Lorenczewski Kamil Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Feniks Team opłacono on-line
159 KOWAL Piotr Zabrze Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
160 Kuźniar Wojciech Rumia Wrota Piekieł (75+KM) parkrunRumia opłacono on-line
161 Grzemska Andżelika Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
162 Elmiś Grzegorz Hel Małe Piekiełko (21+KM) Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
163 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Małe Piekiełko (21+KM) WYMIATACZE opłacono on-line
164 Dura Piotr Raków Piekło Północy (140+KM) PKB Endorfina opłacono on-line
165 Lebiedziński Przemysław Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
166 Grubalski Andrzej Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
167 Felska Katarzyna Słupsk Małe Piekiełko (21+KM) Night Runners Słupsk
168 Przyborski Michał Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
169 Reginia Piotr Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) Rum Runners
170 Krause Wienio Reda Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
171 MISIEC Przemysław Wejherowo Małe Piekiełko (21+KM) Runeda opłacono on-line
172 Strosin Tomasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
173 Toczewska Anna Warszawa Małe Piekiełko (21+KM) JacekBiega Running Team opłacono on-line
174 Golubski Robert Golubski Mała Nieszawka Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
175 Lepa Andrzej Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Przecinak77 opłacono on-line
176 Lepa Malgorzata Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Przecinak77 opłacono on-line
177 Roszman Henryk Orle Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
178 Hinc Janusz Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) Apteka Gemini Team opłacono on-line
179 Ziemianin Przemek Gdynia Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
180 PIOTROWSKA Alina Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
181 Płachta Tomasz Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) Samotny Kojot opłacono on-line
182 Karpiński Grzegorz Poznań Małe Piekiełko (21+KM) Mesondżi Lajf Stajl opłacono on-line
183 Jachymek Bartłomiej Warszawa Wrota Piekieł (75+KM) JacekBiega Running Team opłacono
184 Ginter Paweł Unisław Wrota Piekieł (75+KM) Brzebiegli Unislaw opłacono on-line
185 Erdmann Agnieszka Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
186 Ratajczak Konrad Rumia Piekło Północy (140+KM) Trochę już biegam ;) opłacono on-line
187 Pawlikowska Elzbieta Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Stowarzzyszenie More Active opłacono
188 Duczmal-Pohl Elzbieta Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Stowarzzyszenie More Active opłacono
189 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono on-line
190 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Małe Piekiełko (21+KM) STASHKY TEAM opłacono on-line
191 Olechnowicz Maciej Białystok Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
192 Potrykus Małgorzata Koleczkowo Małe Piekiełko (21+KM) ULTRA3 runpassion.pl team opłacono on-line
193 Chodorowicz Kamil Morąg Piekło Północy (140+KM) LEŚNY CROSS opłacono on-line
194 Ignaszewski Przemysław Grudziądz Piekło Północy (140+KM) 10.00 PLN
195 Palusinski Marcin KOSAKOWO Małe Piekiełko (21+KM) Soulpharmacy Gdynia opłacono on-line
196 Cichoń Aleksandra Reda Małe Piekiełko (21+KM) Decathlon Rumia
197 Grzegory Marek Władysławowo Małe Piekiełko (21+KM) Decathlon Rumia
198 TKACZYK Paweł BOJANO Wrota Piekieł (75+KM) ULTRA3 opłacono on-line
199 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Wymiatacze opłacono on-line
200 Kuropatwa Łukasz Rumia Małe Piekiełko (21+KM) Bażant Team 20.00 PLN


Wyświetleń: 16579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ