Piekło Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kurczewska Sylwia Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) opłacono on-line
202 BARANOWSKI Marek Kosakowo Piekło Północy (140+KM) COM-DKM opłacono on-line
203 Pobłocki Jan Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
204 Sypniewska Hanna Gdynia Piekło Północy (140+KM) Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
205 Andrzejewska-Płuciennik Edyta Łodź Wrota Piekieł (75+KM) Szakale Bałut łódź opłacono on-line
206 Kaziul Krystian Slupsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
207 Skumiał Oskar Ustka Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka opłacono on-line
208 Filc Krzysztof Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
209 Gadomska Liwia Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
210 Gadomska Dorota Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi opłacono on-line
211 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Piekło Północy (140+KM) Poltarex Muay AML opłacono
212 Lipowski Karol Tuchom Piekło Północy (140+KM) Zoeller Tech opłacono on-line
213 Roczkowski Artur Rybnik Piekło Północy (140+KM) SBD Energetyk Rybnik opłacono on-line
214 Cieśla Jarek Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
215 Cieśla Ela Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo opłacono
216 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Małe Piekiełko (21+KM) Przecinak77 opłacono
217 Roman Krzysztof Bolszewo Piekło Północy (140+KM) Przecinak77 opłacono
218 Bieszke Izabela Mosty Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka opłacono
219 Pakuła Mateusz Słupsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
220 Król Liliana Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) opłacono
221 Kondratiuk Renata Gdańsk Piekło Północy (140+KM) opłacono on-line
222 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią Piekło Północy (140+KM) LUKS START NAKŁO opłacono on-line
223 Bieszke Rafał Gdynia Piekło Północy (140+KM) wymiatacze / Ultra Dreptacz opłacono
224 Soszyński Wojtek PONURZYCA Piekło Północy (140+KM) PZU Sport Team opłacono on-line
225 Olejnik Adam Włocławek Piekło Północy (140+KM) Refericon opłacono on-line
226 Turska Agnieszka Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
227 Szewczuk Piotr Słupsk Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line
228 Łącki Jarosław Kościerzyna Wrota Piekieł (75+KM) opłacono on-line


Wyświetleń: 16582

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ