Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rak Agata | Gdańsk | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
202 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line |
203 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | WYMIATACZE | |
204 | Reginia Piotr | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Rum Runners | |
205 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Face Nordic Walkin Team | opłacono on-line |
206 | Rewers Agnieszka | Koleczkowo | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
207 | Rewers Leon | KOLECZKOWO | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
208 | Roczkowski Artur | Rybnik | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SBD Energetyk Rybnik | opłacono on-line |
209 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Przecinak77 | opłacono |
210 | Romanowska Maria | Reda | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | ||
211 | Roszman Henryk | Orle | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
212 | Rutkowska Beata | Gdynia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
213 | Sałata Seweryn | Łężyce | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
214 | Siecinska Emilia | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | USB Ustka | opłacono on-line |
215 | signerski remigiusz | gdansk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
216 | Siudzińska Anna | Bydgoszcz | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
217 | Skoczyńska Renata | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
218 | Skumiał Oskar | Ustka | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | USB Ustka | opłacono on-line |
219 | Ślusarczyk Paweł | ŚRÓDBORÓW | Polska | Piekło Północy (140+KM) | ||
220 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Lexus Trójmiasto Team | opłacono on-line |
221 | Sosnowska Bożena | Tczew | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
222 | Soszyński Wojtek | PONURZYCA | Polska | Piekło Północy (140+KM) | PZU Sport Team | opłacono on-line |
223 | Sprenger Mirosław | Nakło nad Notecią | Polska | Piekło Północy (140+KM) | LUKS START NAKŁO | opłacono on-line |
224 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | STASHKY TEAM | opłacono on-line |
225 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Piekło Północy (140+KM) | ||
226 | Stobiński Piotr | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | Runeda | opłacono on-line |
227 | Strosin Tomasz | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
228 | Suchenia Piotr | Reda | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl team | opłacono |
229 | Świstak Ewa | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Rumskie Świstaki | opłacono on-line |
230 | Sychowski Kamil | Bojano | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
231 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | Piekło Północy (140+KM) | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono |
232 | Szewczuk Piotr | Słupsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
233 | szpunar maciej | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | RdS | opłacono on-line |
234 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | opłacono on-line | |
235 | Szumlas Marcin | Połchowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | #szumiteam | |
236 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Luk-Connect Racing Team | opłacono |
237 | Szymańska Agata | Gdańsk | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
238 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | ULTRA3 | opłacono on-line |
239 | Toczewska Anna | Warszawa | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | JacekBiega Running Team | opłacono on-line |
240 | Trusiak Agnieszka | Słupsk | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Muay Night Runners Słupsk | |
241 | Truszczyński Robert | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
242 | Turska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
243 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | BIESY | opłacono on-line |
244 | Walkiewicz Maciej | Sopot | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
245 | Wasilewski Mariusz | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono | |
246 | Wasiński Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Piekło Północy (140+KM) | SUT Straszyn Ultra Team | |
247 | Wicki Jarosław | Robakowo | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
248 | Wiliński Robert | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | ZSCHiE Gdynia | opłacono on-line |
249 | Woloszyk Sebastian | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
250 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
251 | Wrzesiński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | FordonRunners | |
252 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | opłacono on-line | |
253 | Zajda Iwona | Rumia | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | Fair & Square PR Bartosz Zajda | opłacono |
254 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
255 | Zięba Beata | Kościerzyna | Polska | Małe Piekiełko (21+KM) | 1 Liga Team | opłacono on-line |
256 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
257 | Ziemianin Przemek | Gdynia | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
258 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | Runeda | opłacono on-line |
259 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Wrota Piekieł (75+KM) | opłacono on-line | |
260 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) | ELITE TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28347