Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jasek Marcin Malbork 5km Bieg
2 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK 5km Bieg opłacono
3 Kamińska Joanna Aniołowo 5km Bieg opłacono
4 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg opłacono
5 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg opłacono
6 Szymański Michał Reda 5km Bieg
7 OCZKOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg opłacono
8 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg opłacono
9 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg opłacono
10 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg opłacono
11 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg
12 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie 5km Bieg
13 Ścisłowski Rafał Parpary 5km Bieg opłacono
14 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN 5km Nordic Walking opłacono
15 Ścisłowska Aleksandra Parpary 5km Bieg opłacono
16 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 5km Nordic Walking opłacono
17 Laskowska Edyta Elbląg 5km Bieg
18 Staszak Dariusz Białe Błota 5km Nordic Walking
19 Tyburska Aniela Sztum 5km Bieg opłacono
20 Czajka Urszula Rumia 5km Nordic Walking opłacono
21 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg
22 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn 5km Nordic Walking opłacono
23 Zielińska Monika Malbork 5km Bieg
24 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg opłacono
25 Kownacka Marta MALBORK 5km Bieg opłacono
26 STÓJ Natalia MALBORK 5km Bieg opłacono
27 Dydymska Monika Rumia 5km Bieg opłacono
28 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking opłacono
29 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg opłacono
30 Dydymski Krzysztof Rumia 5km Bieg opłacono
31 Góźdź Aleksandra Gdańsk 5km Nordic Walking opłacono
32 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg opłacono
33 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski 5km Nordic Walking opłacono
34 Jarzebowska Wiesława Pruszcz Gdański 5km Nordic Walking opłacono
35 Protokowicz Adam Malbork 5km Bieg opłacono
36 Małek Marcin Gdansk 5km Bieg
37 Piekarz Lidia Malbork 5km Bieg opłacono
38 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg opłacono
39 Majer Justyna Malbork 5km Bieg opłacono
40 Sikorska Agnieszką Gdynia 5km Bieg opłacono
41 Zimna Daniela Tczew 5km Nordic Walking opłacono
42 Dordzik Małgorzata Elbląg 5km Bieg opłacono
43 Skurtys Dagmara REDA 5km Nordic Walking
44 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg
45 Kruczkowski Michał Malbork 5km Bieg
46 Dęga Lidia Tralewo 5km Bieg
47 Dęga Jadwiga Tralewo 5km Nordic Walking
48 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg opłacono
49 Szklarska Klaudia Elbląg 5km Bieg opłacono
50 Podwojska Marlena Grudziądz 5km Nordic Walking opłacono
51 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg opłacono
52 Ziniewicz Łukasz Malbork 5km Bieg
53 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg
54 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg opłacono
55 Ziemba Karolina Malbork 5km Bieg opłacono
56 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg opłacono
57 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking opłacono
58 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg
59 Polar-Możdżonek Jolanta Malbork 5km Nordic Walking opłacono
60 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg opłacono
61 Głowacka Anna Elbląg 5km Bieg opłacono
62 Malinowski tomasz Jegłownik 5km Bieg opłacono
63 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot 5km Nordic Walking opłacono
64 Drosik Magdalena Malbork 5km Bieg
65 Ziębakowska Elżbieta Tczew 5km Nordic Walking opłacono
66 Bochon Agata Malbork 5km Bieg opłacono
67 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking opłacono
68 Mamczyński Mariusz Elbląg 5km Bieg opłacono
69 Kownacka Marta Malbork 5km Bieg
70 PRZEWLEKŁY Karol Malbork 5km Bieg opłacono
71 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański 5km Nordic Walking opłacono
72 Mamczynska Jola Elbląg 5km Bieg opłacono
73 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg
74 Malecka Grażyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking opłacono
75 Koszykowski Mirosław Gronowo Elbląskie 5km Bieg opłacono
76 Sztalka Katarzyna Tczew 5km Nordic Walking opłacono
77 Liszewski Krzysztof Elbląg 5km Bieg opłacono
78 Kusiak MARIA GDAŃSK 5km Nordic Walking opłacono
79 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 5km Nordic Walking opłacono
80 Niechoćko Agata Gdańsk 5km Bieg
81 KISIELEWSKA TERESA ELBLĄG 5km Bieg opłacono
82 KISIELEWSKI MAREK ELBLĄG 5km Bieg opłacono
83 Hoffmann Natalia Dzierzgoń 5km Bieg
84 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański 5km Nordic Walking opłacono
85 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg opłacono
86 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg opłacono
87 Limanowski Grzegorz BRANIEWO 5km Bieg opłacono
88 Koman Dariusz Sztum 5km Bieg
89 Küchler Paweł Gdynia 5km Bieg opłacono
90 Dąbrowska Aneta Malbork 5km Nordic Walking opłacono
91 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking opłacono
92 Rodacka Michalina Malbork 5km Bieg opłacono
93 Machnikowski Adrian Sztum 5km Bieg opłacono
94 Kuciński Łukasz Elbląg 5km Bieg opłacono
95 Laszuk Bogdan Szaleniec 5km Bieg opłacono
96 Kroll Damian Stare Pole 5km Bieg opłacono
97 Gnyp Daniel Różyny 5km Bieg opłacono
98 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 5km Bieg opłacono
99 Bukowska Dorota Malbork 5km Bieg opłacono
100 Heyer Małgorzata Malbork 5km Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 20439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ