5km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 278 ZBLEWSKI TADEUSZ M 1 M 30-39 1 BYTÓW 5.3 0:19:26 15.44 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:09:49 0:09:37
2 174 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 1 ELBLAG 5.3 0:19:26 15.44 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:09:46 0:09:40
3 16 CHĘTNIK RAFAŁ M 3 M 40-49 2 SZTUM 5.3 0:19:39 15.27 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:09:58 0:09:41
4 193 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 4 M 40-49 3 MORĄG TEAM KOPEĆ 5.3 0:19:42 15.23 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:09:56 0:09:46
5 265 DZIWOSZ PAWEŁ M 5 M 30-39 2 MALBORK 5.3 0:19:53 15.09 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:09:51 0:10:02
6 7 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 6 M 20-29 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 5.3 0:20:13 14.84 [km/h] 0:03:49 [min/km] 0:09:56 0:10:17
7 228 WRÓBEL MICHAŁ M 7 M 16-19 1 SZTUM SOWIŃSKI TEAM 5.3 0:20:30 14.63 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:10:01 0:10:29
8 54 GRETKOWSKI JACEK M 8 M 20-29 2 KWIDZYN 5.3 0:20:42 14.49 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:10:03 0:10:39
9 28 DOBROWOLSKI KAMIL M 9 M 30-39 3 MALBORK 22.BLT 5.3 0:20:49 14.41 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:10:19 0:10:30
10 4 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 10 M 50-59 1 MALBORK EUROFINS 5.3 0:20:56 14.33 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:10:25 0:10:31
11 134 NOWAKOWSKI WOJCIECH M 11 M 40-49 4 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:21:11 14.16 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:10:21 0:10:50
12 203 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 12 M 40-49 5 PARPARY 5.3 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:10:45 0:10:51
13 14 CEBULA BOGDAN M 13 M 50-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.3 0:21:55 13.69 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:10:59 0:10:56
14 149 PIKAŁA KAROL M 14 M 30-39 4 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:22:09 13.54 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:11:08 0:11:01
15 166 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 25-29 1 SZTUM 5.3 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:11:06 0:11:21
16 186 STOLARÓW AGNIESZKA K 2 K 45-49 1 MALBORK 0 5.3 0:22:29 13.34 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:11:09 0:11:20
17 128 MROCZKOWSKI TOMASZ M 15 M 30-39 5 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:22:39 13.25 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:11:06 0:11:33
18 58 GUZ ROBERT M 16 M 40-49 6 TCZEW 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.3 0:22:42 13.22 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:11:14 0:11:28
19 131 NIERZWICKI GRZEGORZ M 17 M 40-49 7 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:11:12 0:11:36
20 36 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 18 M 40-49 8 RUMIA 5.3 0:22:53 13.11 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:11:28 0:11:25
21 245 WALENDZIAK JAN M 19 M 0-15 1 GOŚCISZEWO SP1 MALBORK 5.3 0:23:06 12.99 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:11:15 0:11:51
22 238 ZIMNY SEBASTIAN M 20 M 30-39 6 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW 5.3 0:23:13 12.92 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:11:35 0:11:38
23 244 WALENDZIAK ALICJA K 3 K 40-44 1 GOŚCISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 5.3 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:11:28 0:11:46
24 40 DZWONKOWSKI MARIUSZ M 21 M 40-49 9 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 5.3 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:11:49 0:11:27
25 15 CHABOWSKI TOMASZ M 22 M 50-59 3 SZTUM MORSY MALBORK 5.3 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:11:48 0:11:31
26 123 MELKA KRZYSZTOF M 23 M 30-39 7 GOŚCISZEWO 22 BLT 5.3 0:23:32 12.75 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:11:42 0:11:50
27 194 SZEWCZYK ADAM M 24 M 30-39 8 MALBORK 5.3 0:23:32 12.75 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:11:38 0:11:54
28 96 KROLL DAMIAN M 25 M 40-49 10 STARE POLE 5.3 0:23:38 12.69 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:11:44 0:11:54
29 122 MATEJUK ARKADIUSZ M 26 M 30-39 9 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:11:46 0:11:57
30 141 PARTYKA ROBERT M 27 M 40-49 11 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 5.3 0:23:46 12.62 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:11:45 0:12:01
31 83 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 28 M 30-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:11:46 0:12:04
32 198 SZMAGLIŃSKA KAROLINA K 4 K 30-34 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5.3 0:23:52 12.57 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:11:27 0:12:25
33 109 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 29 M 30-39 11 SZTUM 5.3 0:23:58 12.52 [km/h] 0:04:31 [min/km] 0:12:02 0:11:56
34 24 CZERWIŃSKI RAFAŁ M 30 M 30-39 12 MALBORK 5.3 0:24:09 12.42 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:12:19 0:11:50
35 260 KRUCZKOWSKI MICHAŁ M 31 M 20-29 3 MALBORK 5.3 0:24:11 12.41 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:12:19 0:11:52
36 233 ZDZIENNICKI BARTEK M 32 M 30-39 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.3 0:24:13 12.39 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:12:03 0:12:10
37 219 WĄSIK MAŁGORZATA K 5 K 25-29 2 MALBORK EUROFINS 5.3 0:24:18 12.35 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:11:50 0:12:28
38 8 BIESZKE ARTUR M 33 M 30-39 14 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:24:20 12.33 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:12:24 0:11:56
39 207 Minda Ewelina K 6 K 30-34 2 ELBLĄG 5.3 0:24:23 12.30 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:11:49 0:12:34
40 47 GIBAS PRZEMYSŁAW M 34 M 30-39 15 MALBORK 5.3 0:24:23 12.30 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:12:18 0:12:05
41 253 MOLASY DOROTA K 7 K 30-34 3 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMI 5.3 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:12:09 0:12:17
42 221 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 35 M 50-59 4 ANIOŁOWO 5.3 0:24:41 12.15 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:12:38 0:12:03
43 151 PIOTROWSKI LECH M 36 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.3 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:12:36 0:12:09
44 65 JASKOT MAREK M 37 M 30-39 16 MALBORK EUROFINS 5.3 0:24:50 12.08 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:12:31 0:12:19
45 169 RUDNIK JERZY M 38 M 60+ 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5.3 0:24:51 12.07 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:12:23 0:12:28
46 42 FUŁAT KAROL M 39 M 50-59 6 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5.3 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:12:35 0:12:20
47 103 LASZUK BOGDAN M 40 M 40-49 12 SZALENIEC 5.3 0:24:57 12.02 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:12:25 0:12:32
48 173 SEŃKO PIOTR M 41 M 40-49 13 MALBORK GK MALBORK 5.3 0:24:57 12.02 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:12:23 0:12:34
49 113 MALINOWSKI TOMASZ M 42 M 40-49 14 JEGŁOWNIK 5.3 0:24:57 12.02 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:12:21 0:12:36
50 232 JASEK MARCIN M 43 M 30-39 17 MALBORK ACTIVE MALBORK 5.3 0:25:04 11.97 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:21 0:12:43
51 90 KOWNACKA MARTA K 8 K 35-39 1 MALBORK 5.3 0:25:04 11.97 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:21 0:12:43
52 53 GREFKA STEFAN M 44 M 50-59 7 ŁĄG BBL 5.3 0:25:05 11.96 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:47 0:12:18
53 240 ZNAROWSKA BOŻENA K 9 K 55-59 1 ELBLAG 5.3 0:25:06 11.95 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:21 0:12:45
54 208 TONGA JAN M 45 M 30-39 18 ELBLĄG 5.3 0:25:07 11.94 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:37 0:12:30
55 206 TOŁKACZ WOJCIECH M 46 M 50-59 8 MALBORK MALBORK BIEGA 5.3 0:25:07 11.94 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:12:57 0:12:10
56 209 TREĆ LEON M 47 M 60+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.3 0:25:09 11.93 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:12:33 0:12:36
57 213 TYFERT KRZYSZTOF M 48 M 40-49 15 ELBLĄG 5.3 0:25:10 11.92 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:12:39 0:12:31
58 26 DERLAGA KAMIL M 49 M 20-29 4 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA 5.3 0:25:12 11.90 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:11:55 0:13:17
59 11 BOCHON AGATA K 10 K 25-29 3 MALBORK 5.3 0:25:12 11.90 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:12:28 0:12:44
60 223 WITKA PIOTR M 50 M 50-59 9 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 5.3 0:25:16 11.87 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:12:23 0:12:53
61 181 SŁOMIŃSKI DANIEL M 51 M 20-29 5 FROMBORK OSP FROMBORK 5.3 0:25:16 11.87 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:12:29 0:12:47
62 202 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 52 M 60+ 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.3 0:25:29 11.77 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:12:28 0:13:01
63 77 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 11 K 40-44 2 SZTUTOWO 5.3 0:25:30 11.76 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:12:35 0:12:55
64 192 SZCZUKOWSKA CELESTYNA K 12 K 40-44 3 ŁĄG BBL CZERSK 5.3 0:25:34 11.73 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:12:36 0:12:58
65 161 RAŻEWSKI MACIEJ M 53 M 20-29 6 MALBORK RAŻA TRIATHLON TEAM 5.3 0:25:35 11.73 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:13:00 0:12:35
66 23 CZAPLA NATALIA K 13 K 25-29 4 MALBORK 5.3 0:25:36 11.72 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:12:32 0:13:04
67 263 WOLANIN JAKUB M 54 M 30-39 19 MALBORK 5.3 0:25:39 11.70 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:12:27 0:13:12
68 264 WOLANIN KLAUDIA K 14 K 0-15 1 MALBORK 5.3 0:25:40 11.69 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:12:32 0:13:08
69 32 DORSZ BEATA K 15 K 45-49 2 SOPOT 5.3 0:25:41 11.68 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:12:35 0:13:06
70 121 MASYS AGNIESZKA K 16 K 40-44 4 MALBORK GRUPA MALBOORK 5.3 0:25:43 11.67 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:12:41 0:13:02
71 67 JERZYK PAWEŁ M 55 M 30-39 20 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.3 0:25:43 11.67 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:13:03 0:12:40
72 218 WĄSIK KRZYSZTOF M 56 M 40-49 16 MALBORK 5.3 0:25:44 11.66 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:12:41 0:13:03
73 69 JÓŹWIAK TOMASZ M 57 M 60+ 4 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 5.3 0:25:48 11.63 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:12:50 0:12:58
74 140 PARAFINIUK KRZYSIA K 17 K 35-39 2 SZTUM /RUNWITHYOU/ 5.3 0:25:48 11.63 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:12:52 0:12:56
75 10 BŁASZCZYKIEWICZ ŁUKASZ M 58 M 30-39 21 MALBORK 5.3 0:25:49 11.62 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:12:52 0:12:57
76 119 MARKOWSKI KAMIL M 59 M 30-39 22 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.3 0:25:49 11.62 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:12:52 0:12:57
77 43 GAWDZIK ARKADIUSZ M 60 M 40-49 17 BRANIEWO A.M.G. BRANIEWO 5.3 0:25:49 11.62 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:12:41 0:13:08
78 98 KÜCHLER PAWEŁ M 61 M 20-29 7 GDYNIA 5.3 0:25:52 11.60 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:12:21 0:13:31
79 137 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 62 M 30-39 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.3 0:25:54 11.58 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:12:40 0:13:14
80 85 KORSAJ WOJCIECH M 63 M 20-29 8 MALBORK 22.BLT 5.3 0:25:55 11.58 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:12:59 0:12:56
81 80 KLAWIKOWSKI JAKUB M 64 M 30-39 24 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:25:56 11.57 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:11:46 0:14:10
82 242 ŻÓŁTAŃSKI ŁUKASZ M 65 M 30-39 25 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.3 0:26:02 11.52 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:12:59 0:13:03
83 59 ŁAPIŃSKI TOMASZ M 66 M 30-39 26 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK 5.3 0:26:03 11.52 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:13:27 0:12:36
84 160 RAŻEWSKI JAN M 67 M 0-15 2 MALBORK RAŻA TRIATHLON TEAM 5.3 0:26:16 11.42 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:12:44 0:13:32
85 63 JANKOWSKA BEATA K 18 K 40-44 5 STARE POLE 5.3 0:26:16 11.42 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:13:08 0:13:08
86 74 KAPITAN MONIKA K 19 K 30-34 4 GDAŃSK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:26:17 11.41 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:12:58 0:13:19
87 164 ROGOWSKA JULIA K 20 K 0-15 2 MALBORK SP NR 3 MALBORK 5.3 0:26:20 11.39 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:13:18 0:13:02
88 225 WLAZŁO JOANNA K 21 K 40-44 6 MALBORK 22. BLT 5.3 0:26:22 11.38 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:13:13 0:13:09
89 12 BORKOWSKA JUSTYNA K 22 K 25-29 5 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.3 0:26:26 11.35 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:12:55 0:13:31
90 249 KOLODYNSKI TOMASZ M 68 M 40-49 18 GOŚCISZEWO 5.3 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:13:04 0:13:25
91 176 SKRZYPEK MARCIN M 69 M 30-39 27 MALBORK 5.3 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:13:34 0:12:55
92 27 DĘBSKI TOMASZ M 70 M 50-59 10 KWIDZYN 5.3 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:13:37 0:12:52
93 205 TOKARSKI PAWEŁ M 71 M 20-29 9 MALBORK EUROFINS 5.3 0:26:30 11.32 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:12:38 0:13:52
94 165 ROGOWSKI MARIUSZ M 72 M 40-49 19 MALBORK 22.BLT 5.3 0:26:31 11.31 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:13:19 0:13:12
95 25 JURCZYK MATEUSZ M 73 M 30-39 28 OTOŁOWKO 5.3 0:26:32 11.31 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:12:39 0:13:53
96 99 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 74 M 20-29 10 ELBLĄG 5.3 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:13:14 0:13:29
97 235 ZIMNA ANNA K 23 K 35-39 3 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 5.3 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:13:12 0:13:31
98 17 CHODUKIEWICZ MONIKA K 24 K 16-19 1 KWIDZYN 5.3 0:26:49 11.19 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:13:00 0:13:49
99 157 PRZEWLEKŁY KAROL M 75 M 50-59 11 MALBORK 5.3 0:27:05 11.08 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:13:39 0:13:26
100 197 SZKLARSKI ANDRZEJ M 76 M 40-49 20 ELBLĄG 5.3 0:27:06 11.07 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:13:40 0:13:26
101 41 FIEREK BOŻENA K 25 K 60-64 1 CZERSK BBL 5.3 0:27:06 11.07 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:13:24 0:13:42
102 92 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 77 M 50-59 12 MALBORK 5.3 0:27:11 11.04 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:13:43 0:13:28
103 187 RUDAWSKA KATARZYNA K 26 K 35-39 4 ELBLĄG 0 5.3 0:27:12 11.03 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:13:45 0:13:27
104 57 GROSZKOWSKI MARCIN M 78 M 30-39 29 MALBORK 5.3 0:27:19 10.98 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:13:48 0:13:31
105 212 TYBURSKA ANIELA K 27 K 35-39 5 SZTUM 5.3 0:27:29 10.92 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:13:44 0:13:45
106 129 NAUMCZYK KATARZYNA K 28 K 35-39 6 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ 5.3 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:12:59 0:14:37
107 130 NAUMCZYK TOMASZ M 79 M 30-39 30 MALBORK NYBORG-MAWENT 5.3 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:13:11 0:14:25
108 183 SOWA SYLWESTER M 80 M 40-49 21 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.3 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:14:15 0:13:22
109 33 DUCHAŁA PIOTR M 81 M 40-49 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.3 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:16:25 0:11:12
110 35 DYDYMSKA MONIKA K 29 K 45-49 3 RUMIA 5.3 0:27:38 10.86 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:13:37 0:14:01
111 133 NOWAKOWSKA MARZENA K 30 K 40-44 7 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:13:38 0:14:02
112 136 OLEJARCZYK PIOTR M 82 M 50-59 13 ELBLĄG 5.3 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:13:47 0:13:53
113 177 SKWARCZYŃSKA PATRYCJA K 31 K 25-29 6 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:27:53 10.76 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:14:02 0:13:51
114 100 KULIK GRZEGORZ M 83 M 30-39 31 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:14:02 0:13:52
115 106 LIMANOWSKI GRZEGORZ M 84 M 40-49 23 BRANIEWO 5.3 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:13:49 0:14:05
116 62 JANKOWICZ ARTUR M 85 M 30-39 32 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.3 0:27:56 10.74 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:14:02 0:13:54
117 222 WITKA GRAŻYNA K 32 K 50-54 1 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 5.3 0:27:59 10.72 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:13:59 0:14:00
118 73 KAMIŃSKA JOANNA K 33 K 40-44 8 ANIOŁOWO 5.3 0:28:02 10.70 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:14:01 0:14:01
119 97 KRUK AGNIESZKA K 34 K 35-39 7 SZYMANKOWO 5.3 0:28:07 10.67 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:13:37 0:14:30
120 201 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 35 K 35-39 8 PARPARY 5.3 0:28:12 10.64 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:14:19 0:13:53
121 246 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 86 M 50-59 14 MALBORK 5.3 0:28:21 10.58 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:14:13 0:14:08
122 18 CIAPKA JANINA K 36 K 45-49 4 GOSZYN 5.3 0:28:29 10.53 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:13:44 0:14:45
123 75 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 87 M 40-49 24 SZTUTOWO 5.3 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:13:40 0:14:50
124 46 GDANIEC ANNA K 37 K 40-44 9 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:28:54 10.38 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:14:11 0:14:43
125 70 JUREWICZ ADAM M 88 M 40-49 25 ELBLĄG ELBAŻANT 5.3 0:29:00 10.34 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:14:54 0:14:06
126 241 ZYCH DAWID M 89 M 40-49 26 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5.3 0:29:09 10.29 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:14:41 0:14:28
127 51 GNYP DANIEL M 90 M 40-49 27 RÓŻYNY 5.3 0:29:15 10.26 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:14:32 0:14:43
128 37 DYWEL BOGDAN M 91 M 50-59 15 ŁĄG BBL 5.3 0:29:33 10.15 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:14:51 0:14:42
129 3 ANIŚKO MACIEJ M 92 M 20-29 11 BRANIEWO 5.3 0:29:44 10.09 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:14:56 0:14:48
130 64 JASKOT JERZY M 93 M 60+ 5 MALBORK NIEZRZESZONY 5.3 0:29:47 10.07 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:14:54 0:14:53
131 175 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 94 M 30-39 33 GDYNIA 5.3 0:29:49 10.06 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:14:35 0:15:14
132 44 GAWDZIK PAWEŁ M 95 M 30-39 34 PASŁĘK GLADIATOR PASŁĘK 5.3 0:29:55 10.03 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:14:59 0:14:56
133 262 PRZYBYLSKI DARIUSZ M 96 M 50-59 16 SZTUM 5.3 0:30:00 10.00 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:15:11 0:14:49
134 259 ROJEWSKA ANGELIKA K 38 K 20-24 1 MALBORK 5.3 0:30:17 9.91 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:14:20 0:15:57
135 167 RUCHLEWICZ URSZULA K 39 K 50-54 2 SZTUM 5.3 0:30:18 9.90 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:14:56 0:15:22
136 162 REKOWSKI KAZIMIERZ M 97 M 60+ 6 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5.3 0:30:22 9.88 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:15:14 0:15:08
137 168 RUDEK MAŁGORZATA K 40 K 40-44 10 RUMIA 5.3 0:30:22 9.88 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:15:12 0:15:10
138 234 ZIEMBA KAROLINA K 41 K 35-39 9 MALBORK 5.3 0:30:25 9.86 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:14:49 0:15:36
139 48 GŁADYSZ EDYTA K 42 K 40-44 11 ŚWIECIE GŁADZIORKI 5.3 0:30:32 9.83 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:14:59 0:15:33
140 68 JÓŹWIAK CECYLIA K 43 K 60-64 2 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 5.3 0:30:32 9.83 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:15:09 0:15:23
141 184 STEFANIAK PIOTR M 98 M 50-59 17 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 5.3 0:30:33 9.82 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:15:34 0:14:59
142 248 ŻUKOWSKA DIANA K 44 K 35-39 10 GROBELNO 5.3 0:30:35 9.81 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:15:41 0:14:54
143 255 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 99 M 50-59 18 MALBORK 5.3 0:30:39 9.79 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:15:42 0:14:57
144 154 Bielińska Natalia K 45 K 30-34 5 Pasłęk PROKOPKI 5.3 0:30:41 9.78 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:15:11 0:15:30
145 155 SANECKI Przemysław wojciech M 100 M 20-29 12 Pasłęk PROKOPKI 5.3 0:30:41 9.78 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:15:11 0:15:30
146 224 WITKOWSKA KAMILA K 46 K 30-34 6 MALBORK 5.3 0:30:42 9.77 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:15:27 0:15:15
147 49 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 101 M 40-49 28 ŚWIECIE GŁADZIORKI 5.3 0:30:45 9.76 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:14:42 0:16:03
148 156 PROTOKOWICZ ADAM M 102 M 20-29 13 MALBORK 5.3 0:30:49 9.73 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:15:34 0:15:15
149 200 SZUTIAK EWA K 47 K 40-44 12 MALBORK LEWA WOLNA... 5.3 0:30:57 9.69 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:15:18 0:15:39
150 211 TUŃSKA EDYTA K 48 K 40-44 13 MALBORK LEWA WOLNA... 5.3 0:30:57 9.69 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:15:17 0:15:40
151 178 SKWARSKA ALEKSANDRA K 49 K 35-39 11 MALBORK LEWA WOLNA... 5.3 0:30:57 9.69 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:15:18 0:15:39
152 45 GAWRON MATEUSZ M 103 M 30-39 35 FROMBORK OSP FROMBORK 5.3 0:30:58 9.69 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:15:31 0:15:27
153 230 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 50 K 45-49 5 CISY KIJOWY FOLK 5.3 0:31:03 9.66 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:14:43 0:16:20
154 29 DOMINIECKI KRZYSZTOF M 104 M 40-49 29 CISY KIJOWY FOLK 5.3 0:31:04 9.66 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:15:23 0:15:41
155 247 WORON ALEKSANDRA K 51 K 55-59 2 MALBORK 5.3 0:31:06 9.65 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:15:48 0:15:18
156 20 CICHOCKA ANNA K 52 K 55-59 3 KWIDZYN 5.3 0:31:06 9.65 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:15:37 0:15:29
157 267 KOWLASKI HENRYK M 105 M 60+ 7 KWIDZYN 5.3 0:31:06 9.65 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:15:37 0:15:29
158 61 JANIKOWSKA MARIOLA K 53 K 40-44 14 CZERSK BBL 5.3 0:31:12 9.62 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:15:35 0:15:37
159 132 NIEŻURAWSKA EWA K 54 K 40-44 15 CZERSK BBL 5.3 0:31:12 9.62 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:15:36 0:15:36
160 159 PYŻEWSKA BEATA K 55 K 40-44 16 CZERSK BBL 5.3 0:31:12 9.62 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:15:36 0:15:36
161 95 KRAWIEC ŁUKASZ M 106 M 30-39 36 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5.3 0:31:13 9.61 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:15:12 0:16:01
162 142 PAWĘSKA DAMIAN M 107 M 30-39 37 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5.3 0:31:16 9.59 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:15:46 0:15:30
163 31 DORDZIK MAŁGORZATA K 56 K 60-64 3 ELBLĄG 5.3 0:31:22 9.56 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:15:38 0:15:44
164 148 PIETRZYCKA RENATA K 57 K 45-49 6 REDA RUNEDA 5.3 0:31:23 9.56 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:15:16 0:16:07
165 199 SZOPA MAŁGORZATA K 58 K 40-44 17 GDYNIA RUNEDA 5.3 0:31:23 9.56 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:15:16 0:16:07
166 2 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA K 59 K 40-44 18 RUMIA 5.3 0:31:23 9.56 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:15:16 0:16:07
167 50 GŁOWACKA ANNA K 60 K 45-49 7 ELBLĄG 5.3 0:31:25 9.55 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:15:31 0:15:54
168 258 ROJEWSKA IWONA K 61 K 45-49 8 MALBORK 5.3 0:31:31 9.52 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:15:25 0:16:06
169 108 ŁASZEWSKI SŁAWOMIR M 108 M 20-29 14 MALBORK EUROFINS 5.3 0:31:32 9.51 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:14:59 0:16:33
170 158 PUCHALSKI MARCIN M 109 M 30-39 38 MALBORK 22.BLT 5.3 0:31:40 9.47 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:15:47 0:15:53
171 93 KOZŁOWSKI PATRYK M 110 M 20-29 15 MALBORK EUROFINS 5.3 0:31:41 9.47 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:15:26 0:16:15
172 105 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 111 M 60+ 8 BĄDKI 5.3 0:31:41 9.47 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:15:35 0:16:06
173 143 PEPLIŃSKA IWONA K 62 K 50-54 3 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 5.3 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:15:37 0:16:15
174 13 BUKOWSKA DOROTA K 63 K 45-49 9 MALBORK 5.3 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:15:25 0:16:27
175 52 GRADZIK ANNA K 64 K 25-29 7 MALBORK EUROFINS 5.3 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:15:33 0:16:21
176 191 SURÓWKA JOANNA K 65 K 25-29 8 MALBORK EUROFINS 5.3 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:15:34 0:16:20
177 38 DYWELSKI MIROSŁAW M 112 M 60+ 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.3 0:32:04 9.36 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:15:43 0:16:21
178 21 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA K 66 K 55-59 4 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.3 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:15:30 0:16:36
179 22 CZAPIEWSKI MACIEJ M 113 M 50-59 19 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.3 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:15:30 0:16:36
180 180 SŁAWSKA GABRIELA K 67 K 40-44 19 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 5.3 0:32:10 9.33 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:16:21 0:15:49
181 146 PĘKALSKA MONIKA K 68 K 40-44 20 ELBLĄG EL BAŻANTY 5.3 0:32:17 9.29 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:15:44 0:16:33
182 150 FILIPIAK BEATA K 69 K 45-49 10 ELBLĄG 5.3 0:32:26 9.25 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:15:44 0:16:42
183 114 MAMCZYNSKA JOLA K 70 K 40-44 21 ELBLĄG 5.3 0:32:42 9.17 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:16:12 0:16:30
184 115 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 114 M 40-49 30 ELBLĄG 5.3 0:32:43 9.17 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:16:11 0:16:32
185 86 KOSZYKOWSKI MIROSŁAW M 115 M 50-59 20 GRONOWO ELBLĄSKIE 5.3 0:32:52 9.13 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:16:31 0:16:21
186 66 JERZYK PAULINA K 71 K 30-34 7 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.3 0:32:58 9.10 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:16:15 0:16:43
187 179 SŁAWIŃSKA MONIKA K 72 K 35-39 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.3 0:33:02 9.08 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:16:25 0:16:37
188 88 KOWALSKA ANNA K 73 K 40-44 22 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.3 0:33:04 9.07 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:16:27 0:16:37
189 145 PEPLIŃSKI PIOTR M 116 M 50-59 21 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND 5.3 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:16:54 0:16:12
190 30 DOMNIK DANA K 74 K 50-54 4 RUMIA MAJA TEAM 5.3 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:16:09 0:16:57
191 87 KOTŁOWSKA MARLENA K 75 K 40-44 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.3 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:16:31 0:16:37
192 111 MAJER JUSTYNA K 76 K 35-39 13 MALBORK 5.3 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:16:47 0:16:22
193 110 MAJER GRZEGORZ M 117 M 30-39 39 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.3 0:33:09 9.05 [km/h] 0:06:15 [min/km] 0:16:46 0:16:23
194 124 MICHALECKA BEATA K 77 K 30-34 8 MALBORK 5.3 0:33:12 9.04 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:16:30 0:16:42
195 125 MICHALECKI JAROSŁAW M 118 M 30-39 40 MALBORK 5.3 0:33:12 9.04 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:16:30 0:16:42
196 190 SUCHOMSKI MARCIN M 119 M 30-39 41 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 5.3 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:18:00 0:15:16
197 172 SAWICKA URSZULA K 78 K 40-44 24 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 5.3 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:17:00 0:16:16
198 214 WALENTOWICZ NATALIA K 79 K 30-34 9 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5.3 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:17:00 0:16:16
199 227 WOŁOSZYK IZABELA K 80 K 50-54 5 WEJHEROWO MAJA TEAM 5.3 0:33:17 9.01 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:16:33 0:16:44
200 82 KMITA SYLWIA K 81 K 45-49 11 ELBLĄG 5.3 0:33:19 9.00 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:16:28 0:16:51
201 79 KISIELEWSKI MAREK M 120 M 50-59 22 ELBLĄG 5.3 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:16:35 0:16:45
202 78 KISIELEWSKA TERESA K 82 K 45-49 12 ELBLĄG 5.3 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:16:35 0:16:45
203 231 ZALEWSKA KAROLINA K 83 K 40-44 25 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:33:29 8.96 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:16:15 0:17:14
204 256 BARTKOWSKA-WOLSKA MARLENA K 84 K 25-29 9 SZTUTOWO 5.3 0:33:31 8.95 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:15:58 0:17:33
205 107 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 121 M 50-59 23 ELBLĄG 5.3 0:33:40 8.91 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:16:38 0:17:02
206 147 PIEKARZ LIDIA K 85 K 25-29 10 MALBORK 5.3 0:33:54 8.85 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:16:14 0:17:40
207 215 WALKOWSKI MICHAŁ M 122 M 20-29 16 MALBORK EUROFINS 5.3 0:33:55 8.85 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:16:16 0:17:39
208 117 MARCZAK RENATA K 86 K 40-44 26 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5.3 0:34:06 8.80 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:16:33 0:17:33
209 118 MARDZIŃSKA SYLWIA K 87 K 40-44 27 WEJHEROWO TEAM MAJA 5.3 0:34:06 8.80 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:17:07 0:16:59
210 116 MARCZAK MAREK M 123 M 40-49 31 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5.3 0:34:10 8.78 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:16:34 0:17:36
211 55 MIZURA-STENCEL ANETA K 88 K 40-44 28 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:17:22 0:17:05
212 216 WARACHEWICZ ANNA K 89 K 30-34 10 MALBORK 5.3 0:34:28 8.70 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:16:43 0:17:45
213 127 MROCZKOWSKA JOANNA K 90 K 50-54 6 KWIDZYN 5.3 0:34:33 8.68 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:16:30 0:18:03
214 251 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 124 M 40-49 32 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5.3 0:34:34 8.68 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:17:19 0:17:15
215 252 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 91 K 0-15 3 BRANIEWO 5.3 0:34:34 8.68 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:17:19 0:17:15
216 196 SZKLARSKA KLAUDIA K 92 K 20-24 2 ELBLĄG 5.3 0:34:38 8.66 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:17:25 0:17:13
217 71 JUREWICZ SYLWIA K 93 K 40-44 29 ELBLĄG ELBAŻANT 5.3 0:34:41 8.65 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:17:01 0:17:40
218 195 SZKLARSKA ALICJA K 94 K 40-44 30 ELBLĄG 5.3 0:35:05 8.55 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:17:27 0:17:38
219 19 CICHERSKA PAULINA K 95 K 35-39 14 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 5.3 0:35:18 8.50 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:23 0:17:55
220 163 RODACKA MICHALINA K 96 K 25-29 11 MALBORK 5.3 0:35:18 8.50 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:23 0:17:55
221 266 KOSIŃSKA ANNA K 97 K 35-39 15 MALBORK 5.3 0:35:18 8.50 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:23 0:17:55
222 126 MOJEK RADOSŁAW M 125 M 40-49 33 GRUPA MOJSONKI 5.3 0:35:18 8.50 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:22 0:17:56
223 5 BARSKA-MOJEK BEATA K 98 K 40-44 31 GRUPA MOJSONKI 5.3 0:35:19 8.49 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:23 0:17:56
224 279 CHARZEWSKI MAREK M 126 M 50-59 24 MALBORK 5.3 0:35:19 8.49 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:17:23 0:17:56
225 204 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 127 M 40-49 34 ELBLĄG 5.3 0:35:27 8.46 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:17:25 0:18:02
226 237 ZIMNY DAWID M 128 M 0-15 3 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW, SP4 TCZEW 5.3 0:35:55 8.35 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:17:00 0:18:55
227 236 ZIMNA AGNIESZKA K 99 K 35-39 16 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 5.3 0:35:59 8.34 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:17:00 0:18:59
228 1 ANDRYSZ MAGDALENA K 100 K 40-44 32 GDAŃSK 5.3 0:36:00 8.33 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:20:27 0:15:33
229 257 MROZ ANNA K 101 K 40-44 33 SZTUTOWO 5.3 0:36:04 8.32 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:17:52 0:18:12
230 91 KOZŁOWSKA MAGDALENA K 102 K 40-44 34 PASŁĘK 5.3 0:36:24 8.24 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:18:02 0:18:22
231 94 KOZŁOWSKI MAREK M 129 M 20-29 17 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 5.3 0:36:25 8.24 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:18:02 0:18:23
232 144 PEPLIŃSKI MAREK M 130 M 60+ 10 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5.3 0:36:33 8.21 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:18:07 0:18:26
233 112 MAJEWSKA AGNIESZKA K 103 K 35-39 17 ELBLĄG 5.3 0:36:46 8.16 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:17:55 0:18:51
234 239 ZIMOŃ MAGDALENA K 104 K 30-34 11 REDA RUNEDA 5.3 0:36:48 8.15 [km/h] 0:06:57 [min/km] 0:17:41 0:19:07
235 189 STÓJ NATALIA K 105 K 30-34 12 MALBORK 5.3 0:36:49 8.15 [km/h] 0:06:57 [min/km] 0:17:01 0:19:48
236 250 FILCEK DARIA K 106 K 30-34 13 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5.3 0:37:18 8.04 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:18:00 0:19:18
237 261 KILIMAN BEATA K 107 K 45-49 13 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 5.3 0:37:18 8.04 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:18:00 0:19:18
238 84 KORALEWSKA IRENA K 108 K 50-54 7 SADLINKI 5.3 0:37:23 8.02 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:18:09 0:19:14
239 182 SOWA RENATA K 109 K 45-49 14 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.3 0:37:48 7.94 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:18:15 0:19:33
240 152 PIÓRKOWSKA WIOLETTA K 110 K 45-49 15 OKRĄGŁA ŁĄKA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.3 0:38:18 7.83 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:18:28 0:19:50
241 220 WEREDYCKA MONIKA K 111 K 40-44 35 ELBLĄG 5.3 0:38:19 7.83 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:18:28 0:19:51
242 139 OSTROWSKA SONIA K 112 K 25-29 12 TCZEW EUROFINS 5.3 0:38:19 7.83 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:18:21 0:19:58
243 135 OCZKOWSKA ANNA K 113 K 45-49 16 MALBORK 5.3 0:38:33 7.78 [km/h] 0:07:16 [min/km] 0:18:20 0:20:13
244 101 KULPA - DUDZIK EWA K 114 K 45-49 17 ELBLĄG 5.3 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:19:02 0:19:40
245 34 DUDZIK PIOTR M 131 M 40-49 35 ELBLĄG EL-AKTYWNI 5.3 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:19:02 0:19:40
246 188 STOLARSKA ROKSANA K 115 K 20-24 3 MALBORK EUROFINS 5.3 0:39:01 7.69 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:18:21 0:20:40
247 72 KAMIŃSKA DOMINIKA K 116 K 25-29 13 MALBORK EUROFINS 5.3 0:39:01 7.69 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:18:21 0:20:40
248 6 BATOR SABINA K 117 K 40-44 36 MALBORK EUROFINS 5.3 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:19:56 0:19:36
249 39 DZIERWA KAROLINA K 118 K 20-24 4 MALBORK EUROFINS 5.3 0:41:15 7.27 [km/h] 0:07:47 [min/km] 0:20:08 0:21:07
250 9 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 119 K 40-44 37 GDAŃSK SAPIĄCE GAZELE 5.3 0:42:09 7.12 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:20:27 0:21:42
- 60 JAKUBOWSKI LESZEK M - M 30-39 - SZEMBRUK RUN SZEMBRUK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 76 KATARZYNA RUDAWSKA K - K 35-39 - ELBLĄG 9 BBKPANC BRANIEWO 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 81 KLIN ANNA K - K 20-24 - SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 89 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K - K 55-59 - KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:22:34 23:37:26
- 102 KUNA PAULINA K - K 20-24 - ELBLĄG 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 104 LEBUDA EWA K - K 45-49 - OLSZTYN 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 138 ORZECHOWSKA MAGDALENA K - K 40-44 - ELBLĄG 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 153 POTORSKI ZBIGNIEW M - M 50-59 - MALBORK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 170 RYCHCIK IZA K - K 30-34 - FROMBORK OSP FROMBORK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:24:18 23:35:42
- 171 SADOWSKA ANETA K - K 30-34 - SZTUM 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 210 TSHISENSE KABULONGA MARTA K - K 50-54 - WARSZAWA CAŁA TWOJA 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 217 WARCHOŁ RYSZARD M - M 50-59 - ŚWIECIE CAŁY TWÓJ 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 243 ŻUKOWSKA MALGORZATA K - K 40-44 - MALBORK MALBORK 5km Bieg 0:00:00 - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR.
1 288 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 1 M 40-49 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:17:26 0:17:25
2 346 JANKOWSKI MARCIN M 2 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:35:57 8.34 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:17:35 0:18:22
3 309 SANIUK EDWARD M 3 M 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5.3 0:36:14 8.28 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:18:17 0:17:57
4 320 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 4 M 30-39 1 GDYNIA MAMY TO! 5.3 0:36:37 8.19 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:18:03 0:18:34
5 301 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 5 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:36:41 8.18 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:18:32 0:18:09
6 304 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 1 GDYNIA ELITE TEAM 5.3 0:37:10 8.07 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:18:35 0:18:35
7 284 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 6 M 50-59 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5.3 0:37:21 8.03 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:18:42 0:18:39
8 337 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 7 M 40-49 4 LASOWICE WIELKIE 5.3 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:07 [min/km] 0:18:57 0:18:44
9 226 WLAZŁO TOMASZ M 8 M 40-49 5 MALBORK 22. BLT 5.3 0:37:53 7.92 [km/h] 0:07:09 [min/km] 0:18:57 0:18:56
10 364 BUJNICKI MARCIN M 9 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:38:11 7.86 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:19:01 0:19:10
11 367 BOGDAN MĄDER BOGDAN M 10 M 50-59 2 MALBORK PTTK MALBORK 5.3 0:38:44 7.75 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:19:23 0:19:21
12 283 MALINOWSKA MONIKA K 2 K 30-39 1 SZTUM 5.3 0:38:48 7.73 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:19:16 0:19:32
13 323 PANEK ANETA K 3 K 40-49 1 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5.3 0:38:57 7.70 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:19:39 0:19:18
14 325 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 4 K 30-39 2 MALBORK 5.3 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:19:44 0:19:48
15 287 WÓJCIK PIOTR M 11 M 50-59 3 GDYNIA MORSIK WETERAN 40 5.3 0:39:35 7.58 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:19:50 0:19:45
16 349 GÓŹDŹ ALEKSANDRA K 5 K 40-49 2 GDAŃSK 5.3 0:39:37 7.57 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:19:34 0:20:03
17 360 CZAJKA URSZULA K 6 K 60+ 1 RUMIA 5.3 0:39:48 7.54 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:19:39 0:20:09
18 285 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 12 M 40-49 7 BANINO ELITE TEAM 5.3 0:39:51 7.53 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:20:18 0:19:33
19 229 POSIM DARIUSZ M 13 M 50-59 4 DUBIEL 9 BBKPANC BRANIEWO 5.3 0:40:04 7.49 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:20:19 0:19:45
20 312 ROGULSKI TOMASZ M 14 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:40:04 7.49 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:20:13 0:19:51
21 295 TOPOREK ALEKSANDRA K 7 K 40-49 3 GDYNIA ELITE TEAM 5.3 0:40:13 7.46 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:20:04 0:20:09
22 368 BŁĄDEK RAFAŁ M 15 M 40-49 9 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 5.3 0:40:21 7.43 [km/h] 0:07:37 [min/km] 0:20:30 0:19:51
23 185 STĘPIEŃ-DYLERT MONIKA K 8 K 30-39 3 MALBORK 5.3 0:40:23 7.43 [km/h] 0:07:37 [min/km] 0:20:22 0:20:01
24 120 DĘGA LIDIA K 9 K 30-39 4 TRALEWO 9 BBKPANC BRANIEWO 5.3 0:40:23 7.43 [km/h] 0:07:37 [min/km] 0:19:56 0:20:27
25 333 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 16 M 60+ 2 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5.3 0:40:32 7.40 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:20:32 0:20:00
26 298 ŚLIWKA WIESŁAW M 17 M 60+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:40:32 7.40 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:20:15 0:20:17
27 332 LEWANDOWSKA JADWIGA K 10 K 60+ 2 KWIDZYN 5.3 0:40:32 7.40 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:20:20 0:20:12
28 289 WIADERSKI WOJCIECH M 18 M 60+ 4 ELBLĄG 5.3 0:40:59 7.32 [km/h] 0:07:44 [min/km] 0:20:36 0:20:23
29 340 KOSIANOWSKA MONIKA K 11 K 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 5.3 0:41:43 7.19 [km/h] 0:07:52 [min/km] 0:20:34 0:21:09
30 324 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 12 K 50-59 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:41:52 7.17 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:20:57 0:20:55
31 365 BUJNICKA MAGDALENA K 13 K 0-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:42:17 7.09 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:21:20 0:20:57
32 362 CHOJNICKA JOANNA K 14 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:42:17 7.09 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:21:10 0:21:07
33 254 FORYŚ KATARZYNA K 15 K 30-39 5 KWIDZYN WATAHA 5.3 0:42:37 7.04 [km/h] 0:08:02 [min/km] 0:21:23 0:21:14
34 56 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 19 M 30-39 2 MALBORK 5.3 0:42:38 7.04 [km/h] 0:08:03 [min/km] 0:21:22 0:21:16
35 294 TOWARNICKA IZABELA K 16 K 40-49 5 GDYNIA TEAM DEAF 5.3 0:42:47 7.01 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:21:23 0:21:24
36 356 DOMINIECKA ADRIANA K 17 K 40-49 6 CISY KIJOWY FOLK 5.3 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:08 [min/km] 0:21:35 0:21:33
37 296 TELEGA MAŁGORZATA K 18 K 30-39 6 KWIDZYN 5.3 0:43:21 6.92 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:21:48 0:21:33
38 315 RADOMSKA JOANNA K 19 K 40-49 7 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5.3 0:43:23 6.92 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:22:10 0:21:13
39 352 GÓRA BEATA K 20 K 40-49 8 GDAŃSK STEP BY STEP 5.3 0:43:36 6.88 [km/h] 0:08:14 [min/km] 0:22:10 0:21:26
40 341 KOPCZYK BOŻENA K 21 K 50-59 4 MALBORK 5.3 0:43:44 6.86 [km/h] 0:08:15 [min/km] 0:22:22 0:21:22
41 313 ROGULSKA ANNA K 22 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:18 [min/km] 0:21:56 0:22:03
42 339 KOSTENCKA AGA K 23 K 40-49 10 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5.3 0:44:06 6.80 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:22:00 0:22:06
43 316 POPOWICZ MARZENA K 24 K 20-29 1 MALBORK 5.3 0:44:10 6.79 [km/h] 0:08:20 [min/km] 0:22:03 0:22:07
44 347 JANKOWSKA BEATA K 25 K 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:44:12 6.79 [km/h] 0:08:20 [min/km] 0:21:51 0:22:21
45 300 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 20 M 16-19 1 GDAŃSK ZSŁ GDAŃSK 5.3 0:44:14 6.78 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:22:28 0:21:46
46 342 KMIEĆ KRYSTYNA K 26 K 60+ 3 MALBORK 5.3 0:44:15 6.78 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:21:52 0:22:23
47 338 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 27 K 30-39 7 KWIDZYN 5.3 0:44:41 6.71 [km/h] 0:08:26 [min/km] 0:22:18 0:22:23
48 357 DĄBROWSKA ANETA K 28 K 30-39 8 MALBORK 5.3 0:44:42 6.71 [km/h] 0:08:26 [min/km] 0:22:32 0:22:10
49 305 SZPALERSKA MIRA K 29 K 60+ 4 SZTUM /RUNWITHYOU/ 5.3 0:44:47 6.70 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:22:23 0:22:24
50 330 MALECKA GRAŻYNA K 30 K 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:44:51 6.69 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:22:48 0:22:03
51 326 NIERZWICKA PATRYCJA K 31 K 30-39 10 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:44:51 6.69 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:22:48 0:22:03
52 286 ZANDER ELŻBIETA K 32 K 60+ 5 TCZEW 5.3 0:44:55 6.68 [km/h] 0:08:28 [min/km] 0:22:42 0:22:13
53 281 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 33 K 60+ 6 TCZEW 5.3 0:45:01 6.66 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:22:42 0:22:19
54 353 GORCZYŃSKA ANNA K 34 K 40-49 12 MALBORK 5.3 0:45:01 6.66 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:22:33 0:22:28
55 343 KMIEĆ EDWARD M 21 M 60+ 5 MALBORK 5.3 0:45:02 6.66 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:22:59 0:22:03
56 321 PAWĘSKA AGATA K 35 K 20-29 2 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5.3 0:45:18 6.62 [km/h] 0:08:33 [min/km] 0:22:32 0:22:46
57 350 GÓRSKA KATARZYNA K 36 K 50-59 5 ELBLĄG EL BAŻANTY 5.3 0:45:33 6.59 [km/h] 0:08:36 [min/km] 0:23:00 0:22:33
58 308 SOROKA TERESA K 37 K 60+ 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:45:44 6.56 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:22:39 0:23:05
59 293 TUCHUŁKA ANETA K 38 K 40-49 13 MALBORK 5.3 0:45:59 6.52 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:22:56 0:23:03
60 319 PLUTA EWELINA K 39 K 40-49 14 MALBORK 5.3 0:46:01 6.52 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:22:56 0:23:05
61 331 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 40 K 50-59 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:46:06 6.51 [km/h] 0:08:42 [min/km] 0:22:59 0:23:07
62 336 KOZŁOWSKA ANNA K 41 K 40-49 15 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.3 0:46:07 6.51 [km/h] 0:08:42 [min/km] 0:22:59 0:23:08
63 354 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 42 K 40-49 16 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5.3 0:46:09 6.50 [km/h] 0:08:42 [min/km] 0:23:43 0:22:26
64 314 RODACKA IWONA K 43 K 50-59 7 MALBORK 5.3 0:46:09 6.50 [km/h] 0:08:42 [min/km] 0:23:43 0:22:26
65 358 ĆWIK KRYSTYNA K 44 K 60+ 8 MALBORK GRUPA MALBORK 5.3 0:46:26 6.46 [km/h] 0:08:46 [min/km] 0:23:11 0:23:15
66 363 CHABOWSKA GRAŻYNA K 45 K 50-59 8 SZTUM MORSY MALBORK 5.3 0:46:27 6.46 [km/h] 0:08:46 [min/km] 0:23:53 0:22:34
67 348 BUDZISZ JOANNA K 46 K 40-49 17 KUŻNICA 5.3 0:47:38 6.30 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:23:40 0:23:58
68 280 ZIMNA DANIELA K 47 K 60+ 9 TCZEW 5.3 0:47:39 6.30 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:23:41 0:23:58
69 361 CYGANOWSKA EWA K 48 K 40-49 18 MALBORK 5.3 0:47:56 6.26 [km/h] 0:09:03 [min/km] 0:23:49 0:24:07
70 344 KALINOWSKA TERESA K 49 K 60+ 10 GOŚCISZEWO 5.3 0:48:07 6.23 [km/h] 0:09:05 [min/km] 0:23:55 0:24:12
71 317 POLAR-MOŻDŻONEK JOLANTA K 50 K 50-59 9 MALBORK 5.3 0:48:08 6.23 [km/h] 0:09:05 [min/km] 0:24:28 0:23:40
72 311 RUMKOWSKA BEATA K 51 K 30-39 11 GDYNIA 5.3 0:48:24 6.20 [km/h] 0:09:08 [min/km] 0:24:04 0:24:20
73 322 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 52 K 60+ 11 GOWINO 5.3 0:48:37 6.17 [km/h] 0:09:10 [min/km] 0:24:10 0:24:27
74 328 MOJEK ALEKSANDRA K 53 K 0-15 2 GRUPA SP GRUPA 5.3 0:48:49 6.15 [km/h] 0:09:13 [min/km] 0:24:15 0:24:34
75 318 PODWOJSKA MARLENA K 54 K 20-29 3 GRUDZIĄDZ 5.3 0:48:51 6.14 [km/h] 0:09:13 [min/km] 0:24:15 0:24:36
76 299 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 55 K 40-49 19 KOSAKOWO TEAM DEAF 5.3 0:49:04 6.11 [km/h] 0:09:15 [min/km] 0:24:59 0:24:05
77 327 MORGLIN-ŻURALSKA BEATA K 56 K 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI 5.3 0:49:23 6.07 [km/h] 0:09:19 [min/km] 0:24:49 0:24:34
78 355 GIOLDA STEFAN M 22 M 60+ 6 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYGOSZCZ 5.3 0:50:18 5.96 [km/h] 0:09:29 [min/km] 0:25:17 0:25:01
79 369 BIELEC EWA K 57 K 40-49 21 MALBORK 5.3 0:50:19 5.96 [km/h] 0:09:30 [min/km] 0:25:14 0:25:05
80 290 WIADERSKA GRAŻYNA K 58 K 60+ 12 ELBLĄG 5.3 0:51:06 5.87 [km/h] 0:09:38 [min/km] 0:25:28 0:25:38
81 306 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 59 K 40-49 22 MALBORK 5.3 0:51:53 5.78 [km/h] 0:09:47 [min/km] 0:25:57 0:25:56
82 359 CZARNECKA AGNIESZKA K 60 K 30-39 12 MALBORK 5.3 0:51:53 5.78 [km/h] 0:09:47 [min/km] 0:25:57 0:25:56
83 291 WESTFAL KRZYSZTOF M 23 M 40-49 10 SZTUM WESTTEAM 5.3 0:51:55 5.78 [km/h] 0:09:48 [min/km] 0:26:13 0:25:42
84 310 RZATKOWSKA JOANNA K 61 K 40-49 23 SZTUM WESTTEAM 5.3 0:51:55 5.78 [km/h] 0:09:48 [min/km] 0:26:14 0:25:41
85 366 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 62 K 60+ 13 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5.3 0:52:51 5.68 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:26:07 0:26:44
86 351 GÓRECKA SYLWIA K 63 K 30-39 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5.3 0:52:57 5.67 [km/h] 0:09:59 [min/km] 0:26:30 0:26:27
87 303 SZTALKA KATARZYNA K 64 K 30-39 14 TCZEW 5.3 0:52:57 5.67 [km/h] 0:09:59 [min/km] 0:26:06 0:26:51
88 370 BARAŃSKA DANUTA K 65 K 60+ 14 ROTMANKA 5.3 0:52:59 5.66 [km/h] 0:10:00 [min/km] 0:26:29 0:26:30
89 335 KULCZYCKI JAN M 24 M 60+ 7 GDAŃSK/SOPOT 5.3 0:53:54 5.57 [km/h] 0:10:10 [min/km] 0:27:05 0:26:49
90 334 KUSIAK MARIA K 66 K 60+ 15 GDAŃSK 5.3 0:53:54 5.57 [km/h] 0:10:10 [min/km] 0:27:05 0:26:49
91 302 SZUSTEK KATARZYNA K 67 K 50-59 10 ELBLĄG 5.3 0:54:05 5.55 [km/h] 0:10:12 [min/km] 0:27:31 0:26:34
92 345 JARZEBOWSKA WIESŁAWA K 68 K 60+ 16 PRUSZCZ GDAŃSKI 5.3 0:54:27 5.55 [km/h] 0:10:16 [min/km] 0:54:27 23:05:33
93 307 STACHOWSKI MAREK M 25 M 60+ 8 PRUSZCZ GDANSKI 5.3 0:54:29 5.51 [km/h] 0:10:17 [min/km] 0:27:23 0:27:06
- 292 WASIOŁEK ADAM M - M 40-49 - MALBORK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 297 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M - M 40-49 - BRANIEWO 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 329 MAŚLANA ELŻBIETA K - K 50-59 - GDAŃSK 5km NW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ