Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzikoń Gosia Warszawa Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
2 Agiejczyk Wojciech Kraków Bieg 24 - godzinny GO APTIV! opłacono
3 kasierska ewa lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
4 kubisz dorota lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
5 kubisz tomasz lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
6 czichy barbara lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
7 Bielawiec Bartłomiej Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
8 Karkoszka Małgorzata Radomsko Bieg 24 - godzinny UKS ,,Orzeł'' Dobryszyce opłacono
9 Sękowski Adam Białystok Bieg 6 - godzinny WTF?!SOLO TEAM opłacono
10 Czapiewski Paweł Osówko Bieg 24 - godzinny MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA opłacono
11 Nejfeld Hanna Ząbki Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team opłacono
12 Jelski Dariusz Białystok Bieg 12 - godzinny opłacono
13 Sajewski Przemek Białystok Bieg 6 - godzinny opłacono
14 Strumiński Waldemar Elbląg Bieg 6 - godzinny opłacono
15 MIELCZAREK Dawid Kępno Bieg 24 - godzinny LKS OLYMP BŁONIE / Obozy Górskie / david_step_by_step opłacono
16 Motylska Aleksa Mogilno Bieg 24 - godzinny MKS Inowrocław opłacono
17 Ruszczewski Andrzej Warszawa Bieg 12 - godzinny Vege Runners opłacono
18 Kaczorowski Rafał Bydgoszcz Bieg 24 - godzinny Rafał_biega opłacono
19 Deputat Joanna Elblag Bieg 24 - godzinny opłacono
20 Kozyra Paweł Lublin Bieg 24 - godzinny AZS UMCS LUBLIN opłacono
21 Bereznowska Patrycja Wieliszew START - Mistrzowie Polski Wieliszew Heron Team
22 Wereszczak Andrzej Żory Bieg 24 - godzinny UKS Czwórka Żory / HRmax Żory opłacono
23 Gulbierz Marek Kowale oleckie Bieg 24 - godzinny opłacono
24 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska opłacono
25 Borkowski Wojciech Suprasl Bieg 6 - godzinny opłacono
26 Szuchnicka Beata Czarna Białostocka Bieg 6 - godzinny Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
27 Biernat Robert Rakowiska Bieg 6 - godzinny Klub Biegaczy JYSK opłacono
28 Muza Marcin Banino Bieg 24 - godzinny GKS Żukowo opłacono
29 Bieliński Dariusz Biała Podlaska Bieg 6 - godzinny KB Biała Biega opłacono
30 Szczepaniak Mateusz Twardogóra Bieg 24 - godzinny WKS Oleśniczanka Oleśnica opłacono
31 Romanowska Ewa Łysomice Bieg 12 - godzinny Stalgast opłacono
32 Chojnacka Katarzyna Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI opłacono
33 Sekretarczyk Tadeusz Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI opłacono
34 Rządkowski Mirosław Rakoniewice Bieg 24 - godzinny NIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE opłacono
35 Kutnik Mirosław Biała Podlaska Bieg 24 - godzinny KB Biała Biega opłacono
36 Stodulski Krzysztof Mieczysławów Bieg 24 - godzinny opłacono
37 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Bieg 12 - godzinny Tim Małego opłacono
38 Damięcka Joanna Legionowo Bieg 6 - godzinny opłacono
39 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg 12 - godzinny Tim Małego opłacono
40 Stypułkowski Darek Warszawa Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team opłacono
41 Kamiński Zbigniew Zapole Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice opłacono
42 Kołodziejczak Beata Sochaczew Bieg 24 - godzinny Socho Team opłacono
43 Kujawiński Artur Poznań Bieg 24 - godzinny OŚ AZS Poznań opłacono
44 Łuszcz Piotr Legionowo Bieg 24 - godzinny Bravehearts Legionowo opłacono
45 Łuczkowski Zygmunt Bydgoszcz Bieg 24 - godzinny Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz opłacono
46 Jakubik August Ruda Śląska Bieg 6 - godzinny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
47 Czajka Karol Krępiec k. Lublina Bieg 24 - godzinny opłacono
48 Orłowski Jacek Szczecin Bieg 24 - godzinny Puszczyk Bukowy opłacono
49 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Bieg 24 - godzinny RUN4YOU opłacono
50 Pędzich Waldemar Szafarczyska START - Mistrzowie Polski KURP BBL Ostrołęka
51 SIERSZUŁA WIKTOR STARA TUCHORZA 121 Bieg 24 - godzinny WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY opłacono
52 Makoś paweł Kętrzyn Bieg 12 - godzinny 11 MPA Węgorzewo opłacono
53 Gawron Janusz Limanowa Bieg 24 - godzinny Brygada Beskidów opłacono
54 Brączyk Krzysztof Więcbork Bieg 24 - godzinny MGLKS Grom Więcbork opłacono
55 Śleziak Jakub Siemianowice Śląskie Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice opłacono
56 Soszyński Wojtek PONURZYCA Bieg 24 - godzinny PZU Sport Team opłacono
57 Małyszek Leszek Siemianowice START - Mistrzowie Polski AZS AWF Katowice opłacono
58 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Bieg 24 - godzinny KS Maków Biega opłacono
59 BUTRYMAVA VOLHA GRODNO Bieg 24 - godzinny REGION opłacono
60 duchnowski łukasz Ełk Bieg 24 - godzinny 15 Brygada Zmechanizowana/Korab Olecko opłacono
61 Wróblewski Andrzej Rzeszów Bieg 24 - godzinny Resovia Rzeszów opłacono
62 Kot Rafał Szczytno Bieg 24 - godzinny Muay Running Team opłacono
63 Bodzioch Anna Sieraków Ślaski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI opłacono
64 Kudłak Paweł Kraków Bieg 24 - godzinny AZS Kraków / Poranny Patrol opłacono
65 Bielawiec Magdalena Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
66 Koziarski Michał Sieraków Śląski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI opłacono
67 Jaczewski Przemek Kałuszyn Bieg 6 - godzinny YACHEVSKY.PL opłacono
68 Yarets Svetlana Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
69 Fabryczny Klaudiusz Sosnowiec Bieg 24 - godzinny Gopher Sosnowiec opłacono
70 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Bieg 24 - godzinny JW 4808 Gołdap opłacono
71 Pałat Paweł Węgorzewo Bieg 24 - godzinny 11 MPA Węgorzewo opłacono
72 Venis Artur Brest Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
73 Laputs Andrei Minsk Bieg 24 - godzinny Amatar opłacono
74 Anatska Leanid Lida Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
75 Rahoisha Piotr Minsk Bieg 24 - godzinny Viсtoria opłacono
76 Drahun Barys Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
77 Puławski Kazimierz Łyse Bieg 24 - godzinny GPN opłacono
78 Rajda Aneta Katowice Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska opłacono
79 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew Bieg 24 - godzinny Biegający Tczew opłacono
80 Lorenc Joanna Wąsosz Bieg 24 - godzinny ENDORFINY WĄSOSZ opłacono
81 Chodara Roman Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn opłacono
82 Milczewski Marcin Milczewski Reda Bieg 24 - godzinny opłacono
83 Sławecki Jerzy Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team opłacono
84 Litvinavicius Saulius Lithuania Bieg 24 - godzinny Maratonas opłacono
85 Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. Bieg 24 - godzinny KS Team Baryła Gorzów opłacono
86 Łyczko Sławomir Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn opłacono
87 Piotrowski Rafał Choroszcz Bieg 6 - godzinny Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono
88 Grabowski Dariusz Bratian Bieg 24 - godzinny opłacono
89 Wójcik Sylwia Lublin Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
90 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Bieg 24 - godzinny Chaos Kaźmierz opłacono
91 Iwanicka Joanna Białystok Bieg 6 - godzinny opłacono
92 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
93 Piotrowski Andrzej Kraków Bieg 24 - godzinny WKS Wawel opłacono
94 Karpiński Robert Marki Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
95 Skaraczyński Sebastian Białystok Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
96 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Bieg 24 - godzinny MKB DREPTAK opłacono
97 Bartkowski Artur Legionowo Bieg 6 - godzinny Bravehearts Legionowo opłacono
98 Rybałtowski Mirosław Kleosin Bieg 6 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
99 Dygdoń Przemysław Warszawa Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
100 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg 24 - godzinny RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie opłacono


Wyświetleń: 9927

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ