Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | klekotko wojtek klekotko | bakalarzewo | Polska | Bieg 24 - godzinny | RUN4YOU | opłacono |
2 | Muza Marcin | Banino | Polska | Bieg 24 - godzinny | GKS Żukowo | opłacono |
3 | Kutnik Mirosław | Biała Podlaska | Polska | Bieg 24 - godzinny | KB Biała Biega | opłacono |
4 | Bieliński Dariusz | Biała Podlaska | Polska | Bieg 6 - godzinny | KB Biała Biega | opłacono |
5 | Stankiewicz Piotr | Białystok | Polska | Bieg 24 - godzinny | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono |
6 | Zadykowicz Przemysław | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | Nazwa Drużyny | opłacono |
7 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | Bieg 24 - godzinny | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
8 | Iwanicka Joanna | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | opłacono | |
9 | Bielawiec Magdalena | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
10 | Sajewski Przemek | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | opłacono | |
11 | Jelski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg 12 - godzinny | opłacono | |
12 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | WTF?!SOLO TEAM | opłacono |
13 | Bielawiec Bartłomiej | Białystok | Polska | Bieg 6 - godzinny | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
14 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 12 - godzinny | Tim Małego | opłacono |
15 | Żero Agnieszka | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg 12 - godzinny | Tim Małego | opłacono |
16 | Grabowski Dariusz | Bratian | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
17 | Venis Artur | Brest | Polska | Bieg 24 - godzinny | UltraRunVeras | opłacono |
18 | Łuczkowski Zygmunt | Bydgoszcz | Polska | Bieg 24 - godzinny | Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz | opłacono |
19 | Kaczorowski Rafał | Bydgoszcz | Polska | Bieg 24 - godzinny | Rafał_biega | opłacono |
20 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | Bieg 6 - godzinny | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | opłacono |
21 | Szuchnicka Beata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg 6 - godzinny | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
22 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 24 - godzinny | RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
23 | Deputat Joanna | Elblag | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
24 | Strumiński Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg 6 - godzinny | opłacono | |
25 | Brzęk Szymon | EŁK | Polska | Bieg 24 - godzinny | EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO | opłacono |
26 | duchnowski łukasz | Ełk | Polska | Bieg 24 - godzinny | 15 Brygada Zmechanizowana/Korab Olecko | opłacono |
27 | Szmytkiewicz Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg 24 - godzinny | KS Team Baryła Gorzów | opłacono |
28 | BUTRYMAVA VOLHA | GRODNO | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | REGION | opłacono |
29 | Sztyk Grzegorz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 24 - godzinny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
30 | Jaczewski Przemek | Kałuszyn | Polska | Bieg 6 - godzinny | YACHEVSKY.PL | opłacono |
31 | Rajda Aneta | Katowice | Polska | Bieg 24 - godzinny | TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono |
32 | Kuśnierz Paweł | Kaźmierz | Polska | Bieg 24 - godzinny | Chaos Kaźmierz | opłacono |
33 | MIELCZAREK Dawid | Kępno | Polska | Bieg 24 - godzinny | LKS OLYMP BŁONIE / Obozy Górskie / david_step_by_step | opłacono |
34 | Łyczko Sławomir | Kętrzyn | Polska | Bieg 24 - godzinny | Runners Team Kętrzyn | opłacono |
35 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | Bieg 24 - godzinny | Runners Team | opłacono |
36 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg 24 - godzinny | Runners Team Kętrzyn | opłacono |
37 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | Bieg 12 - godzinny | 11 MPA Węgorzewo | opłacono |
38 | Rybałtowski Mirosław | Kleosin | Polska | Bieg 6 - godzinny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
39 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Bieg 24 - godzinny | JW 4808 Gołdap | opłacono |
40 | Gulbierz Marek | Kowale oleckie | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
41 | Piotrowski Andrzej | Kraków | Polska | Bieg 24 - godzinny | WKS Wawel | opłacono |
42 | Kudłak Paweł | Kraków | Polska | Bieg 24 - godzinny | AZS Kraków / Poranny Patrol | opłacono |
43 | Agiejczyk Wojciech | Kraków | Polska | Bieg 24 - godzinny | GO APTIV! | opłacono |
44 | Czajka Karol | Krępiec k. Lublina | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
45 | Bartkowski Artur | Legionowo | Polska | Bieg 6 - godzinny | Bravehearts Legionowo | opłacono |
46 | Łuszcz Piotr | Legionowo | Polska | Bieg 24 - godzinny | Bravehearts Legionowo | opłacono |
47 | Damięcka Joanna | Legionowo | Polska | Bieg 6 - godzinny | opłacono | |
48 | Anatska Leanid | Lida | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | UltraRunVeras | opłacono |
49 | Gawron Janusz | Limanowa | Polska | Bieg 24 - godzinny | Brygada Beskidów | opłacono |
50 | Litvinavicius Saulius | Lithuania | Litwa | Bieg 24 - godzinny | Maratonas | opłacono |
51 | Wójcik Sylwia | Lublin | Polska | Bieg 24 - godzinny | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
52 | Kozyra Paweł | Lublin | Polska | Bieg 24 - godzinny | AZS UMCS LUBLIN | opłacono |
53 | czichy barbara | lubliniec | Polska | Bieg 24 - godzinny | Wojskowy Klub Biegacza Meta | opłacono |
54 | kubisz tomasz | lubliniec | Polska | Bieg 24 - godzinny | Wojskowy Klub Biegacza Meta | opłacono |
55 | kubisz dorota | lubliniec | Polska | Bieg 24 - godzinny | Wojskowy Klub Biegacza Meta | opłacono |
56 | kasierska ewa | lubliniec | Polska | Bieg 24 - godzinny | Wojskowy Klub Biegacza Meta | opłacono |
57 | Stupnowicz Przemek | Łódź | Polska | Bieg 24 - godzinny | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
58 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | Bieg 24 - godzinny | GPN | opłacono |
59 | Romanowska Ewa | Łysomice | Polska | Bieg 12 - godzinny | Stalgast | opłacono |
60 | Tartanus Andrzej | Maków Mazowiecki | Polska | Bieg 24 - godzinny | KS Maków Biega | opłacono |
61 | Karpiński Robert | Marki | Polska | Bieg 24 - godzinny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
62 | Stodulski Krzysztof | Mieczysławów | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
63 | Drahun Barys | Minsk | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | UltraRunVeras | opłacono |
64 | Rahoisha Piotr | Minsk | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | Viсtoria | opłacono |
65 | Laputs Andrei | Minsk | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | Amatar | opłacono |
66 | Yarets Svetlana | Minsk | Białoruś | Bieg 24 - godzinny | UltraRunVeras | opłacono |
67 | Wiczuk Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg 24 - godzinny | ODMET/RACEFIGHTER GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
68 | WIŚNIEWSKI IRENEUSZ | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg 24 - godzinny | MKB DREPTAK | opłacono |
69 | Motylska Aleksa | Mogilno | Polska | Bieg 24 - godzinny | MKS Inowrocław | opłacono |
70 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg 24 - godzinny | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | opłacono |
71 | Soszyński Wojtek | PONURZYCA | Polska | Bieg 24 - godzinny | PZU Sport Team | opłacono |
72 | Kujawiński Artur | Poznań | Polska | Bieg 24 - godzinny | OŚ AZS Poznań | opłacono |
73 | Sekretarczyk Tadeusz | Pszczółki | Polska | Bieg 24 - godzinny | SSTG PSZCZÓŁKI | opłacono |
74 | Chojnacka Katarzyna | Pszczółki | Polska | Bieg 24 - godzinny | SSTG PSZCZÓŁKI | opłacono |
75 | Karkoszka Małgorzata | Radomsko | Polska | Bieg 24 - godzinny | UKS ,,Orzeł'' Dobryszyce | opłacono |
76 | Rządkowski Mirosław | Rakoniewice | Polska | Bieg 24 - godzinny | NIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE | opłacono |
77 | Biernat Robert | Rakowiska | Polska | Bieg 6 - godzinny | Klub Biegaczy JYSK | opłacono |
78 | Milczewski Marcin Milczewski | Reda | Polska | Bieg 24 - godzinny | opłacono | |
79 | Jakubik August | Ruda Śląska | Polska | Bieg 6 - godzinny | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono |
80 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Bieg 24 - godzinny | TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono |
81 | Wróblewski Andrzej | Rzeszów | Polska | Bieg 24 - godzinny | Resovia Rzeszów | opłacono |
82 | Małyszek Leszek | Siemianowice | Polska | START - Mistrzowie Polski | AZS AWF Katowice | opłacono |
83 | Śleziak Jakub | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 24 - godzinny | AZS AWF Katowice | opłacono |
84 | Bodzioch Anna | Sieraków Ślaski | Polska | Bieg 24 - godzinny | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | opłacono |
85 | Koziarski Michał | Sieraków Śląski | Polska | Bieg 24 - godzinny | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | opłacono |
86 | Kołodziejczak Beata | Sochaczew | Polska | Bieg 24 - godzinny | Socho Team | opłacono |
87 | Fabryczny Klaudiusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 24 - godzinny | Gopher Sosnowiec | opłacono |
88 | SIERSZUŁA WIKTOR | STARA TUCHORZA 121 | Polska | Bieg 24 - godzinny | WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY | opłacono |
89 | Borkowski Wojciech | Suprasl | Polska | Bieg 6 - godzinny | opłacono | |
90 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Polska | START - Mistrzowie Polski | KURP BBL Ostrołęka | |
91 | Orłowski Jacek | Szczecin | Polska | Bieg 24 - godzinny | Puszczyk Bukowy | opłacono |
92 | Kot Rafał | Szczytno | Polska | Bieg 24 - godzinny | Muay Running Team | opłacono |
93 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg 24 - godzinny | Biegający Tczew | opłacono |
94 | Szczepaniak Mateusz | Twardogóra | Polska | Bieg 24 - godzinny | WKS Oleśniczanka Oleśnica | opłacono |
95 | Dygdoń Przemysław | Warszawa | Polska | Bieg 24 - godzinny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
96 | Stypułkowski Darek | Warszawa | Polska | Bieg 24 - godzinny | Wieliszew Heron Team | opłacono |
97 | Ruszczewski Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 12 - godzinny | Vege Runners | opłacono |
98 | Dzikoń Gosia | Warszawa | Polska | Bieg 6 - godzinny | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
99 | Lorenc Joanna | Wąsosz | Polska | Bieg 24 - godzinny | ENDORFINY WĄSOSZ | opłacono |
100 | Pałat Paweł | Węgorzewo | Polska | Bieg 24 - godzinny | 11 MPA Węgorzewo | opłacono |
Wyświetleń: 16716