XXIV  Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bładzikowski Rafał Tczew Open (5,5 KM) 20.00 PLN
2 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Stacja Dobrego Czasu Tczew darmowy udział
3 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Przedszkole Miłobądz darmowy udział
4 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z 6 - 8 lat (400 m) SP Miłobądz darmowy udział
5 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Open (5,5 KM) 20.00 PLN
6 Kuc Szymon Owidz Open (5,5 KM) TRI STAROGARD GDAŃSKI 20.00 PLN
7 Kuc Inga Owidz 9-11 lat (600 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO darmowy udział
8 Kuc Igor Owidz Bieg przedszkolaków (200 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO darmowy udział
9 Kuc Jakub Owidz 6 - 8 lat (400 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO darmowy udział
10 Skweres Adriana PELPLIN Open (5,5 KM) Ada biega 20.00 PLN
11 Hinz Adam Gniew 15- 17 lat (1500 m) RulińskiRunningTeam darmowy udział
12 Erdmańska Wiola Wielkie Bałówki Open (5,5 KM) 20.00 PLN
13 Sowiński Zbigniew Skórcz Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
14 Kołtonowska Agnieszka Gniew Open (5,5 KM) TRUNSFORMACJA GNIEWU 20.00 PLN
15 Kotowska Wiktoria Lalkowy 15- 17 lat (1500 m) MDP Kamionka darmowy udział
16 Chojnacki Krzysztof Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
17 Zieliński Wiktor Mała Karczma 15- 17 lat (1500 m) darmowy udział
18 Sajdowska Martyna Jeleń 15- 17 lat (1500 m) darmowy udział
19 KRYGER JAN TCZEW 6 - 8 lat (400 m) CRITERS TEAM darmowy udział
20 KRYGER PAWEŁ TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW darmowy udział
21 KRYGER PATRYK TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW darmowy udział
22 Reuschel Arkadiusz Bochlin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
23 Reuschel Karolina Bochlin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
24 Tuwalski Sławomir Grabowiec Open (5,5 KM) 20.00 PLN
25 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
26 Kurajk Marian Gdańsk Open (5,5 KM) 20.00 PLN
27 Szarmach Anna Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
28 Szarmach Grzegorz Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
29 Szarmach Sylwia Ocypel Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
30 Szarmach Olivia Ocypel Bieg przedszkolaków (200 m) Szarmach Team darmowy udział
31 Szarmach Olivier Ocypel 6 - 8 lat (400 m) Szarmach Team darmowy udział
32 Hinc Hubert Gdynia 9-11 lat (600 m) darmowy udział
33 Dębski Tomasz Kwidzyn Open (5,5 KM) 20.00 PLN
34 Czapiewski Stefan Pelplin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
35 Wnuk Błażej Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz 20.00 PLN
36 Waśniewski Edward Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
37 Mokwiński Czesław Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
38 Bartosiak Ryszard Gardeja Open (5,5 KM) Gmina Gardeja Biega 20.00 PLN
39 Skwarlińska Weronika Gdańsk Open (5,5 KM) 20.00 PLN
40 Rychłowski Andrzej Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
41 Rychłowska Bernadeta Pelplin Open (5,5 KM) 20.00 PLN


Wyświetleń: 1281

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ