XXIV  Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”
Open (5,5 KM)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lokś Paweł Janowo Open (5,5 KM) Skl Filippides Starogard Gdański
2 Lokś Sławomir Janowo Open (5,5 KM) BBL Starogard Gd
3 Lokś GRAŻYNA Janowo Open (5,5 KM) Skl Filippides Starogard Gdański
4 Grzonka Szymon Bytonia Open (5,5 KM) KS SOKÓŁ ZBLEWO
5 Główczewski Grzegorz Tczew Open (5,5 KM)
6 Szwedowski Łukasz Kulice Open (5,5 KM)
7 Szmyt Dawid Starogard Gdański Open (5,5 KM)
8 Kowalski Waldemar Borkowo Open (5,5 KM) Leasing Polski Team
9 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Open (5,5 KM) TRI Starogard Gdański
10 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Open (5,5 KM)
11 Dziedzic Rafał Kwidzyn Open (5,5 KM) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
12 Kordecki Robert Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz
13 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Open (5,5 KM) Dovista active team
14 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Open (5,5 KM) CrossElite
15 Rekowski Kazimierz Tczew Open (5,5 KM) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
16 Justa Beata Gniew Open (5,5 KM)
17 Sowiński Paweł Skórcz Open (5,5 KM)
18 Grzonka Kamila Bytonia Open (5,5 KM) KS Sokół Zblewo
19 Fierka Adam Zblewo Open (5,5 KM) KS SOKÓŁ ZBLEWO
20 Góraczyński Wojciech Tczew Open (5,5 KM) Biegający Tczew
21 Bogulski Piotr Zblewo Open (5,5 KM)
22 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Open (5,5 KM)
23 Balmas Piotr Kwidzyn Open (5,5 KM) Traktor Team Gmina Kwidzyn
24 Chojnacka Jolanta Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
25 Kłos Beata Warlubie Open (5,5 KM)
26 Wnęk Kamila Mątawy Open (5,5 KM)
27 Targowska Anna Morgi Open (5,5 KM)
28 Kujawska Małgorzata Gniew Open (5,5 KM) tRUNsformacja Gniewu
29 Śliwoń Michalina Grupa Open (5,5 KM)
30 Ponczek Dawid Pelplin Open (5,5 KM)
31 Piskorski Jerzy Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
32 Pepliński Marek Elbląg Open (5,5 KM) Biegacze Wolności
33 Bładzikowski Rafał Tczew Open (5,5 KM)
34 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Open (5,5 KM)
35 Kuc Szymon Owidz Open (5,5 KM) TRI STAROGARD GDAŃSKI
36 Skweres Adriana PELPLIN Open (5,5 KM) Ada biega
37 Erdmańska Wiola Wielkie Bałówki Open (5,5 KM)
38 Sowiński Zbigniew Skórcz Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy
39 Kołtonowska Agnieszka Gniew Open (5,5 KM) TRUNSFORMACJA GNIEWU
40 Chojnacki Krzysztof Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
41 Reuschel Arkadiusz Bochlin Open (5,5 KM)
42 Reuschel Karolina Bochlin Open (5,5 KM)
43 Tuwalski Sławomir Grabowiec Open (5,5 KM)
44 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy
45 Kurajk Marian Gdańsk Open (5,5 KM)
46 Szarmach Anna Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team
47 Szarmach Grzegorz Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team
48 Szarmach Sylwia Ocypel Open (5,5 KM) Szarmach Team
49 Dębski Tomasz Kwidzyn Open (5,5 KM)
50 Czapiewski Stefan Pelplin Open (5,5 KM)
51 Wnuk Błażej Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz
52 Waśniewski Edward Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
53 Mokwiński Czesław Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
54 Bartosiak Ryszard Gardeja Open (5,5 KM) Gmina Gardeja Biega
55 Skwarlińska Weronika Gdańsk Open (5,5 KM)
56 Rychłowski Andrzej Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
57 Rychłowska Bernadeta Pelplin Open (5,5 KM)


Wyświetleń: 6286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ