Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś Piotr | Janowo | 12 - 14 lat (1000 m) | Skl Filippides Starogard Gdański | ||
2 | Lokś Paulina | Janowo | 15- 17 lat (1500 m) | Skl Filippides Starogard Gdański | ||
3 | Lokś Paweł | Janowo | Open (5,5 KM) | Skl Filippides Starogard Gdański | ||
4 | Lokś Sławomir | Janowo | Open (5,5 KM) | BBL Starogard Gd | ||
5 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Open (5,5 KM) | Skl Filippides Starogard Gdański | |
6 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | Open (5,5 KM) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
7 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Open (5,5 KM) | ||
8 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | ZKiW Kulice | |
9 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | ZKiW Kulice | |
10 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 9-11 lat (600 m) | ZKiW Kulice | |
11 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Open (5,5 KM) | ||
12 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Open (5,5 KM) | ||
13 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Open (5,5 KM) | Leasing Polski Team | |
14 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 9-11 lat (600 m) | UKS Ósemka Starogard Gdański | |
15 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Open (5,5 KM) | TRI Starogard Gdański | |
16 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Open (5,5 KM) | ||
17 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Open (5,5 KM) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
18 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Open (5,5 KM) | Maratończyk Wielki Klincz | |
19 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Open (5,5 KM) | Dovista active team | |
20 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Open (5,5 KM) | CrossElite | |
21 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Open (5,5 KM) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
22 | Skweres Hania | Pelplin | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
23 | Skweres Zosia | Pelplin | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
24 | Justa Beata | Gniew | Polska | Open (5,5 KM) | ||
25 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | Open (5,5 KM) | ||
26 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Open (5,5 KM) | KS Sokół Zblewo | |
27 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Open (5,5 KM) | KS SOKÓŁ ZBLEWO | |
28 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 9-11 lat (600 m) | SP. 3 Reda | |
29 | GÓRACZYŃSKI Mikołaj | Tczew | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | Biegający Tczew | |
30 | Góraczyński Bartosz | Tczew | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | Biegający Tczew | |
31 | Góraczyński Wojciech | Tczew | Polska | Open (5,5 KM) | Biegający Tczew | |
32 | WIKLENT AGATA | SKÓRZENNO | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | PSP OSIEK | |
33 | WIKLENT MARCELINA | SKÓRZENNO | Polska | 9-11 lat (600 m) | UKS WŁÓCZYKIJ / PSP OSIEK | |
34 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Open (5,5 KM) | ||
35 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Open (5,5 KM) | ||
36 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | Open (5,5 KM) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
37 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
38 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Open (5,5 KM) | ||
39 | Wnęk Kamila | Mątawy | Polska | Open (5,5 KM) | ||
40 | Targowska Anna | Morgi | Polska | Open (5,5 KM) | ||
41 | Kujawski Igor | Gniew | Polska | 9-11 lat (600 m) | ||
42 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | Open (5,5 KM) | tRUNsformacja Gniewu | |
43 | Śliwoń Filip | Grupa | 9-11 lat (600 m) | Sp Grupa | ||
44 | Śliwoń Marcel | Grupa | Polska | 12 - 14 lat (1000 m) | Sp Grupa | |
45 | Śliwoń Michalina | Grupa | Polska | Open (5,5 KM) | ||
46 | Ponczek Dawid | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | ||
47 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
48 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Open (5,5 KM) | Biegacze Wolności | |
49 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Open (5,5 KM) | ||
50 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Bieg przedszkolaków (200 m) | Stacja Dobrego Czasu Tczew | ||
51 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Bieg przedszkolaków (200 m) | Przedszkole Miłobądz | ||
52 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | 6 - 8 lat (400 m) | SP Miłobądz | ||
53 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Open (5,5 KM) | ||
54 | Kuc Szymon | Owidz | Polska | Open (5,5 KM) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
55 | Kuc Inga | Owidz | Polska | 9-11 lat (600 m) | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
56 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
57 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO | |
58 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | Open (5,5 KM) | Ada biega | |
59 | Hinz Adam | Gniew | Polska | 15- 17 lat (1500 m) | RulińskiRunningTeam | |
60 | Erdmańska Wiola | Wielkie Bałówki | Polska | Open (5,5 KM) | ||
61 | Sowiński Zbigniew | Skórcz | Polska | Open (5,5 KM) | Aktywni Kociewiacy | |
62 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Open (5,5 KM) | TRUNSFORMACJA GNIEWU | |
63 | Kotowska Wiktoria | Lalkowy | Polska | 15- 17 lat (1500 m) | MDP Kamionka | |
64 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
65 | Zieliński Wiktor | Mała Karczma | Polska | 15- 17 lat (1500 m) | ||
66 | Sajdowska Martyna | Jeleń | Polska | 15- 17 lat (1500 m) | ||
67 | KRYGER JAN | TCZEW | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | CRITERS TEAM | |
68 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | 9-11 lat (600 m) | SP 11 TCZEW | |
69 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | 9-11 lat (600 m) | SP 11 TCZEW | |
70 | Reuschel Arkadiusz | Bochlin | Polska | Open (5,5 KM) | ||
71 | Reuschel Karolina | Bochlin | Polska | Open (5,5 KM) | ||
72 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Open (5,5 KM) | ||
73 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Open (5,5 KM) | Aktywni Kociewiacy | |
74 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Open (5,5 KM) | ||
75 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Open (5,5 KM) | Szarmach Team | |
76 | Szarmach Grzegorz | Lubichowo | Polska | Open (5,5 KM) | Szarmach Team | |
77 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | Open (5,5 KM) | Szarmach Team | |
78 | Szarmach Olivia | Ocypel | Polska | Bieg przedszkolaków (200 m) | Szarmach Team | |
79 | Szarmach Olivier | Ocypel | Polska | 6 - 8 lat (400 m) | Szarmach Team | |
80 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 9-11 lat (600 m) | ||
81 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Open (5,5 KM) | ||
82 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | ||
83 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | Open (5,5 KM) | Maratończyk Wielki Klincz | |
84 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
85 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
86 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Open (5,5 KM) | Gmina Gardeja Biega | |
87 | Skwarlińska Weronika | Gdańsk | Polska | Open (5,5 KM) | ||
88 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
89 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Open (5,5 KM) |
Wyświetleń: 13646