Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michalak Łukasz Karolew Start
2 Wojtczak Dorota Dąbrówka Start
3 Czarniak Tomasz Pniewy Start
4 Mikołajczyk Jakub Jeziora Start
5 Kaniewska Magda Kobylin Start
6 SOBOCIŃSKI PIOTR Grójec Start PSP i PG KRUSZEW
7 Szady Agnieszka Osieczek Start
8 BOROWSKI GRZEGORZ GRÓJEC Start JW 3411
9 Krasowski Mateusz Ginetówka Start
10 Jarkiewicz. Dawid Karolew Start Bajabongo i do przodu XD
11 Górniak Karol Kolonia Jurki 9 Start Bajabongo i do przodu XD
12 Orlik Kinga Grójec Start
13 Bromilski Rafał Ciechlin Start Albo Grubo albo Wcale
14 Stankiewicz Lukasz Zaleze Duże Start
15 Szymański Rafał Konie Start Albo Grubo albo Wcale
16 Pawłowska Angelika Olszewo Start
17 krawczak hubert błędów Start Błędowska wataha
18 Feller Arkadiusz Błędów Start BŁĘDOWSKA WATAHA
19 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy Start BŁĘDOWSKA WATAHA
20 Górski Paweł Błędów Start BŁĘDOWSKA WATAHA
21 Niezabitowska Jolanta Kozłowice Stare Start
22 Włodarczyk Wiesława Karolew Start
23 Włodarczyk Mariusz Karolew Start
24 Czyżewska Urszula Karolew Start
25 Włodarczyk Karolina Włodarczyk Karolew Start
26 Kowalska Kinga Wilczoruda Start
27 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże Start
28 Łyczak Renata Załeże Duże Start
29 Stępniewska Monika Jeziora Start
30 Smereczyński Tomasz Wola Pniewska Start
31 Patynowski Antoni Mysiadło Start
32 Patynowski Stanisław Mysiadło Start
33 Patynowski Sławomir Mysiadło Start
34 Szczesiul Beata Jurki Start
35 Borowska Aleksandra Lasek Start OSP ZBIROŻA
36 Skoneczny Patryk Zimna Woda Start OSP ZBIROŻA
37 Sikorski Andrzej Piaseczno (Stara Iwiczna) Start
38 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Start OSP ZBIROŻA
39 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Start JW 3411
40 Kalbarczyk Aleksandra Warszawa Start
41 Skrzypczak Krzysztof Michrów Start
42 Jewtuch Aniela Józefosław Start
43 Makowska Karolina Warszawa Start
44 Jarkiewicz Dawid Karolew Start
45 Dynowski Łukasz Michrów Start
46 Dynowski Grzegorz Michrów Start
47 Hadowski Marcin Hadowski Pniewy Start
48 Rosołowska Joanna Grójec Start
49 Grzeszczyk Monika Wilczoruda Start
50 Antoszewska Agnieszka Antoszewska Jasieniec Start
51 Rasała Magdalena Jasieniec Start
52 Smereczyńska Izabella Wola Pniewska Start
53 Maszczyk Paweł Tarczyn Start Liceum Ogólnokształcące im I. Sendlerowej
54 narloch antoni tomaszówka Start Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze
55 Sander Julitta Wilczoruda - Parcela Start Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze
56 Karbowiak Piotr Przykory Start
57 Janda Wilk Julia Przykory Start
58 Stawicka Aneta Wiatrowiec Start
59 Szydłowski Robert Grójec Start JW 3411
60 Krupa Anna Tarczyn Start Liceum Ogólnokształcące im I. Sendlerowej
61 Czajka Krzysztof Grójec Start JW 3411
62 Stępniewska Beata Lesznowola Start
63 Dębska Renata Pniewy Start Tarczyński Klub Biegowy
64 Dominiak Paweł Michrów Start
65 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Start
66 Sitarek Wojciech Przęsławice Start
67 Sitarek Mariola Przęsławice Start
68 Kempińska Anna Pniewy Start
69 Wit Błażej Pniewy Start
70 Kucharski Piotr Lipie Start
71 Kuflowski Artur Grójec Start JW 3411
72 Osełka Rafał Jaroszowa Wola Start
73 Osełka Grażyna Jaroszowa Wola Start
74 Boroń Krzysztof Teodorówka Start
75 Sołtysiak Bartek Grójec Start
76 Orlik Paweł Grójec Start
77 Domaradzki Wiesław Dwórzno Start PRZYJACIELE
78 Stępniewski Piotr Jeziora Start PRZYJACIELE
79 Arak Radosław Zimna Woda Start PRZYJACIELE
80 Osiński Mariusz Przęsławice Start
81 Szymczak Ireneusz Michrów Start
82 Malinowski Andrzej Jaroszowa Wola Start
83 Pruszczyk Józef Krupia Wólka Start
84 Pruszczyk Marta Krupia Wólka Start
85 Pruszczyk Jan Krupia Wólka Start
86 Pruszczyk Grzegorz Krupia Wólka Start
87 Malinowska Katarzyna Jaroszowa Wola Start
88 Stykowska Małgorzata Jeziora Start
89 Stykowski Paweł Aleksandrów Start


Wyświetleń: 1783

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ