II. Otwarty Bieg Przełajowy i III. Otwarty marsz Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Moch Wojciech Dalki Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
2 Moch Maja Dalki Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
3 Kwiatkowska Zuzanna Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
4 Matlak Piotr Gniezno Bieg 5km Zawsze w biegu 20.00 PLN
5 Kozłowski Błażej Gniezno Bieg 5km opłacono
6 GRZĘDA Julian Gniezno / Szydłowiec Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m LENIWCE TEAM darmowy udział
7 Pilarski Filip Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
8 Pilarska Joanna Gniezno Nordic walking 5 km opłacono
9 Hołoga Urszula Gniezno Nordic walking 5 km opłacono
10 Kalota Beata Gniezno Nordic walking 5 km opłacono
11 Hołoga Pawlicka Ewelina Gniezno Nordic walking 5 km opłacono
12 Kalota Maciej Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
13 Kalota Iga Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
14 Pilarska Wanda Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
15 Pawlicka Liliana Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
16 Junuzovska-Fałat Monika Wrocław Nordic walking 5 km SP 32 Wrocław opłacono
17 Fałat Marcin Wrocław Nordic walking 5 km SP 32 Wrocław opłacono
18 Fałat Emilia Wrocław Nordic walking 5 km SP 32 Wrocław opłacono
19 Bychowiec Łukasz Gniezno Bieg 5km Tip-topol opłacono
20 Bychowiec Joanna Gniezno Bieg 5km Tip-topol opłacono
21 Bychowiec Wiktor Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
22 Bychowiec Kacper Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
23 Łubińska Klaudia Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
24 Łubiński Kamil Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
25 Machowska Justyna Pierzyska Nordic walking 5 km 20.00 PLN
26 Kwiatkowska Natalia Gniezno Nordic walking 5 km 20.00 PLN
27 Foltynowicz Hanna Dalki Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
28 Foltynowicz Lena Dalki Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
29 Foltynowicz Antoni Dalki Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
30 Ptak Marek Gniezno Bieg 5km 20.00 PLN
31 Foltynowicz Marek Dalki Bieg 5km 20.00 PLN
32 Łada Aleksandra Łada Gniewkowo Nordic walking 5 km opłacono
33 Frąckowiak Małgorzata Janikowo Marsz rekraacyjny 3,5 km 20.00 PLN
34 Frąckowiak Paweł Janikowo Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m Szkoła Podstawowa w Janikowie darmowy udział
35 Wojnowski Dariusz Kłecko Bieg 5km 20.00 PLN
36 Kołodziejska Klaudia Kłecko Bieg 5km 20.00 PLN
37 TRZASKAWKA MARTA GNIEZNO Bieg 5km 20.00 PLN
38 Suszczewicz Sasha Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
39 Suszczewicz bianka Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
40 Stachowiak Marta Gniezno Bieg 5km opłacono
41 Bielińska Edyta Bydgoszcz Nordic walking 5 km 20.00 PLN
42 Bieliński Leszek Bydgoszcz Nordic walking 5 km opłacono
43 GUZEK EWA NOWY TOMYSL Nordic walking 5 km 20.00 PLN
44 GUZEK MAGDALENA NOWY TOMYSL Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
45 Hoffmann Danuta Gniezno Marsz rekraacyjny 3,5 km AKTYWNE DALKI 20.00 PLN
46 Górna Halina Jankowo Dolne Bieg 5km 20.00 PLN
47 GUZEK JACEK NOWY TOMYSL Nordic walking 5 km 20.00 PLN
48 Olejniczak Kasia Gniezno Bieg 5km 20.00 PLN
49 Julkowski Antoni Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
50 Górny Kacper Jankowo Dolne Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
51 Górna Aleksandra Jankowo Dolne Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m darmowy udział
52 Olejniczak Julia Gniezno Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m Czesław Biega Gniezno darmowy udział
53 Matlak Lidia Gniezno Bieg 5km 20.00 PLN


Wyświetleń: 1009

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ