Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciesielski Krzysztof | 62-200 Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | AKTYWNE DALKI | |
2 | Ciesielska Hanna | 62-200 Gniezno | Polska | Marsz rekraacyjny 3,5 km | AKTYWNE DALKI | |
3 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
4 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
5 | Krenska Kamila | Czersk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
6 | Foltynowicz Marek | Dalki | Polska | Bieg 5km | ||
7 | Foltynowicz Antoni | Dalki | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | |||
8 | Foltynowicz Lena | Dalki | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | |||
9 | Foltynowicz Hanna | Dalki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
10 | Moch Maja | Dalki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
11 | Moch Wojciech | Dalki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
12 | Bułakowska Wiktoria | Dalki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła Podstawowa nr 3 Gniezno | |
13 | Bułakowski Filip | Dalki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
14 | Łada Aleksandra Łada | Gniewkowo | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
15 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
16 | Olejniczak Julia | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Czesław Biega Gniezno | |
17 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
18 | Olejniczak Kasia | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
19 | Hoffmann Danuta | Gniezno | Polska | Marsz rekraacyjny 3,5 km | AKTYWNE DALKI | |
20 | Stachowiak Marta | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
21 | Suszczewicz bianka | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
22 | Suszczewicz Sasha | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
23 | TRZASKAWKA MARTA | GNIEZNO | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
24 | Ptak Marek | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
25 | Kwiatkowska Natalia | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | ||
26 | Łubiński Kamil | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
27 | Łubińska Klaudia | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
28 | Bychowiec Kacper | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
29 | Bychowiec Wiktor | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
30 | Bychowiec Joanna | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Tip-topol | opłacono |
31 | Bychowiec Łukasz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Tip-topol | opłacono |
32 | Pawlicka Liliana | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
33 | Pilarska Wanda | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
34 | Kalota Iga | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
35 | Kalota Maciej | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
36 | Hołoga Pawlicka Ewelina | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
37 | Kalota Beata | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
38 | Hołoga Urszula | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
39 | Pilarska Joanna | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
40 | Pilarski Filip | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
41 | Kozłowski Błażej | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
42 | Matlak Piotr | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Zawsze w biegu | opłacono |
43 | Kwiatkowska Zuzanna | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
44 | Broda Anna | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | ||
45 | Bubacz Ewa | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
46 | Bubacz Janusz | Gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
47 | Kryszak Maciej | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
48 | Krysińska Gabriela | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | SP nr 5 Gniezno | |
49 | Bubacz Miłosz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
50 | Bubacz Mateusz | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
51 | Beling Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg 5km | GoBeling | opłacono |
52 | Beling Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg 5km | GoBeling | opłacono |
53 | Beling Katarzyna | Gniezno | Polska | Bieg 5km | GoBeling | opłacono |
54 | Kasprzak Łukasz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Night Runners Gniezno | opłacono |
55 | Kowalczyk Julia Kowalczyk | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła podstawowa nr 1 Gniezno | |
56 | Skotarczak Daniela | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Przedszkole | |
57 | Skotarczak Ernest | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Przedszkole | |
58 | Mężyński Dariusz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Night Runners Gniezno | opłacono |
59 | Czystowski Bartosz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
60 | Nowak Piotr | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
61 | Nowak Adam | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
62 | ŚWIERKOWSKA BARBARA | GNIEZNO | Polska | Nordic walking 5 km | ||
63 | Szafran Igor | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
64 | Czystowski Mariusz | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
65 | ŚWIERKOWSKI BOGDAN | GNIEZNO | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
66 | Czystowska Paulina | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
67 | Klemczak Jakub | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
68 | FLORKIEWICZ WIOLA | gniezno | Polska | Bieg 5km | CHŁODEX | opłacono |
69 | FLORKIEWICZ Adam | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | CHŁODEX | |
70 | FLORKIEWICZ KRZYSZTOF | Gniezno | Polska | Bieg 5km | CHŁODEX | opłacono |
71 | STEFAŃSKA Justyna | Gniezno | Polska | Bieg 5km | Night Runners Gniezno | |
72 | kRYSZTOFIAK Agnieszka | Gniezno | Polska | Bieg 5km | ||
73 | Badelek Mateusz | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
74 | Florkiewicz JAKUB | GNIEZNO | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | CHŁODEX | |
75 | Fabisiak Monika | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła Podstawowa nr 6 Gniezno | |
76 | Malinowska Kornelia | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
77 | Komocka Maja | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła Podstawowa nr 6 Gniezno | |
78 | Komocki Adam | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła Podstawowa nr 6 Gniezno | |
79 | Komocki Filip | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
80 | GRZĘDA Julian | Gniezno / Szydłowiec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | LENIWCE TEAM | |
81 | Grzęda Kornelka | Gniezno / Szydłowiec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | LENIWCE TEAM | |
82 | GRZĘDA Tomasz | Gniezno / Szydłowiec | Polska | Nordic walking 5 km | Leniwce Team / 3 SLTr | opłacono |
83 | Frąckowiak Paweł | Janikowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | Szkoła Podstawowa w Janikowie | |
84 | Frąckowiak Małgorzata | Janikowo | Polska | Marsz rekraacyjny 3,5 km | ||
85 | Górna Aleksandra | Jankowo Dolne | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
86 | Górny Kacper | Jankowo Dolne | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
87 | Górna Halina | Jankowo Dolne | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
88 | Kołodziejska Klaudia | Kłecko | Polska | Bieg 5km | ||
89 | Wojnowski Dariusz | Kłecko | Polska | Bieg 5km | ||
90 | Samulska Arleta | Krzekotowo 36 | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
91 | Grzywnowicz Halina | Łubowo | Polska | Marsz rekraacyjny 3,5 km | AKTYWNE DALKI | |
92 | Jaroszyńska Daria | Mnichowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
93 | GUZEK JACEK | NOWY TOMYSL | Polska | Nordic walking 5 km | ||
94 | GUZEK MAGDALENA | NOWY TOMYSL | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
95 | GUZEK EWA | NOWY TOMYSL | Polska | Nordic walking 5 km | ||
96 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp. | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
97 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp. | Polska | Biegi dzieci i młodzieży 100m-400m | ||
98 | Machowska Justyna | Pierzyska | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono | |
99 | Stamm Piotr | Poznań | Polska | Bieg 5km | ||
100 | Czystowska Magdalena | Poznań | Polska | Bieg 5km |
Wyświetleń: 9363