Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pastuszak Rafał Łopatki Start Bieg 10 km Wataha - łączy nas bieganie 30.00 PLN
2 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie Start Bieg 10 km Kowalewo Biega 30.00 PLN
3 Górna Agata Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
4 Klecha Krzysztof Toruń Start Bieg 10 km 30.00 PLN
5 Korczak Łucja Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
6 Korczak Julia Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
7 Orzech Robert Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
8 Czyżewska Anna Bydgoszcz Start Bieg 10 km 30.00 PLN
9 Lepisz Piotr Wąbrzeźno Start Bieg 10 km AlaskaTeam 30.00 PLN
10 Karpińska Monika Pokrzydowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SieBiega 20.00 PLN
11 Karpiński Robert Pokrzydowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SieBiega 20.00 PLN
12 Ojdowski Zbigniew Dębowa Łąka Start Bieg 10 km 30.00 PLN
13 Szrull Łukasz Toruń Start Bieg 10 km 30.00 PLN
14 Nowakowska Agnieszka Wloclawek Start Bieg 10 km 30.00 PLN
15 Słodowski Jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
16 Słodowski Aleksander Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
17 Bałuta Hubert Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
18 Wróblewska Joanna Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
19 Natański Łukasz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
20 Kwiatkowski Franciszek Inowroclaw Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
21 Kwiatkowski Michał Inowroclaw Start Bieg 10 km 30.00 PLN
22 majewski jan torun Start Bieg 10 km 30.00 PLN
23 KWIATKOWSKI RYSZARD BRODNICA Start Bieg 10 km Niezrzeszony 30.00 PLN
24 Berebecki Roman Rypin Start Bieg 10 km KB Lech Rypin 30.00 PLN
25 Kopczyński Mateusz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
26 kurkus kamila kurkus nicwałd Start Bieg 5 km 30.00 PLN
27 Kunz Marta Toruń Start Bieg 5 km GiLA UMK Toruń 30.00 PLN
28 Kunz Mieczysław Toruń Start Bieg 10 km UMK Toruń 30.00 PLN
29 Szrull Waldemar Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
30 Dąbrowski Edmund Grudziądz Start Bieg 10 km 30.00 PLN
31 Bykowicz Zuzanna Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
32 Graczyk Bartosz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
33 Wesiora Mariusz Drzycim Start Bieg 10 km biegam bo chcę 30.00 PLN
34 Zaborowska Beata Drzycim Start Bieg 5 km biegam bo lubię 30.00 PLN
35 Szulc Michał Grudziądz Start Bieg 10 km 30.00 PLN
36 Szulc Joanna Grudziądz Start Bieg 10 km 30.00 PLN
37 BALEWSKA IWONA Toruń Start Bieg 10 km 30.00 PLN
38 Dukat Mirosław Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
39 Dukat Bernadeta Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
40 Smurzyński Piotr Kwidzyn Start Bieg 10 km ALUSIA TEAM 30.00 PLN
41 RYBIŃSKA OTYLIA Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
42 Rybiński Dominik Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia MKS BRODNICA darmowy udział
43 Piotrowska Magdalena Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
44 Kamiński Stefan Toruń Start Bieg 10 km Rekreacja Toruń 30.00 PLN
45 uzarska Sylwia Bobrowniki Start Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 30.00 PLN
46 Sitarska Marysia Sulejówek Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
47 Sitarski Andrzej Sulejówek Start Bieg 5 km 30.00 PLN
48 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start Bieg 5 km 30.00 PLN
49 GÓRSKI RADEK GÓRSKI LUBAWA Start Bieg 5 km VEGE RUNNERS 30.00 PLN
50 Mroczyński Piotr Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
51 Jankowski Wiesław Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego TVBrodnica.pl opłacono
52 Bartnicki Łukasz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego JW 3537 20.00 PLN
53 Bielawski Krzysztof Toruń Start Bieg 10 km Wybiegany tata opłacono
54 Urban Henryk Kwidzyn Start Bieg 10 km ALUSIA TEAM 30.00 PLN
55 Błaszczak Stanisław Skępe Start Bieg 10 km Biegam-Zapobiegam opłacono
56 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km Eko-opał Płonne 30.00 PLN
57 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km 30.00 PLN
58 Sobczyk Joanna Grudziadz Start Bieg 10 km opłacono
59 Pietrzak Marcin Toruń Start Bieg 10 km opłacono
60 Szrull Karolina Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
61 Szrull Zenon Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
62 Manerowska Monika Kruszyny Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
63 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km 30.00 PLN
64 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ZAGI TEAM opłacono
65 Wyrzykowska Anna Bobrowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
66 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega 30.00 PLN
67 Motylińska Zofia Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl darmowy udział
68 Motyliński Jan Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl darmowy udział
69 Szymanski Dawid Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
70 Woźniak Alina Bydgoszcz Start Bieg 5 km Biologia Medyczna CM UMK opłacono
71 Polakowski Jaroslaw Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Marmel opłacono
72 Zalewska Anita Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Studio Impact 20.00 PLN
73 OKOŃSKA ŻANETA GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
74 Okoński Piotr Grudziadz Start Bieg 10 km opłacono
75 Becmer Krzysztof Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7 darmowy udział
76 Becmer Mateusz Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Przedszkole im. Marii Konopnickiej darmowy udział
77 Becmer Monika Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7 darmowy udział
78 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
79 Dembowski Łukasz Bydgoszcz Start Bieg 10 km opłacono
80 Więczkowski Paweł Borzymin Start Bieg 5 km Błękitni Rypin / AWF WSG Bydgoszcz opłacono
81 Musiałowski Kazimierz 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 Start Bieg 10 km Kamus Maraton 30.00 PLN
82 Kijewski Adrian Rypin Start Bieg 5 km opłacono
83 Bartoszyński Dominik Rypin Start Bieg 5 km Basket Rypin 30.00 PLN
84 Końpa Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
85 Szygowski Mariusz Grudziądz Start Bieg 10 km H2O TEAM opłacono
86 Heland Grzegorz Gdańsk Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
87 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
88 Chmielewski Bartosz Rypin Start Bieg 10 km opłacono
89 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno darmowy udział
90 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno darmowy udział
91 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
92 Żytowiecki Dawid Rypin Start Bieg 10 km opłacono
93 vogel marcus bydgoszcz Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
94 Olszewski Łukasz Toruń Start Bieg 10 km opłacono
95 Krysiewicz Mariusz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Cofresco opłacono
96 Żółtowski Maciej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
97 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
98 Zawadzki Nikodem BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia darmowy udział
99 Napierska Marlena Jajkowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 20.00 PLN
100 Karpińska Milena Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 2577

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ