Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świderek Zofia Głogowo Start Dzieci do 15 roku życia Przedszkole Źródełko
2 Świderek Stanisław Głogowo Start Dzieci do 15 roku życia ZS Dobrzejewice
3 Świderek Wojciech Głogowo Start Bieg 10 km T.S. Opatrunki Toruń
4 Apczyński Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
5 Gąsior Pawel Susz Start Bieg 10 km Rozbiegany Susz
6 ALEKSANDROWICZ WIKTORIA RADOSZKI Start Dzieci do 15 roku życia
7 Fiszer Agnieszka Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
8 ALEKSANDROWICZ MAREK RADOSZKI Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
9 Serocka Danuta Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
10 Serocka Magdalena Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
11 Serocki Zbigniew Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
12 KRAJEWSKA ALEKSANRA RUMIENICA Start Dzieci do 15 roku życia
13 KRAJEWSKI NIKODEM RUMIENICA Start Dzieci do 15 roku życia
14 Niepsuj Marcin Włocławek Start Bieg 10 km
15 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 5 km
16 Graczykowska Natalia Grudziądz Start Bieg 10 km Łubudubu
17 Marchlewicz Dawid Wąbrzeźno Start Bieg 10 km Husaria Race Team
18 WELEROWICZ Artur Iława Start Bieg 10 km JESSIE3
19 Bytner Tomek Bytner Brzozie Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
20 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL opłacono
21 Fabrykiewicz Ryszard Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
22 STAŃKO ROBERT BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
23 Jeżewski Adrian Lipno Start Bieg 5 km opłacono
24 NADOLECKA NADIA Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7
25 JABŁOŃSKA OLIWIA Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7
26 Pietrzak Zuzanna Równica Start Dzieci do 15 roku życia
27 JESZAWICZ JOANNA BRZOZÓWKA Start Bieg 5 km opłacono
28 KOCIŃSKI ANDRZEJ BRZOZÓWKA Start Bieg 10 km
29 Werengowski Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Wertrans opłacono
30 Kamińska Teresa Miesiączkowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Teresa Biega opłacono
31 DROZDOWICZ JULIA BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
32 Kryszczuk Mateusz Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
33 Kryszczuk Szymon Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
34 Gruszeczka Patryk Grudziadz Start Bieg 5 km parkrun Grudziądz opłacono
35 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Start Bieg 5 km opłacono
36 Karpiński Paweł Pokrzydowo Start Dzieci do 15 roku życia SieBiega
37 Paluch Alicja Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
38 Mizeria Przemysław Działdowo Start Bieg 10 km Lange Tri Coach opłacono
39 PARAFIANOWICZ MICHAŁ BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego VORWERK AUTOTEC POLSKA opłacono
40 WARACHOWSKI ROBERT BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego VORWERK AUTOTEC POLSKA opłacono
41 CIEPCIELIŃSKI DAWID BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego VORWERK AUTOTEC POLSKA opłacono
42 KOWALKOWSKI JAROSŁAW BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego VORWERK AUTOTEC POLSKA opłacono
43 Kryszczuk Sławomir Rypin Start Bieg 10 km opłacono
44 Taczyński Marek Rypin Start Bieg 10 km opłacono
45 Taczyńska Zofia Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
46 Taczyński Tymoteusz Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
47 Ciechanowska Agnieszka Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SITS opłacono
48 Wiśniewska Iga Wiśniewska Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
49 Wróblewski Michał Jastrzębie Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego JST GYM opłacono
50 Kostański Adam Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnica Biega opłacono
51 Jedraszek Tomasz Jedraszek Górzno Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego team kopec/ JW3537 opłacono
52 Wróblewski Łukasz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
53 Stencel Patryk Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
54 Polewaczyk Tomasz Łyse Start Bieg 5 km
55 Bogucki Marian Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnica Biega opłacono
56 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km opłacono
57 Lewandowska Liwia Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
58 Miaśkiewicz Kalina Płock Start Dzieci do 15 roku życia
59 Lewandowski Maciej Bydgoszcz Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
60 boguszewski andrzej małszyce92 Start Bieg 10 km opłacono
61 Minorczyk Julia warszawa Start Dzieci do 15 roku życia
62 Minorczyk Piotr warszawa Start Dzieci do 15 roku życia
63 Paćkowska Urszula Pokrzydowo Start Dzieci do 15 roku życia
64 Kais Karolina Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SGGW Warszawa opłacono
65 Puc Mikołaj Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
66 Puc Adam Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Sp nr 1 w Brodnicy
67 Ruciński cezary pinino Start Bieg 5 km opłacono
68 Kasprowicz Marcin Kasprowicz Działdowo Start Bieg 10 km Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR Działdowo opłacono
69 Wisniewski Ryszard Rempin Start Bieg 10 km opłacono
70 Gardzielewska Grażyna Brodnica Start Bieg 5 km SAMINDRUK BRODNICA opłacono
71 Bazior Ignacy Gdańsk Start Dzieci do 15 roku życia
72 Bazior Hubert Gdańsk Start Dzieci do 15 roku życia
73 Wojdak Dorota Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
74 Czarkowska Marzena Grudziadz Start Bieg 5 km
75 Śnieżawski Tomasz Bobrowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
76 Zięba Mariusz Iława Start Bieg 10 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono
77 FRITZKOWSKI Stanisław BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
78 FRITZKOWSKA Zofia BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
79 FRITZKOWSKA Anna BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
80 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
81 Janowska Natalia Grążawy Start Dzieci do 15 roku życia
82 Janowski Sławomir Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
83 Janowska Alicja Grążawy Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
84 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start Bieg 5 km opłacono
85 Fafiński Kamil Lubawa Start Dzieci do 15 roku życia Biegam u KOLESI
86 KOWALCZYK Mariusz BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
87 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Bieg 5 km opłacono
88 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Bieg 10 km opłacono
89 Janiak Marcin Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
90 Fijołek Krzysztof Warszawa Start Bieg 10 km
91 Kin Zuzanna Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
92 Murawska Anna Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
93 Murawski Michał Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
94 Witulski Andrzej Witulski Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Hangar Team opłacono
95 Adamski Mateusz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
96 Moskal Paweł Kurzętnik Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
97 Kaźmierczyk Ewelina Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
98 Bałuta Filip Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
99 Kamiński Paweł Brodnica, Wybudowanie Michałowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego DRWĘCA Brodnica opłacono
100 Rosik Maja Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia


Wyświetleń: 14893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ