Start Bieg 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Więczkowski Paweł Borzymin Start Bieg 5 km Błękitni Rypin / AWF WSG Bydgoszcz opłacono
2 Gardzielewska Grażyna Brodnica Start Bieg 5 km SAMINDRUK BRODNICA opłacono
3 JESZAWICZ JOANNA BRZOZÓWKA Start Bieg 5 km opłacono
4 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start Bieg 5 km opłacono
5 Woźniak Alina Bydgoszcz Start Bieg 5 km Biologia Medyczna CM UMK opłacono
6 Waćkowski Krzysztof Chełmonie Start Bieg 5 km
7 Klecha Krzysztof Chełmża Start Bieg 5 km opłacono
8 Kachniarz Barbara Chrusty Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo opłacono
9 Zaborowska Beata Drzycim Start Bieg 5 km biegam bo lubię opłacono
10 Kłodowska Edyta Gdańsk Start Bieg 5 km opłacono
11 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 5 km GTR GOLUB-DOBRZYN
12 Gruszeczka Patryk Grudziadz Start Bieg 5 km parkrun Grudziądz opłacono
13 Czarkowska Marzena Grudziadz Start Bieg 5 km
14 OKOŃSKA ŻANETA GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
15 Serocki Zbigniew Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
16 Serocka Magdalena Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
17 Serocka Danuta Grudziądz Start Bieg 5 km Jagiellończycy Łasin opłacono
18 Blaszkiewicz Julia Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
19 Markowski Łukasz Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
20 Szatkowski Józef Grudziądz Start Bieg 5 km Morsy z Grudziądza opłacono
21 Banaszewska Monika Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
22 Mickiewicz Jan Grudziądz Start Bieg 5 km Grudziądz Biega opłacono
23 Janiak Marcin Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
24 Mojek Radosław Grupa Start Bieg 5 km Mojsonki
25 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Start Bieg 5 km Mojsonki
26 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Start Bieg 5 km
27 Mazan Arkadiusz Kalisz Start Bieg 5 km
28 Moskal Paweł Kurzętnik Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
29 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start Bieg 5 km
30 Burzacki Wiesław Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
31 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
32 Lewandowski Wojciech Lipno Start Bieg 5 km opłacono
33 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km biegam bo lubię opłacono
34 Jeżewski Adrian Lipno Start Bieg 5 km opłacono
35 Płatek Małgorzata Lisewo Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo opłacono
36 Fafiński Michał Lubawa Start Bieg 5 km Biegam u KOLESI opłacono
37 Fafińska Agnieszka Lubawa Start Bieg 5 km Biegam U Kolesi opłacono
38 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa Start Bieg 5 km opłacono
39 GÓRSKI RADEK LUBAWA Start Bieg 5 km DDRUŻYNA SZPIKUVege Runners opłacono
40 Pielenc Dariusz Lubawa Start Bieg 5 km Lubawa Kocha Biegać
41 Sobociński Łukasz Lubawa Start Bieg 5 km opłacono
42 Gargól Maria Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie opłacono
43 Spruch Andrzej Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie opłacono
44 Polewaczyk Tomasz Łyse Start Bieg 5 km
45 Pawłowska Dorota Marzęcice Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
46 Puchniarz Artur Nawra Start Bieg 5 km opłacono
47 kurkus kamila kurkus nicwałd Start Bieg 5 km opłacono
48 Milczarek Joanna Milczarek Nowa Sucha Start Bieg 5 km opłacono
49 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Start Bieg 5 km Biegam u Kolesi opłacono
50 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 5 km
51 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
52 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Start Bieg 5 km opłacono
53 Ruciński cezary pinino Start Bieg 5 km opłacono
54 Gerka Krzysztof Piskorczyn Start Bieg 5 km KB Lech Rypin opłacono
55 Żuchowska Anna Płonne Start Bieg 5 km Eko-opał Płonne opłacono
56 Żuchowski Józef Płonne Start Bieg 5 km Eko-opał Płonne opłacono
57 Ekiert Kamil Ekiert Poznań Start Bieg 5 km PragmatIQ opłacono
58 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km opłacono
59 KRAJEWSKI MARIUSZ RUMIENICA Start Bieg 5 km opłacono
60 Kijewski Adrian Rypin Start Bieg 5 km opłacono
61 JARZĘBOWSKI MIESZKO Rypin Start Bieg 5 km Cykliści Rypin opłacono
62 Chmielewski Bartosz Rypin Start Bieg 5 km opłacono
63 Bartoszyński Dominik Rypin Start Bieg 5 km Basket Rypin opłacono
64 Agaciak Elżbieta Rzęczkowo Start Bieg 5 km FILCRun opłacono
65 Goczyński Kazimierz Sierpc Start Bieg 5 km TKKF ,, Kubuś
66 WAWRZYNIUK MARIUSZ Skwierzyna Start Bieg 5 km Team Kopeć
67 Heberlejn Sławomir Stolno Start Bieg 5 km opłacono
68 Sitarski Andrzej Sulejówek Start Bieg 5 km opłacono
69 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega opłacono
70 Kogut Sławomir Szafarnia Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
71 Kogut Szymon Szafarnia Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
72 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Bieg 5 km opłacono
73 Gordon Michał Toruń Start Bieg 5 km opłacono
74 Kunz Marta Toruń Start Bieg 5 km GiLA UMK Toruń opłacono
75 Ubrańczyk Adam Toruń Start Bieg 5 km Artano Rypin opłacono
76 Bryl Dawid Toruń Start Bieg 5 km opłacono
77 Boberek Wojciech Toruń Start Bieg 5 km opłacono
78 JASTRZĘBSKI krzysztof toruń Start Bieg 5 km HAWKINS TU I TERAZ opłacono
79 Gołębiewska Agnieszka Wałycz Start Bieg 5 km opłacono
80 Ronowski Dariusz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km opłacono
81 Markuszewski Jonasz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km
82 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno Start Bieg 5 km MIASTOAKTYWNI.PL opłacono
83 Kopczyński Szymon Węgorzyn Start Bieg 5 km team kopeć opłacono
84 Lewandowski Paweł Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team opłacono
85 Lewandowska Agnieszka Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team opłacono
86 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
87 Wodzyński Maciej Żyrardów Start Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 22341

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ