Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świderek Zofia | Głogowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Przedszkole Źródełko | |
2 | Świderek Stanisław | Głogowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ZS Dobrzejewice | |
3 | ALEKSANDROWICZ WIKTORIA | RADOSZKI | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
4 | KRAJEWSKA ALEKSANRA | RUMIENICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
5 | KRAJEWSKI NIKODEM | RUMIENICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
6 | NADOLECKA NADIA | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
7 | JABŁOŃSKA OLIWIA | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
8 | Pietrzak Zuzanna | Równica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
9 | DROZDOWICZ JULIA | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | IP-Serwis.pl | |
10 | Kryszczuk Mateusz | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
11 | Kryszczuk Szymon | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
12 | Karpiński Paweł | Pokrzydowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SieBiega | |
13 | Paluch Alicja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
14 | Taczyńska Zofia | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
15 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
16 | Wiśniewska Iga Wiśniewska | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
17 | Lewandowska Liwia | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
18 | Miaśkiewicz Kalina | Płock | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
19 | Minorczyk Julia | warszawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
20 | Minorczyk Piotr | warszawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
21 | Paćkowska Urszula | Pokrzydowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
22 | Puc Mikołaj | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
23 | Puc Adam | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Sp nr 1 w Brodnicy | |
24 | Bazior Ignacy | Gdańsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
25 | Bazior Hubert | Gdańsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
26 | Wojdak Dorota | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
27 | FRITZKOWSKI Stanisław | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
28 | FRITZKOWSKA Zofia | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
29 | Janowska Natalia | Grążawy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
30 | Fafiński Kamil | Lubawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Biegam u KOLESI | |
31 | Kin Zuzanna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
32 | Bałuta Filip | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
33 | Rosik Maja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
34 | Grabowska Julia | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
35 | Grabowski Oliwier | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
36 | Frygier Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
37 | Płaczek Zośka | Tomaszewo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
38 | Hilpert Julia | Dólsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP Nr 1 Świecie | |
39 | Kryszpin Michał | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 BRODNICA | |
40 | Kryszpin Maciek | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mukl Brodnica /Sp2 | |
41 | Milczarek Hubert | Nowa Sucha | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
42 | Sadowski Aleksander | brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
43 | Urbanska Natasza | Zbiczno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
44 | Wodzyński Roman | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
45 | Wodzyński Franek | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
46 | Piotrowska Martyna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
47 | Piotrowska Maria Magdalena | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
48 | Krotowska Hanna | Iława | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
49 | Dzięgielewski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
50 | Dzięgielewska Alicja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
51 | Samul Jan | Warszawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS La Basket Warszawa | |
52 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
53 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
54 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
55 | Gordon Zofia | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
56 | Gordon Paweł | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
57 | Kowalkowski jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
58 | Kowalkowski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
59 | Zabielski Tomasz | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
60 | Zabielska Barbara | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
61 | Lewandowska Natalia | Włocławek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
62 | Lewandowski Mateusz | Włocławek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
63 | LASKOWSKI KAMIL | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
64 | LASKOWSKA POLA | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
65 | PUC weronika | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
66 | PUC zofia | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
67 | PUC marcin | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
68 | Panfil Justyna | Ostróda | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
69 | Panfil Hanna | Ostróda | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
70 | Popławska Maja | Cieleta | Start Dzieci do 15 roku życia | Cieleta | ||
71 | Popławska Klaudia | Cieleta | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Cieleta | |
72 | Kownacki Sebastian | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
73 | Agaciak Martyna | Rzęczkowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
74 | Agaciak Michał | Rzęczkowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
75 | Pucek Joanna | Mały Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mały Głęboczek | |
76 | Pucek Marcin | Mały Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mały Głęboczek | |
77 | Heberlejn Oliwia | Stolno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
78 | Heberlejn Julia | Stolno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
79 | Brodzińska Oliwia | Nielbark | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
80 | Szrull Iga | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
81 | Szrull Oktawian | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
82 | Rzepka Fabian | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Morsy Głęboczek | |
83 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Morsy Głęboczek | |
84 | Wrzesińska Amelia | Bydgoszcz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | FordonRunners | |
85 | Grziwa Lennox | Hanau | Niemcy | Start Dzieci do 15 roku życia | SSC Hanau Rodenbach | |
86 | Wojciechowska Weronika | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
87 | Wojciechowska Anna | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
88 | Skoczylas Cezary | Gruta | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Niepubliczne przedszkole Puchatek | |
89 | Zadura Anna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
90 | Plit Aniela | BOGUSZEWO | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
91 | Plit Juliusz | Boguszewo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS Boguszewo | |
92 | Domagalska Agata | Szczutowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Gorzno | |
93 | Domagalska Patrycja | Szczutowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Gorzno | |
94 | Milewski Filip | Grążawy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Niezrzeszony | |
95 | Smoliński Antoni | Słup | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
96 | Skierkowska Nikola | Linowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
97 | Korczak Łucja | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
98 | Korczak Julia | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
99 | Słodowski Jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
100 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia |
Wyświetleń: 30862