Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flenc Kalina | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
2 | Flenc Bruno | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
3 | Dąbrowska Julia | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
4 | Markowski Jan | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | lub wybierz z listy | |
5 | Markowska Alina | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | lub wybierz z listy | |
6 | Wojdyło Oliwier | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
7 | Gojło Jaśmina | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
8 | Gojło Józef | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
9 | Gojło Kalina | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
10 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Juventus | |
11 | Zalewska Laura | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Nr.2 | |
12 | Zawadzki Nikodem | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
13 | vogel marcus | bydgoszcz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
14 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP Zelgno | |
15 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP Zelgno | |
16 | Korczak Kamil | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
17 | Becmer Monika | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
18 | Becmer Mateusz | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Przedszkole im. Marii Konopnickiej | |
19 | Becmer Krzysztof | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
20 | Motyliński Jan | Drużyny | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | IP-Serwis.pl | |
21 | Motylińska Zofia | Drużyny | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | IP-Serwis.pl | |
22 | Sitarska Marysia | Sulejówek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
23 | Rybiński Dominik | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | MKS BRODNICA | |
24 | Bykowicz Zuzanna | Brodnica | Start Dzieci do 15 roku życia | |||
25 | Kwiatkowski Franciszek | Inowroclaw | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
26 | Bałuta Hubert | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
27 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
28 | Słodowski Jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
29 | Korczak Julia | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
30 | Korczak Łucja | Ruziec | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
31 | Skierkowska Nikola | Linowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
32 | Smoliński Antoni | Słup | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
33 | Milewski Filip | Grążawy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Niezrzeszony | |
34 | Domagalska Patrycja | Szczutowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Gorzno | |
35 | Domagalska Agata | Szczutowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Gorzno | |
36 | Plit Juliusz | Boguszewo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS Boguszewo | |
37 | Plit Aniela | BOGUSZEWO | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
38 | Zadura Anna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
39 | Skoczylas Cezary | Gruta | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Niepubliczne przedszkole Puchatek | |
40 | Wojciechowska Anna | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
41 | Wojciechowska Weronika | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
42 | Grziwa Lennox | Hanau | Niemcy | Start Dzieci do 15 roku życia | SSC Hanau Rodenbach | |
43 | Wrzesińska Amelia | Bydgoszcz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | FordonRunners | |
44 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Morsy Głęboczek | |
45 | Rzepka Fabian | Wielki Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Morsy Głęboczek | |
46 | Szrull Oktawian | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
47 | Szrull Iga | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
48 | Brodzińska Oliwia | Nielbark | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
49 | Heberlejn Julia | Stolno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
50 | Heberlejn Oliwia | Stolno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
51 | Pucek Marcin | Mały Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mały Głęboczek | |
52 | Pucek Joanna | Mały Głęboczek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mały Głęboczek | |
53 | Agaciak Michał | Rzęczkowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
54 | Agaciak Martyna | Rzęczkowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
55 | Kownacki Sebastian | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
56 | Popławska Klaudia | Cieleta | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Cieleta | |
57 | Popławska Maja | Cieleta | Start Dzieci do 15 roku życia | Cieleta | ||
58 | Panfil Hanna | Ostróda | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
59 | Panfil Justyna | Ostróda | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
60 | PUC marcin | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
61 | PUC zofia | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
62 | PUC weronika | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
63 | LASKOWSKA POLA | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
64 | LASKOWSKI KAMIL | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
65 | Lewandowski Mateusz | Włocławek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
66 | Lewandowska Natalia | Włocławek | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
67 | Zabielska Barbara | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
68 | Zabielski Tomasz | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
69 | Kowalkowski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
70 | Kowalkowski jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Jezus Chrystus Team | |
71 | Gordon Paweł | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
72 | Gordon Zofia | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
73 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
74 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
75 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
76 | Samul Jan | Warszawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS La Basket Warszawa | |
77 | Dzięgielewska Alicja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
78 | Dzięgielewski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
79 | Krotowska Hanna | Iława | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
80 | Piotrowska Maria Magdalena | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
81 | Piotrowska Martyna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
82 | Wodzyński Franek | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
83 | Wodzyński Roman | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
84 | Urbanska Natasza | Zbiczno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
85 | Sadowski Aleksander | brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
86 | Milczarek Hubert | Nowa Sucha | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
87 | Kryszpin Maciek | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mukl Brodnica /Sp2 | |
88 | Kryszpin Michał | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 BRODNICA | |
89 | Hilpert Julia | Dólsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP Nr 1 Świecie | |
90 | Płaczek Zośka | Tomaszewo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
91 | Frygier Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
92 | Grabowski Oliwier | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
93 | Grabowska Julia | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
94 | Rosik Maja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
95 | Bałuta Filip | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
96 | Kin Zuzanna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
97 | Fafiński Kamil | Lubawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Biegam u KOLESI | |
98 | Janowska Natalia | Grążawy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
99 | FRITZKOWSKA Zofia | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
100 | FRITZKOWSKI Stanisław | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia |
Wyświetleń: 30633