Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono
102 Grabowski Stefan Jabłonowo Pomorskie Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono
103 Grabowska Julia Jabłonowo Pomorskie Start Dzieci do 15 roku życia ABiC Jabłonowo Pomorskie
104 Grabowski Oliwier Jabłonowo Pomorskie Start Dzieci do 15 roku życia ABiC Jabłonowo Pomorskie
105 Mickiewicz Jan Grudziądz Start Bieg 5 km Grudziądz Biega opłacono
106 Frygier Jakub Jabłonowo Pomorskie Start Dzieci do 15 roku życia ABiC Jabłonowo Pomorskie
107 Rosik Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SAMINDRUK BRODNICA opłacono
108 Sternicki Dawid Bartniczka Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
109 KRAJEWSKI MARIUSZ RUMIENICA Start Bieg 5 km opłacono
110 Rybiński Dawid Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
111 Pawłowska Dorota Marzęcice Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega
112 Szmidt Miłosz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
113 Heberlejn Sławomir Stolno Start Bieg 5 km opłacono
114 Kłodowska Edyta Gdańsk Start Bieg 5 km opłacono
115 Płaczek Zośka Tomaszewo Start Dzieci do 15 roku życia
116 Płatek Małgorzata Lisewo Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo opłacono
117 Kachniarz Barbara Chrusty Start Bieg 5 km Aktywne Lisewo opłacono
118 Bieńkowska Ania Tomaszewo Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
119 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Start Bieg 10 km SieBiega opłacono
120 JARZĘBOWSKI MIESZKO Rypin Start Bieg 5 km Cykliści Rypin opłacono
121 Jarzębowski Maciej Rypin Start Bieg 10 km Agrolok Sport Team opłacono
122 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Start Bieg 5 km Biegam u Kolesi opłacono
123 Hilpert Julia Dólsk Start Dzieci do 15 roku życia SP Nr 1 Świecie
124 Kłosowski Kamil Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
125 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Start Bieg 10 km THE RUNNERS ŚWIECIE
126 Kryszpin Michał Karbowo Start Dzieci do 15 roku życia SP 2 BRODNICA
127 Kryszpin Maciek Karbowo Start Dzieci do 15 roku życia Mukl Brodnica /Sp2
128 JASTRZĘBSKI krzysztof toruń Start Bieg 5 km HAWKINS TU I TERAZ opłacono
129 Milczarek Hubert Nowa Sucha Start Dzieci do 15 roku życia
130 Jasińska Patrycja Skrwilno Start Bieg 10 km
131 Milczarek Joanna Milczarek Nowa Sucha Start Bieg 5 km opłacono
132 Młodziankiewicz Kamila Włocławek Start Bieg 10 km
133 Macierzyński Mirosław Toruń Start Bieg 10 km opłacono
134 Sadowski Aleksander brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
135 Sadowska Magdalena Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
136 Roznerski Adam Roznerski Poznań Start Bieg 10 km Roznerski Team opłacono
137 Paczkowska Daria Buk Pomorski Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono
138 Wiśniewska Anna Wiśniewska Lipno Start Bieg 10 km opłacono
139 Kucharska Wioletta Golub-Dobrzyń Start Bieg 10 km GTR GOLUB-DOBRZYN
140 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Start Bieg 5 km GTR GOLUB-DOBRZYN
141 Lewandowski Wojciech Jamielnik Start Bieg 10 km Kurzętnik Biega
142 Tybuszewski Janusz TORUŃ Start Bieg 10 km TS OPATRUNKI TORUŃ
143 JABŁOŃSKA SYLWIA Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
144 Ćwiklińska Karolina Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
145 Kupferschmidt Natalia Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
146 Murawski Łukasz Toruń Start Bieg 10 km opłacono
147 Bartkowski Maciej Bartkowski Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
148 Urbanska Natasza Zbiczno Start Dzieci do 15 roku życia
149 Urbanska Tonia Zbiczno Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
150 Polguj Kinga Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
151 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ABiC Jabłonowo Pomorskie opłacono
152 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
153 Drozdowicz Paweł Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego IP-Serwis.pl opłacono
154 Paprocki Artur Sierpc Start Bieg 10 km Dynamo Sierpc
155 Wodzyński Roman Żyrardów Start Dzieci do 15 roku życia
156 Wodzyński Franek Żyrardów Start Dzieci do 15 roku życia
157 Wodzyński Maciej Żyrardów Start Bieg 5 km opłacono
158 Wszelak Ilona Pieńki Królewskie Start Bieg 10 km Łubudubu
159 Żulewski Adam Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
160 Bejgrowicz Krystian Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
161 Babski Mateusz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Super Saiyan opłacono
162 Goczyński Kazimierz Sierpc Start Bieg 5 km TKKF ,, Kubuś
163 Chojnacka Krystyna Sierpc ul dworcowa 3B Start Bieg 10 km opłacono
164 Gołębiewska Agnieszka Wałycz Start Bieg 5 km opłacono
165 Kryger Łukasz Nowa Chełmża Start Bieg 10 km opłacono
166 Tuchalski Marek Rypin Start Bieg 10 km KB Lech Rypin opłacono
167 Piotrowska Martyna Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
168 Piotrowska Maria Magdalena Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
169 Chełmiński Grzegorz szczytno Start Bieg 10 km AKB Szczytno opłacono
170 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Start Bieg 10 km Kurzętnik Biega opłacono
171 Sobociński Łukasz Lubawa Start Bieg 5 km opłacono
172 klimik zenon szczytno Start Bieg 10 km AKB Szczytno opłacono
173 Krotowska Hanna Iława Start Dzieci do 15 roku życia
174 Dzięgielewski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
175 Dzięgielewska Alicja Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
176 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Start Bieg 5 km Kurzętnik Biega opłacono
177 Mazan Arkadiusz Kalisz Start Bieg 5 km
178 Samul Jan Warszawa Start Dzieci do 15 roku życia UKS La Basket Warszawa
179 Słupkowska Monika Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
180 Słupkowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
181 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Równica 7 Start Bieg 5 km opłacono
182 Jankowski Filip Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego TVBrodnica.pl opłacono
183 Paluch Antoni Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
184 Markowski Łukasz Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
185 Markowska Anna Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
186 Wiśniewski Kamil Zbiczno Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
187 Lewandowski Wojciech Lipno Start Bieg 5 km opłacono
188 Sternicka Gabriela Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
189 Goczyński Waldemar Sierpc Start Bieg 10 km TKKF KUBUŚ SIERPC opłacono
190 Waćkowski Krzysztof Chełmonie Start Bieg 5 km
191 Banaszewska Marta Grudziądz Start Dzieci do 15 roku życia Parkrun Grudziądz
192 Banaszewska Maja Grudziądz Start Dzieci do 15 roku życia Parkrun Grudziądz
193 Banaszewska Monika Grudziądz Start Bieg 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
194 Banaszewski Michał Grudziądz Start Bieg 10 km Parkrun Grudziądz opłacono
195 Pawlak Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
196 Rychter Jarosław Elbląg Start Bieg 10 km Liverpool opłacono
197 Gordon Zofia Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
198 Gordon Paweł Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
199 Brodziński Mariusz Bartniczka Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
200 Zagórski Mateusz Gortatowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono


Wyświetleń: 22591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ