Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
102 | Grabowski Stefan | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
103 | Grabowska Julia | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
104 | Grabowski Oliwier | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
105 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | Start Bieg 5 km | Grudziądz Biega | opłacono |
106 | Frygier Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
107 | Rosik Grzegorz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SAMINDRUK BRODNICA | opłacono |
108 | Sternicki Dawid | Bartniczka | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
109 | KRAJEWSKI MARIUSZ | RUMIENICA | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
110 | Rybiński Dawid | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
111 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Start Bieg 5 km | Kurzętnik Biega | |
112 | Szmidt Miłosz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
113 | Heberlejn Sławomir | Stolno | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
114 | Kłodowska Edyta | Gdańsk | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
115 | Płaczek Zośka | Tomaszewo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
116 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Start Bieg 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
117 | Kachniarz Barbara | Chrusty | Polska | Start Bieg 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono |
118 | Bieńkowska Ania | Tomaszewo | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
119 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Start Bieg 10 km | SieBiega | opłacono |
120 | JARZĘBOWSKI MIESZKO | Rypin | Polska | Start Bieg 5 km | Cykliści Rypin | opłacono |
121 | Jarzębowski Maciej | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | Agrolok Sport Team | opłacono |
122 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Start Bieg 5 km | Biegam u Kolesi | opłacono |
123 | Hilpert Julia | Dólsk | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP Nr 1 Świecie | |
124 | Kłosowski Kamil | Grążawy | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
125 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Polska | Start Bieg 10 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | |
126 | Kryszpin Michał | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | SP 2 BRODNICA | |
127 | Kryszpin Maciek | Karbowo | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Mukl Brodnica /Sp2 | |
128 | JASTRZĘBSKI krzysztof | toruń | Polska | Start Bieg 5 km | HAWKINS TU I TERAZ | opłacono |
129 | Milczarek Hubert | Nowa Sucha | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
130 | Jasińska Patrycja | Skrwilno | Polska | Start Bieg 10 km | ||
131 | Milczarek Joanna Milczarek | Nowa Sucha | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
132 | Młodziankiewicz Kamila | Włocławek | Polska | Start Bieg 10 km | ||
133 | Macierzyński Mirosław | Toruń | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
134 | Sadowski Aleksander | brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
135 | Sadowska Magdalena | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
136 | Roznerski Adam Roznerski | Poznań | Polska | Start Bieg 10 km | Roznerski Team | opłacono |
137 | Paczkowska Daria | Buk Pomorski | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
138 | Wiśniewska Anna Wiśniewska | Lipno | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
139 | Kucharska Wioletta | Golub-Dobrzyń | Polska | Start Bieg 10 km | GTR GOLUB-DOBRZYN | |
140 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Polska | Start Bieg 5 km | GTR GOLUB-DOBRZYN | |
141 | Lewandowski Wojciech | Jamielnik | Polska | Start Bieg 10 km | Kurzętnik Biega | |
142 | Tybuszewski Janusz | TORUŃ | Polska | Start Bieg 10 km | TS OPATRUNKI TORUŃ | |
143 | JABŁOŃSKA SYLWIA | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono |
144 | Ćwiklińska Karolina | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
145 | Kupferschmidt Natalia | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
146 | Murawski Łukasz | Toruń | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
147 | Bartkowski Maciej Bartkowski | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
148 | Urbanska Natasza | Zbiczno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
149 | Urbanska Tonia | Zbiczno | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
150 | Polguj Kinga | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
151 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono |
152 | Mrówczyński Krzysztof | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
153 | Drozdowicz Paweł | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | IP-Serwis.pl | opłacono |
154 | Paprocki Artur | Sierpc | Polska | Start Bieg 10 km | Dynamo Sierpc | |
155 | Wodzyński Roman | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
156 | Wodzyński Franek | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
157 | Wodzyński Maciej | Żyrardów | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
158 | Wszelak Ilona | Pieńki Królewskie | Polska | Start Bieg 10 km | Łubudubu | |
159 | Żulewski Adam | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
160 | Bejgrowicz Krystian | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
161 | Babski Mateusz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Super Saiyan | opłacono |
162 | Goczyński Kazimierz | Sierpc | Polska | Start Bieg 5 km | TKKF ,, Kubuś | |
163 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul dworcowa 3B | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
164 | Gołębiewska Agnieszka | Wałycz | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
165 | Kryger Łukasz | Nowa Chełmża | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
166 | Tuchalski Marek | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | KB Lech Rypin | opłacono |
167 | Piotrowska Martyna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
168 | Piotrowska Maria Magdalena | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
169 | Chełmiński Grzegorz | szczytno | Polska | Start Bieg 10 km | AKB Szczytno | opłacono |
170 | Piotrowicz Tomasz | Kurzętnik | Polska | Start Bieg 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono |
171 | Sobociński Łukasz | Lubawa | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
172 | klimik zenon | szczytno | Polska | Start Bieg 10 km | AKB Szczytno | opłacono |
173 | Krotowska Hanna | Iława | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
174 | Dzięgielewski Piotr | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
175 | Dzięgielewska Alicja | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
176 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Start Bieg 5 km | Kurzętnik Biega | opłacono |
177 | Mazan Arkadiusz | Kalisz | Polska | Start Bieg 5 km | ||
178 | Samul Jan | Warszawa | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | UKS La Basket Warszawa | |
179 | Słupkowska Monika | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
180 | Słupkowski Wojciech | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
181 | Ławniczak-Pietrzak Dagmara | Równica 7 | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
182 | Jankowski Filip | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | TVBrodnica.pl | opłacono |
183 | Paluch Antoni | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
184 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
185 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
186 | Wiśniewski Kamil | Zbiczno | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
187 | Lewandowski Wojciech | Lipno | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
188 | Sternicka Gabriela | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
189 | Goczyński Waldemar | Sierpc | Polska | Start Bieg 10 km | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono |
190 | Waćkowski Krzysztof | Chełmonie | Polska | Start Bieg 5 km | ||
191 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
192 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Parkrun Grudziądz | |
193 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Start Bieg 5 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
194 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono |
195 | Pawlak Łukasz | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
196 | Rychter Jarosław | Elbląg | Polska | Start Bieg 10 km | Liverpool | opłacono |
197 | Gordon Zofia | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
198 | Gordon Paweł | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
199 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
200 | Zagórski Mateusz | Gortatowo | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono |
Wyświetleń: 30993