Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Stańczak Mariusz Chojnowo Start Bieg 10 km runfoRRest opłacono
202 Pysiak Paweł Linowiec Start Bieg 10 km opłacono
203 Wierciński Paweł Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
204 Rozpierski Damian Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
205 Ronowicz Mateusz Rypin Start Bieg 10 km opłacono
206 Żarczyński Błażej Uzdowo Start Bieg 10 km Biegam U Kolesi opłacono
207 pietrzak maciej warszawa Start Bieg 10 km opłacono
208 Miaśkiewicz Marcin Płock Start Bieg 10 km opłacono
209 Kowalkowski jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
210 Kowalkowski Piotr Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Jezus Chrystus Team
211 Gordon Michał Toruń Start Bieg 5 km opłacono
212 Jankowska Katarzyna Rypin Start Bieg 10 km i-sport opłacono
213 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Start Bieg 10 km Radomno Biega opłacono
214 Fafińska Agnieszka Lubawa Start Bieg 5 km Biegam U Kolesi opłacono
215 Fafiński Michał Lubawa Start Bieg 5 km Biegam u KOLESI opłacono
216 Brzóska Mateusz Świedziebnia Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego JW 3537 opłacono
217 WAWRZYNIUK MARIUSZ Skwierzyna Start Bieg 5 km Team Kopeć
218 Zabielski Tomasz Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
219 Zabielska Barbara Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
220 Kopczyński Szymon Węgorzyn Start Bieg 5 km team kopeć opłacono
221 Lewandowska Natalia Włocławek Start Dzieci do 15 roku życia
222 Lewandowski Mateusz Włocławek Start Dzieci do 15 roku życia
223 Lewandowska Agnieszka Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team opłacono
224 Lewandowski Paweł Włocławek Start Bieg 5 km Toyota Team opłacono
225 Ostrowski Jan Pokrzydowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Ostry Team opłacono
226 LASKOWSKI KAMIL Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
227 LASKOWSKA POLA Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
228 Kuberski Krzysztof Lipno Start Bieg 5 km biegam bo lubię opłacono
229 Gerka Krzysztof Piskorczyn Start Bieg 5 km KB Lech Rypin opłacono
230 Burzacki Wiesław Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
231 Pielenc Dariusz Lubawa Start Bieg 5 km Lubawa Kocha Biegać
232 Lipka Eliza Ostroda Start Bieg 10 km opłacono
233 Sobiecki Robert Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Cydr Grunwaldzki
234 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Start Bieg 10 km Biegam u Kolesi opłacono
235 Orlikowski Tadeusz Gdynia Start Bieg 10 km Biegająca Gdynia opłacono
236 PUC MONIKA BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
237 PUC weronika BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
238 PUC zofia BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
239 PUC marcin BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
240 PUC PATRYK BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
241 Ubrańczyk Adam Toruń Start Bieg 5 km Artano Rypin opłacono
242 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
243 filipowicz albert tyrowo Start Bieg 10 km Albert biega opłacono
244 Bielski Piotr Radomno Start Bieg 10 km Radomno Biega opłacono
245 Brzóska Bartłomiej świedziebnia Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Gotec opłacono
246 ciura michał iława Start Bieg 10 km opłacono
247 Panfil Justyna Ostróda Start Dzieci do 15 roku życia
248 Panfil Hanna Ostróda Start Dzieci do 15 roku życia
249 Panfil Magdalena Ostróda Start Bieg 10 km opłacono
250 Popławska Maja Cieleta Start Dzieci do 15 roku życia Cieleta
251 Popławska Klaudia Cieleta Start Dzieci do 15 roku życia Cieleta
252 Kownacki Sebastian Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
253 Agaciak Martyna Rzęczkowo Start Dzieci do 15 roku życia
254 Agaciak Michał Rzęczkowo Start Dzieci do 15 roku życia
255 Agaciak Elżbieta Rzęczkowo Start Bieg 5 km FILCRun opłacono
256 Szymański Mateusz Osiek Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
257 Budzińska Dorota Fijewo Start Bieg 10 km Biegam u Kolesi opłacono
258 Pucek Marzena Mały Głęboczek Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Mały Głęboczek opłacono
259 Pucek Artur Mały Głęboczek Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Mały Głęboczek opłacono
260 Pucek Joanna Mały Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Mały Głęboczek
261 Pucek Marcin Mały Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Mały Głęboczek
262 Heberlejn Oliwia Stolno Start Dzieci do 15 roku życia
263 Heberlejn Julia Stolno Start Dzieci do 15 roku życia
264 Pokojski Jakub Kurzętnik Start Bieg 10 km opłacono
265 Breska Mirosława Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Gotec opłacono
266 Kulwicka Natalia Ostrów Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Gotec opłacono
267 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie Start Bieg 10 km Radomno Biega opłacono
268 nowak grzegorz żuromin Start Bieg 10 km biegam bo lubię opłacono
269 DULSKI Tadeusz Grudziądz Start Bieg 10 km SP 8 Grudziądz opłacono
270 Brodzińska Oliwia Nielbark Start Dzieci do 15 roku życia
271 Brodziński Michał Nielbark Start Bieg 10 km SAMINDRUK BRODNICA opłacono
272 Szymański Wojciech Najmowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
273 Koralewska Irena Sadlinki Start Bieg 10 km opłacono
274 Ekiert Kamil Ekiert Poznań Start Bieg 5 km PragmatIQ opłacono
275 Bryl Dawid Toruń Start Bieg 5 km opłacono
276 Gawlik Łukasz Wyszogród Start Bieg 10 km opłacono
277 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km Kurzętnik Biega opłacono
278 Puchniarz Artur Nawra Start Bieg 5 km opłacono
279 Leśniewski Jan Elbląg Start Bieg 10 km EL Aktywni opłacono
280 Ronowski Dariusz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km opłacono
281 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Start Bieg 10 km Mistrz Polski w duatlonie 2019 opłacono
282 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Start Bieg 10 km
283 Szrull Iga Grążąwy Start Dzieci do 15 roku życia
284 Szrull Oktawian Grążąwy Start Dzieci do 15 roku życia
285 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa Start Bieg 5 km opłacono
286 Buchalski Mariusz Osiek Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
287 Grzebska Ewa Mława Start Bieg 10 km G&G opłacono
288 Grzebski Jerzy Mława Start Bieg 10 km G&G opłacono
289 Grziwa Thomas Hanau Start Bieg 10 km SSC Hanau Rodenbach opłacono
290 Zieliński Mateusz Szabda Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
291 WRZESIŃSKA Joanna Bydgoszcz Start Bieg 10 km 8K-PBOT opłacono
292 Rzepka Fabian Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Morsy Głęboczek
293 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Start Dzieci do 15 roku życia Morsy Głęboczek
294 Wrzesińska Amelia Bydgoszcz Start Dzieci do 15 roku życia FordonRunners
295 Wrzesiński Wojciech Bydgoszcz Start Bieg 10 km 8K-PBOT opłacono
296 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Morsy Głęboczek opłacono
297 Rzepka Andrzej Wielki Głęboczek Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Morsy Głęboczek opłacono
298 Głowiak Rafał Lubawa Start Bieg 10 km Razem Trenujemy Sport opłacono
299 Grzywinski Bartosz Toruń Start Bieg 10 km opłacono
300 Grziwa Lennox Hanau Start Dzieci do 15 roku życia SSC Hanau Rodenbach


Wyświetleń: 22592

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ