Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Pietrzak Marcin Toruń Start Bieg 10 km opłacono
402 Szrull Karolina Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
403 Szrull Zenon Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
404 Manerowska Monika Kruszyny Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
405 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Start Bieg 10 km opłacono
406 Górkowski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego ZAGI TEAM opłacono
407 Wyrzykowska Anna Bobrowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
408 Wisiński Maciej Szabda Start Bieg 5 km Brodnica Biega opłacono
409 Motylińska Zofia Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
410 Motyliński Jan Drużyny Start Dzieci do 15 roku życia IP-Serwis.pl
411 Szymanski Dawid Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
412 Woźniak Alina Bydgoszcz Start Bieg 5 km Biologia Medyczna CM UMK opłacono
413 Polakowski Jaroslaw Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Marmel opłacono
414 Zalewska Anita Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Studio Impact opłacono
415 OKOŃSKA ŻANETA GRUDZIADZ Start Bieg 5 km opłacono
416 Okoński Piotr Grudziadz Start Bieg 10 km opłacono
417 Becmer Krzysztof Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7
418 Becmer Mateusz Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Przedszkole im. Marii Konopnickiej
419 Becmer Monika Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa nr 7
420 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
421 Dembowski Łukasz Bydgoszcz Start Bieg 10 km opłacono
422 Więczkowski Paweł Borzymin Start Bieg 5 km Błękitni Rypin / AWF WSG Bydgoszcz opłacono
423 Musiałowski Kazimierz 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 Start Bieg 10 km Kamus Maraton opłacono
424 Kijewski Adrian Rypin Start Bieg 5 km opłacono
425 Bartoszyński Dominik Rypin Start Bieg 5 km Basket Rypin opłacono
426 Końpa Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
427 Szygowski Mariusz Grudziądz Start Bieg 10 km H2O TEAM opłacono
428 Korczak Kamil Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
429 Chmielewski Bartosz Rypin Start Bieg 5 km opłacono
430 Lada Agnieszka Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
431 Lada Weronika Zalesie Start Dzieci do 15 roku życia SP Zelgno
432 Lada Przemysław Zalesie Start Bieg 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono
433 Żytowiecki Dawid Rypin Start Bieg 10 km opłacono
434 vogel marcus bydgoszcz Start Dzieci do 15 roku życia
435 Olszewski Łukasz Toruń Start Bieg 10 km opłacono
436 Krysiewicz Mariusz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Cofresco opłacono
437 Żółtowski Maciej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
438 Kwiatkowski Grzegorz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
439 Zawadzki Nikodem BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
440 Napierska Marlena Jajkowo Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
441 Karpińska Milena Grudziądz Start Bieg 10 km parkrun Grudziądz opłacono
442 Dawidziak Anna Łochowo Start Bieg 10 km opłacono
443 Turowski Leszek Rokitnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SAMINDRUK BRODNICA opłacono
444 Szewczuk Cezary Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
445 Zalewska Laura Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia Szkoła Podstawowa Nr.2
446 Zalewski Kacper Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Szkoła Podstawowa Nr.2 opłacono
447 Zalewski Wiesław Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Studio Impact opłacono
448 Spruch Andrzej Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie opłacono
449 Gargól Maria Łódź Start Bieg 5 km M. A. Rysie opłacono
450 Obrzanowski Igor Zmość Start Dzieci do 15 roku życia Juventus
451 Sulkowski Jacek Traczyska Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Gotec opłacono
452 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Bieg 10 km Radość Biegania opłacono
453 Kędziorska Beata Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
454 Kędziorski Marek Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
455 Dąbrowska Kamila Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
456 Jasiński Paweł Łasin Start Bieg 10 km Okoliczny Element
457 Sochal Radosław Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
458 Florczak Robert Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
459 Blaszkiewicz Julia Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
460 Boberek Wojciech Toruń Start Bieg 5 km opłacono
461 Błaszkowska Aneta Obrowo Start Bieg 10 km T.S. Opatrunki Toruń
462 Rybiński Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SAMINDRUK BRODNICA opłacono
463 Gojło Kalina Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
464 Gojło Józef Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
465 Gojło Jaśmina Toruń Start Dzieci do 15 roku życia
466 Wojdyło Oliwier Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
467 WOJDYŁO MARIUSZ BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnica Biega opłacono
468 Osowski Rafał brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
469 Markowski Tomasz Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
470 Markowska Alina Grudziądz Start Dzieci do 15 roku życia lub wybierz z listy
471 Markowski Jan Grudziądz Start Dzieci do 15 roku życia lub wybierz z listy
472 Markowska Katarzyna Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
473 Dąbrowska Julia Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
474 Flenc Bruno Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
475 Flenc Kalina Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
476 Flenc Paweł Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego logopedabrodnica.pl opłacono
477 Dąbrowska Paulina Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
478 Anzel Jerzy Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnica Biega opłacono
479 Rumińska Ewelina Piła Start Bieg 10 km SAILING TEAM FERAJNA
480 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
481 Wisiński Piotr Brodnica Start Bieg 10 km BRODNICA BIEGA opłacono
482 Szczepkowski Tomasz Szabda Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnica Biega opłacono
483 Wiśniewski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
484 Bielicki Piotr Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
485 Witulski Andrzej Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Hangar Team opłacono
486 Łukaszewski Michał Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Hangar Team opłacono
487 Próchniak Natalia Toruń Start Bieg 10 km
488 ŁAPKIEWICZ Wojtek GÓRZNO Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego 1979 opłacono
489 Motyliński Krystian Drużyny Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego IP-Serwis.pl opłacono
490 Ostrowska Monika Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Szalone Brodnoczanki opłacono
491 Drozdowicz Justyna BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego IP-Serwis.pl opłacono


Wyświetleń: 22597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ