Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Szewczuk Cezary | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
402 | Szmidt Miłosz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
403 | Szrull Iga | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
404 | Szrull Karolina | Grążawy | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
405 | Szrull Łukasz | Toruń | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
406 | Szrull Oktawian | Grążąwy | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
407 | Szrull Waldemar | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
408 | Szrull Zenon | Grążawy | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
409 | Szulc Joanna | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | ||
410 | Szulc Michał | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | ||
411 | Szygowski Mariusz | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | H2O TEAM | opłacono |
412 | Szymańska Beata | Grudziądz | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
413 | Szymanski Dawid | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
414 | Szymański Mateusz | Osiek | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
415 | Szymański Piotr | Bytom | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
416 | Szymański Wojciech | Najmowo | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
417 | Słodowski Aleksander | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
418 | Słodowski Jakub | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
419 | Słupkowska Monika | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
420 | Słupkowski Wojciech | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
421 | Taczyńska Zofia | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
422 | Taczyński Marek | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
423 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
424 | Terebus Paulina | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | ||
425 | Tuchalski Marek | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | KB Lech Rypin | opłacono |
426 | Turowski Leszek | Rokitnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | SAMINDRUK BRODNICA | opłacono |
427 | Tybuszewski Janusz | TORUŃ | Polska | Start Bieg 10 km | TS OPATRUNKI TORUŃ | |
428 | Ubrańczyk Adam | Toruń | Polska | Start Bieg 5 km | Artano Rypin | opłacono |
429 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Start Bieg 10 km | ALUSIA TEAM | opłacono |
430 | Urbanska Natasza | Zbiczno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
431 | Urbanska Tonia | Zbiczno | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
432 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Start Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
433 | vogel marcus | bydgoszcz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
434 | Waćkowski Krzysztof | Chełmonie | Polska | Start Bieg 5 km | ||
435 | WARACHOWSKI ROBERT | BRODNICA | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | VORWERK AUTOTEC POLSKA | opłacono |
436 | WAWRZYNIUK MARIUSZ | Skwierzyna | Polska | Start Bieg 5 km | Team Kopeć | |
437 | WELEROWICZ Artur | Iława | Polska | Start Bieg 10 km | JESSIE3 | |
438 | Werengowski Krzysztof | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Wertrans | opłacono |
439 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Start Bieg 10 km | biegam bo chcę | opłacono |
440 | Więczkowski Paweł | Borzymin | Polska | Start Bieg 5 km | Błękitni Rypin / AWF WSG Bydgoszcz | opłacono |
441 | Wierciński Paweł | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
442 | Wierzbowska Agnieszka | Hartowiec | Polska | Start Bieg 10 km | Biegam u Kolesi | opłacono |
443 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Start Bieg 5 km | Biegam u Kolesi | opłacono |
444 | Wisiński Maciej | Szabda | Polska | Start Bieg 5 km | Brodnica Biega | opłacono |
445 | Wisiński Piotr | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | BRODNICA BIEGA | opłacono |
446 | Wiśniewska Anna Wiśniewska | Lipno | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
447 | Wiśniewska Iga Wiśniewska | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
448 | Wiśniewski Andrzej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
449 | Wiśniewski Kamil | Zbiczno | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
450 | Wisniewski Ryszard | Rempin | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
451 | Witulski Andrzej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Hangar Team | opłacono |
452 | Witulski Andrzej Witulski | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Hangar Team | opłacono |
453 | Wodzyński Franek | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
454 | Wodzyński Maciej | Żyrardów | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
455 | Wodzyński Roman | Żyrardów | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
456 | Wojciechowska Anna | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
457 | Wojciechowska Weronika | Skrwilno | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
458 | Wojdak Dorota | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
459 | WOJDYŁO MARIUSZ | BRODNICA | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Brodnica Biega | opłacono |
460 | Wojdyło Oliwier | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
461 | Woźniak Alina | Bydgoszcz | Polska | Start Bieg 5 km | Biologia Medyczna CM UMK | opłacono |
462 | Wróblewska Joanna | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
463 | Wróblewski Łukasz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
464 | Wróblewski Michał | Jastrzębie | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | JST GYM | opłacono |
465 | Wrzesińska Amelia | Bydgoszcz | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | FordonRunners | |
466 | WRZESIŃSKA Joanna | Bydgoszcz | Polska | Start Bieg 10 km | 8K-PBOT | opłacono |
467 | Wrzesiński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Start Bieg 10 km | 8K-PBOT | opłacono |
468 | Wszelak Ilona | Pieńki Królewskie | Polska | Start Bieg 10 km | Łubudubu | |
469 | Wyrzykowska Anna | Bobrowo | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
470 | Zabielska Barbara | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
471 | Zabielski Tomasz | Toruń | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
472 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Start Bieg 5 km | biegam bo lubię | opłacono |
473 | Zadura Anna | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
474 | Zadura Mariusz | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
475 | Zagórski Mateusz | Gortatowo | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
476 | Zalewska Anita | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Studio Impact | opłacono |
477 | Zalewska Laura | Brodnica | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | Szkoła Podstawowa Nr.2 | |
478 | Zalewski Kacper | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Szkoła Podstawowa Nr.2 | opłacono |
479 | Zalewski Wiesław | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Studio Impact | opłacono |
480 | Żarczyński Błażej | Uzdowo | Polska | Start Bieg 10 km | Biegam U Kolesi | opłacono |
481 | Zawadzki Nikodem | BRODNICA | Polska | Start Dzieci do 15 roku życia | ||
482 | Zięba Mariusz | Iława | Polska | Start Bieg 10 km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | opłacono |
483 | Zieliński Mateusz | Szabda | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
484 | Żółtowski Maciej | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
485 | Żuchowska Anna | Płonne | Polska | Start Bieg 5 km | Eko-opał Płonne | opłacono |
486 | Żuchowski Józef | Płonne | Polska | Start Bieg 5 km | Eko-opał Płonne | opłacono |
487 | Żulewski Adam | Brodnica | Polska | Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | opłacono | |
488 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Start Bieg 10 km | opłacono | |
489 | ŁAPKIEWICZ Wojtek | GÓRZNO | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | 1979 | opłacono |
490 | Ławniczak-Pietrzak Dagmara | Równica 7 | Polska | Start Bieg 5 km | opłacono | |
491 | Łukaszewski Michał | Brodnica | Polska | Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego | Hangar Team | opłacono |
Wyświetleń: 30660