5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS NETTO
1 305 KOPCZYŃSKI SZYMON M 1 M 0-29 WĘGORZYN TEAM KOPEĆ 5km 0:17:46 16.89 [km/h] 11:33 [min/km] 0:17:46
2 290 JANIAK MARCIN M 2 M 30-39 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5km 0:17:49 16.84 [km/h] 11:34 [min/km] 0:17:48
3 284 GÓRSKI RADEK M 3 M 40-49 LUBAWA DDRUŻYNA SZPIKUVEGE RUNNERS 5km 0:17:56 16.73 [km/h] 11:35 [min/km] 0:17:56
4 263 BRODA SZYMON M 4 M 0-29 1 JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 5km 0:18:06 16.57 [km/h] 11:37 [min/km] 0:18:04
5 255 BARTNICKI ŁUKASZ M 5 M 30-39 1 BRODNICA JW 3537 5km 0:18:19 16.38 [km/h] 11:40 [min/km] 0:18:18
6 288 HOŁTYN PATRYK M 6 M 30-39 2 BYDGOSZCZ 5km 0:18:43 16.03 [km/h] 11:45 [min/km] 0:18:42
7 333 RUCIŃSKI CEZARY M 7 M 30-39 3 PININO 5km 0:18:44 16.01 [km/h] 11:45 [min/km] 0:18:44
8 302 KOGUT SŁAWOMIR M 8 M 40-49 1 SZAFARNIA KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 11:52 [min/km] 0:19:17
9 374 KUCHARSKI MAREK M 9 M 40-49 2 GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYN 5km 0:19:28 15.41 [km/h] 11:54 [min/km] 0:19:26
10 267 CHMIELEWSKI BARTOSZ M 10 M 30-39 4 RYPIN 5km 0:19:29 15.40 [km/h] 11:54 [min/km] 0:19:28
11 354 UBRAŃCZYK ADAM M 11 M 0-29 2 TORUŃ ARTANO RYPIN 5km 0:19:33 15.35 [km/h] 11:55 [min/km] 0:19:32
12 366 ŻUCHOWSKA ANNA K 1 K 0-29 PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE 5km 0:19:37 15.29 [km/h] 11:55 [min/km] 0:19:36
13 306 KOSTAŃSKI ADAM M 12 M 30-39 5 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 11:57 [min/km] 0:19:41
14 304 KOPCZYŃSKI MATEUSZ M 13 M 0-29 3 BRODNICA 5km 0:19:44 15.20 [km/h] 11:57 [min/km] 0:19:43
15 269 CZEPEK ANDRZEJ M 14 M 40-49 3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:19:51 15.11 [km/h] 11:58 [min/km] 0:19:50
16 256 BARTOSZYŃSKI DOMINIK M 15 M 30-39 6 RYPIN BASKET RYPIN 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 11:00 [min/km] 0:19:58
17 355 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF M 16 M 30-39 7 NOWE GRODZICZNO BIEGAM U KOLESI 5km 0:20:13 14.84 [km/h] 11:03 [min/km] 0:20:01
18 376 RACZYŃSKI PIOTR M 17 M 0-29 4 POKRZYDOWO 5km 0:20:22 14.73 [km/h] 11:04 [min/km] 0:20:18
19 331 PUCHNIARZ ARTUR M 18 M 40-49 4 NAWRA 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 11:08 [min/km] 0:20:40
20 271 DROZDOWICZ PAWEŁ M 19 M 30-39 8 BRODNICA IP-SERWIS.PL 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 11:08 [min/km] 0:20:42
21 336 RZEPKA ANDRZEJ M 20 M 40-49 5 WIELKI GŁĘBOCZEK MORSY GŁĘBOCZEK 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:39
22 111 OLSZEWSKI ADAM M 21 M 50-59 1 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:40
23 294 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF M 22 M 40-49 6 TORUŃ HAWKINS TU I TERAZ 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:39
24 300 KLECHA KRZYSZTOF M 23 M 40-49 7 CHEŁMŻA 5km 0:20:45 14.46 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:43
25 323 MRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF M 24 M 50-59 2 BRODNICA 5km 0:20:47 14.43 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:45
26 308 KUBERSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 9 LIPNO BIEGAM BO LUBIĘ 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 11:10 [min/km] 0:20:45
27 356 WIĘCZKOWSKI PAWEŁ M 26 M 0-29 5 BORZYMIN BŁĘKITNI RYPIN / AWF WSG BYDGOSZCZ 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 11:10 [min/km] 0:20:48
28 367 ŻUCHOWSKI JÓZEF M 27 M 0-29 6 PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 11:10 [min/km] 0:20:49
29 375 KOCHAŃSKI TOMASZ M 28 M 30-39 10 GRUDZIĄDZ PAR RUN GRUDZIĄDZ 5km 0:20:56 14.33 [km/h] 11:11 [min/km] 0:20:54
30 341 SEROCKI ZBIGNIEW M 29 M 50-59 3 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 5km 0:21:24 14.02 [km/h] 11:17 [min/km] 0:21:21
31 264 BRYL DAWID M 30 M 0-29 7 TORUŃ 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 11:19 [min/km] 0:21:29
32 276 FLENC PAWEŁ M 31 M 40-49 8 BRODNICA LOGOPEDABRODNICA.PL 5km 0:21:45 13.79 [km/h] 11:21 [min/km] 0:21:35
33 352 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 32 M 0-29 8 SZTUM 5km 0:21:47 13.77 [km/h] 11:21 [min/km] 0:21:44
34 312 LADA PRZEMYSŁAW M 33 M 30-39 11 ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 5km 0:21:49 13.75 [km/h] 11:22 [min/km] 0:21:43
35 289 JAKIMOWICZ IWONA K 2 K 40-49 OSTRÓDA 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 11:24 [min/km] 0:21:55
36 318 MAKOWSKA DANUTA K 3 K 40-49 JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 5km 0:22:02 13.62 [km/h] 11:24 [min/km] 0:22:00
37 307 KRAJEWSKI MARIUSZ M 34 M 30-39 12 RUMIENICA 5km 0:22:11 13.52 [km/h] 11:26 [min/km] 0:21:59
38 353 TUROWSKI LESZEK M 35 M 30-39 13 ROKITNICA SAMINDRUK BRODNICA 5km 0:22:21 13.42 [km/h] 11:28 [min/km] 0:22:16
39 275 FAFIŃSKI MICHAŁ M 36 M 40-49 9 LUBAWA BIEGAM U KOLESI 5km 0:22:57 13.07 [km/h] 11:35 [min/km] 0:22:45
40 277 FLORCZAK ROBERT M 37 M 40-49 10 LIDZBARK 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 11:36 [min/km] 0:22:59
41 377 LIŻEŃSKI PIOTR M 38 M 40-49 11 BRODNICA 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 11:36 [min/km] 0:22:54
42 349 SZATKOWSKI JÓZEF M 39 M 60-69 1 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 5km 0:23:02 13.02 [km/h] 11:36 [min/km] 0:22:55
43 296 JEŻEWSKI ADRIAN M 40 M 30-39 14 LIPNO 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 11:39 [min/km] 0:23:12
44 272 DROZDOWICZ JUSTYNA K 4 K 30-39 1 BRODNICA IP-SERWIS.PL 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 11:39 [min/km] 0:23:10
45 265 BURZACKI WIESŁAW M 41 M 60-69 2 LIDZBARK 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 11:41 [min/km] 0:23:18
46 378 PIELENC DARIUSZ M 42 M 30-39 15 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 11:41 [min/km] 0:23:15
47 321 MICKIEWICZ JAN M 43 M 60-69 3 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ BIEGA 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 11:42 [min/km] 0:23:23
48 317 ŁAWNICZAK-PIETRZAK DAGMARA K 5 K 30-39 2 RÓWNICA 7 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 11:46 [min/km] 0:23:48
49 299 KIJEWSKI ADRIAN M 44 M 30-39 16 RYPIN 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 11:48 [min/km] 0:23:49
50 363 ZABOROWSKA BEATA K 6 K 40-49 1 DRZYCIM BIEGAM BO LUBIĘ 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 11:52 [min/km] 0:24:16
51 327 PACZKOWSKA DARIA K 7 K 0-29 1 BUK POMORSKI ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 11:53 [min/km] 0:24:24
52 254 BARTKOWSKI MACIEJ M 45 M 0-29 9 BRODNICA 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 11:56 [min/km] 0:24:26
53 344 SPRUCH ANDRZEJ M 46 M 60-69 4 ŁÓDŹ M. A. RYSIE 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 11:57 [min/km] 0:24:32
54 335 RYBIŃSKI DAWID M 47 M 0-29 10 BRODNICA 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 11:58 [min/km] 0:24:41
55 293 JARZĘBOWSKI MIESZKO M 48 M 0-29 11 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 11:58 [min/km] 0:24:46
56 319 MARKIEWICZ ZBIGNIEW M 49 M 60-69 5 WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI.PL 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 11:00 [min/km] 0:24:54
57 324 NATAŃSKI ŁUKASZ M 50 M 30-39 17 BRODNICA 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 11:02 [min/km] 0:24:56
58 364 ZADURA MARIUSZ M 51 M 30-39 18 BRODNICA 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 11:06 [min/km] 0:25:22
59 343 SOBOCIŃSKI ŁUKASZ M 52 M 0-29 12 LUBAWA 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 11:06 [min/km] 0:25:32
60 339 SEROCKA MAGDALENA K 8 K 0-29 2 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 11:07 [min/km] 0:25:32
61 266 BYTNER TOMASZ M 53 M 0-29 13 BRZOZIE 5km 0:25:40 11.69 [km/h] 11:08 [min/km] 0:25:20
62 359 WODZYŃSKI MACIEJ M 54 M 40-49 12 ŻYRARDÓW 5km 0:25:52 11.60 [km/h] 11:10 [min/km] 0:25:45
63 261 BOGUCKI MARIAN M 55 M 60-69 6 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5km 0:26:04 11.51 [km/h] 11:13 [min/km] 0:25:52
64 258 BIEŃKOWSKA ANIA K 9 K 30-39 3 TOMASZEWO 5km 0:26:04 11.51 [km/h] 11:13 [min/km] 0:25:56
65 334 RYBIŃSKA OTYLIA K 10 K 30-39 4 BRODNICA 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 11:17 [min/km] 0:26:20
66 313 LEIS-ZAKRZEWSKA MONIKA K 11 K 30-39 5 LUBAWA 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 11:18 [min/km] 0:26:13
67 250 AGACIAK ELŻBIETA K 12 K 40-49 2 RZĘCZKOWO FILCRUN 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 11:19 [min/km] 0:26:31
68 283 GORDON MICHAŁ M 56 M 40-49 13 TORUŃ 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 11:21 [min/km] 0:26:42
69 347 STERNICKA GABRIELA K 13 K 50-59 1 BRODNICA 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 11:23 [min/km] 0:26:41
70 379 GOCZYŃSKI KAZIMIERZ M 57 M 60-69 7 SIERPC TKKF ,, KUBUŚ 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 11:23 [min/km] 0:26:45
71 368 ŻULEWSKI ADAM M 58 M 30-39 19 BRODNICA 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 11:23 [min/km] 0:26:42
72 330 POLAKOWSKI JAROSLAW M 59 M 30-39 20 BRODNICA MARMEL 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 11:23 [min/km] 0:26:39
73 337 RZEPKA EWA K 14 K 40-49 3 WIELKI GŁĘBOCZEK MORSY GŁĘBOCZEK 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 11:24 [min/km] 0:26:54
74 295 JESZAWICZ JOANNA K 15 K 30-39 6 BRZOZÓWKA 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 11:24 [min/km] 0:26:52
75 291 JANKOWSKI WIESŁAW M 60 M 40-49 14 BRODNICA TVBRODNICA.PL 5km 0:27:06 11.07 [km/h] 11:25 [min/km] 0:26:55
76 365 ZALEWSKI KACPER M 61 M 0-29 14 BRODNICA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 11:27 [min/km] 0:26:55
77 369 AGNIESZCZAK PIOTR M 62 M 30-39 21 IŁAWA 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 11:30 [min/km] 0:27:30
78 316 LEWANDOWSKI WOJCIECH M 63 M 60-69 8 LIPNO 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 11:30 [min/km] 0:27:20
79 362 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M 64 M 30-39 22 JASTRZĘBIE JST GYM 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 11:30 [min/km] 0:27:20
80 251 BABSKI MATEUSZ M 65 M 0-29 15 BRODNICA SUPER SAIYAN 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 11:30 [min/km] 0:27:18
81 322 MILCZAREK JOANNA K 16 M 30-39 0 NOWA SUCHA 5km 0:27:40 10.84 [km/h] 11:32 [min/km] 0:27:40
82 259 BLASZKIEWICZ JULIA K 17 K 0-29 3 GRUDZIĄDZ 5km 0:27:41 10.84 [km/h] 11:32 [min/km] 0:27:34
83 273 EKIERT KAMIL M 66 M 0-29 16 POZNAŃ PRAGMATIQ 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 11:33 [min/km] 0:27:37
84 345 STAŃKO ROBERT M 67 M 40-49 15 BRODNICA 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 11:34 [min/km] 0:27:37
85 361 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ M 68 M 30-39 23 BRODNICA 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 11:35 [min/km] 0:27:44
86 325 OKOŃSKA ŻANETA K 18 K 30-39 7 GRUDZIADZ 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 11:39 [min/km] 0:28:04
87 279 GARDZIELEWSKA GRAŻYNA K 19 K 40-49 4 BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA 5km 0:28:24 10.56 [km/h] 11:41 [min/km] 0:28:15
88 268 CICHEWICZ MAŁGORZATA K 20 K 40-49 5 BRODNICA GOSIASAMOSIA 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 11:41 [min/km] 0:28:16
89 292 JANOWSKA ALICJA K 21 K 40-49 6 GRĄŻAWY 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 11:41 [min/km] 0:28:21
90 257 BANASZEWSKA MONIKA K 22 K 40-49 7 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5km 0:28:28 10.54 [km/h] 11:42 [min/km] 0:28:12
91 287 HEBERLEJN SŁAWOMIR M 69 M 30-39 24 STOLNO 5km 0:28:33 10.51 [km/h] 11:43 [min/km] 0:28:13
92 340 SEROCKA DANUTA K 23 K 40-49 8 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 5km 0:28:47 10.42 [km/h] 11:45 [min/km] 0:28:41
93 11 BŁASZCZAK STANISŁAW M 70 M 70+ 1 SKĘPE BIEGAM-ZAPOBIEGAM 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 11:50 [min/km] 0:29:01
94 372 GRAPOWSKI ANDRZEJ M 71 M 70+ 2 IŁAWA 5km 0:29:15 10.26 [km/h] 11:51 [min/km] 0:29:04
95 371 PIETRZAK ALESNADRA K 24 K 0-29 4 WARSZAWA 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 11:51 [min/km] 0:28:58
96 286 GRUSZECZKA PATRYK M 72 M 30-39 25 GRUDZIADZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 11:52 [min/km] 0:29:01
97 370 DYKALSKI BARTOSZ M 73 M 0-29 17 BRODNICA 5km 0:29:20 10.23 [km/h] 11:52 [min/km] 0:29:06
98 346 STAWICKA MARTYNA K 25 K 30-39 8 BRODNICA 5km 0:29:20 10.23 [km/h] 11:52 [min/km] 0:29:07
99 252 BAJOREK PIOTR M 74 M 50-59 4 87-300 BRODNICA NIEZRZESZONY 5km 0:29:31 10.16 [km/h] 11:54 [min/km] 0:29:20
100 311 KURKUS KAMILA K 26 M 0-29 0 NICWAŁD 5km 0:29:38 10.12 [km/h] 11:56 [min/km] 0:29:25
101 260 BOBEREK WOJCIECH M 75 M 60-69 9 TORUŃ 5km 0:30:03 9.98 [km/h] 11:01 [min/km] 0:29:49
102 297 KACHNIARZ BARBARA K 27 K 0-29 5 CHRUSTY AKTYWNE LISEWO 5km 0:30:09 9.95 [km/h] 11:02 [min/km] 0:29:48
103 282 GOŁĘBIEWSKA AGNIESZKA K 28 K 40-49 9 WAŁYCZ 5km 0:30:10 9.94 [km/h] 11:02 [min/km] 0:29:58
104 298 KAŹMIERCZYK EWELINA K 29 K 0-29 6 BRODNICA 5km 0:30:12 9.93 [km/h] 11:02 [min/km] 0:30:07
105 281 GERKA KRZYSZTOF M 76 M 60-69 10 PISKORCZYN KB LECH RYPIN 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 11:04 [min/km] 0:30:14
106 328 PARAFIANOWICZ MICHAŁ M 77 M 0-29 18 BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA 5km 0:30:42 9.77 [km/h] 11:08 [min/km] 0:30:23
107 373 SIKORSKA MAGDALENA K 30 K 40-49 10 POZNAŃ POLECHNIKA POZNAŃSKA 5km 0:30:59 9.68 [km/h] 11:12 [min/km] 0:30:47
108 332 RONOWSKI DARIUSZ M 78 M 40-49 16 WĄBRZEŹNO 5km 0:31:03 9.66 [km/h] 11:13 [min/km] 0:30:40
109 320 MARKOWSKI ŁUKASZ M 79 M 30-39 26 GRUDZIĄDZ 5km 0:31:05 9.65 [km/h] 11:13 [min/km] 0:30:48
110 280 GARGÓL MARIA K 31 K 40-49 11 ŁÓDŹ M. A. RYSIE 5km 0:31:31 9.52 [km/h] 11:18 [min/km] 0:31:11
111 315 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 80 M 30-39 27 WŁOCŁAWEK TOYOTA TEAM 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 11:22 [min/km] 0:31:34
112 329 PŁATEK MAŁGORZATA K 32 K 30-39 9 LISEWO AKTYWNE LISEWO 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 11:30 [min/km] 0:32:12
113 314 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 33 K 30-39 10 WŁOCŁAWEK TOYOTA TEAM 5km 0:33:37 8.92 [km/h] 11:43 [min/km] 0:33:21
114 338 SADOWSKA MAGDALENA K 34 K 30-39 11 BRODNICA 5km 0:34:01 8.82 [km/h] 11:48 [min/km] 0:33:40
115 301 KŁODOWSKA EDYTA K 35 K 30-39 12 GDAŃSK 5km 0:34:03 8.81 [km/h] 11:49 [min/km] 0:33:50
116 360 WOŹNIAK ALINA K 36 K 50-59 2 BYDGOSZCZ BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK 5km 0:38:00 7.89 [km/h] 11:36 [min/km] 0:37:45
117 278 FRITZKOWSKA ANNA K 37 K 40-49 12 BRODNICA 5km 0:40:22 7.43 [km/h] 11:04 [min/km] 0:40:07
118 285 GRABOWSKI STEFAN M 81 M 70+ 3 JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 5km 0:45:39 6.57 [km/h] 11:08 [min/km] 0:45:39
- 253 BEJGROWICZ KRYSTIAN M - M 30-39 - BRODNICA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 262 BRESKA MIROSŁAWA K - K 40-49 - BRODNICA GOTEC 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 23:59:44
- 270 ĆWIKLIŃSKA KAROLINA K - K 30-39 - BRODNICA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 274 FAFIŃSKA AGNIESZKA K - K 30-39 - LUBAWA BIEGAM U KOLESI 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 303 KOGUT SZYMON M - M 0-29 - SZAFARNIA KURZĘTNIK BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 309 KUNZ MARTA K - K 0-29 - TORUŃ GILA UMK TORUŃ 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 310 KUPFERSCHMIDT NATALIA K - K 30-39 - BRODNICA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 326 OSTROWSKA MONIKA K - K 30-39 - BRODNICA SZALONE BRODNOCZANKI 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 342 SITARSKI ANDRZEJ M - M 40-49 - SULEJÓWEK 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 348 STERNICKI DAWID M - M 0-29 - BARTNICZKA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 350 SZCZEPKOWSKI TOMASZ M - M 40-49 - SZABDA BRODNICA BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 351 SZMIDT MIŁOSZ M - M 0-29 - BRODNICA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 357 WISIŃSKI MACIEJ M - M 0-29 - SZABDA BRODNICA BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00
- 358 WIŚNIEWSKI KAMIL M - M 0-29 - ZBICZNO 5km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00

10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Data ur. Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub BRDNICA DRUŻYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x ! OKR 2 OKR CZAS NETTO
1 209 ŚWIDEREK WOJCIECH M 1 1982-05-13 M 30-39 GŁOGOWO T.S. OPATRUNKI TORUŃ 10km 0:34:41 17.30 [km/h] 11:28 [min/km] 0:17:20 0:17:21 0:34:41
2 3 BAGROWSKI TOMASZ M 2 1981-04-19 M 30-39 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 10km 0:35:53 16.72 [km/h] 11:35 [min/km] 0:17:31 0:18:22 0:35:52
3 53 JEDRASZEK TOMASZ M 3 1981-09-18 M 30-39 GÓRZNO TEAM KOPEC/ JW3537 10km 0:36:32 16.42 [km/h] 11:39 [min/km] 0:17:50 0:18:42 0:36:31
4 219 NIEPSUJ MARCIN M 4 1981-12-07 M 30-39 1 WŁOCŁAWEK 10km 0:37:58 15.80 [km/h] 11:48 [min/km] 0:18:31 0:19:27 0:37:57
5 205 KONARZEWSKA MARTYNA K 1 1991/02/13 K 0-29 DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIAŁDOWO 10km 0:38:10 15.72 [km/h] 11:49 [min/km] 0:18:52 0:19:18 0:38:10
6 7 BIELAWSKI KRZYSZTOF M 5 1990-02-21 M 0-29 1 TORUŃ WYBIEGANY TATA 10km 0:38:22 15.64 [km/h] 11:50 [min/km] 0:19:22 0:19:00 0:38:20
7 127 PUC PATRYK M 6 1982-09-23 M 30-39 2 BRODNICA BRODNICA 10km 0:39:25 15.22 [km/h] 11:57 [min/km] 0:19:16 0:20:09 0:39:25
8 178 WOJDYŁO MARIUSZ M 7 1987-06-29 M 30-39 3 BRODNICA BRODNICA BIEGA BRODNICA sami SWOI 10km 0:39:40 15.13 [km/h] 11:58 [min/km] 0:19:28 0:20:12 0:39:40
9 151 SZRULL ZENON M 8 1980-12-25 M 30-39 4 GRĄŻAWY sami SWOI 10km 0:39:40 15.13 [km/h] 11:58 [min/km] 0:19:28 0:20:12 0:39:39
10 30 DUDEK MARIUSZ M 9 1969-10-30 M 50-59 1 WĄBRZEŹNO 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 11:01 [min/km] 0:19:28 0:20:40 0:40:06
11 79 KUNZ MIECZYSŁAW M 10 1972-04-03 M 40-49 1 TORUŃ UMK TORUŃ 10km 0:40:27 14.83 [km/h] 11:03 [min/km] 0:19:57 0:20:30 0:40:24
12 57 KAMIŃSKI TOMASZ M 11 1982-06-06 M 30-39 5 KOWALEWO POMORSKIE KOWALEWO BIEGA 10km 0:40:34 14.79 [km/h] 11:03 [min/km] 0:20:14 0:20:20 0:40:29
13 136 RYBIŃSKI ANDRZEJ M 12 1984-05-26 M 30-39 6 BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA BRODNICA sami SWOI 10km 0:41:08 14.59 [km/h] 11:07 [min/km] 0:19:47 0:21:21 0:41:07
14 169 WESIORA MARIUSZ M 13 1969-05-09 M 50-59 2 DRZYCIM BIEGAM BO CHCĘ 10km 0:41:33 14.44 [km/h] 11:09 [min/km] 0:20:40 0:20:53 0:41:31
15 202 SOBIECKI ROBERT M 14 1988-10-01 M 30-39 7 BRODNICA CYDR GRUNWALDZKI BRODNICA 10km 0:41:39 14.41 [km/h] 11:10 [min/km] 0:20:24 0:21:15 0:41:39
16 168 WERENGOWSKI KRZYSZTOF M 15 1974-04-01 M 40-49 2 BRODNICA WERTRANS BRODNICA 10km 0:41:46 14.37 [km/h] 11:11 [min/km] 0:20:39 0:21:07 0:41:44
17 120 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR M 16 1968-04-16 M 50-59 3 GOLUB-DOBRZYŃ 10km 0:41:52 14.33 [km/h] 11:11 [min/km] 0:20:32 0:21:20 0:41:52
18 17 BRZÓSKA MATEUSZ M 17 1997-02-19 M 0-29 2 ŚWIEDZIEBNIA JW 3537 10km 0:42:10 14.23 [km/h] 11:13 [min/km] 0:20:10 0:22:00 0:42:09
19 10 BIELSKI PIOTR M 18 1974-05-28 M 40-49 3 RADOMNO RADOMNO BIEGA RADOMNO BIEGA 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 11:14 [min/km] 0:21:04 0:21:12 0:42:08
20 40 GÓRKOWSKI ANDRZEJ M 19 1979-12-27 M 40-49 4 BRODNICA ZAGI TEAM BRODNICA 10km 0:42:17 14.19 [km/h] 11:14 [min/km] 0:20:32 0:21:45 0:42:14
21 131 RONOWICZ MATEUSZ M 20 1991-03-15 M 0-29 3 RYPIN 10km 0:42:20 14.17 [km/h] 11:14 [min/km] 0:21:19 0:21:01 0:42:14
22 133 ROZNERSKI ADAM M 21 1991-11-01 M 0-29 4 POZNAŃ ROZNERSKI TEAM 10km 0:42:24 14.15 [km/h] 11:14 [min/km] 0:21:19 0:21:05 0:42:18
23 55 KAMIŃSKA TERESA K 2 1976-10-11 K 40-49 MIESIĄCZKOWO TERESA BIEGA 10km 0:42:25 14.15 [km/h] 11:15 [min/km] 0:21:18 0:21:07 0:42:24
24 212 LEWANDOWSKI MACIEJ M 22 1991-02-27 M 0-29 5 BYDGOSZCZ BRODNICA sami SWOI 10km 0:42:33 14.10 [km/h] 11:15 [min/km] 0:21:10 0:21:23 0:42:29
25 66 KLIMIK ZENON M 23 1963-06-10 M 50-59 4 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 10km 0:42:39 14.07 [km/h] 11:16 [min/km] 0:21:08 0:21:31 0:42:37
26 20 CHEŁMIŃSKI GRZEGORZ M 24 1984-05-20 M 30-39 8 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 10km 0:42:49 14.01 [km/h] 11:17 [min/km] 0:21:50 0:20:59 0:42:39
27 208 FIJOŁEK KRZYSZTOF M 25 1979-12-10 M 40-49 5 WARSZAWA 10km 0:42:50 14.01 [km/h] 11:17 [min/km] 0:21:14 0:21:36 0:42:46
28 149 SULKOWSKI JACEK M 26 1983-06-18 M 30-39 9 TRACZYSKA GOTEC GOTEC 10km 0:42:56 13.98 [km/h] 11:18 [min/km] 0:21:15 0:21:41 0:42:47
29 123 PIOTROWICZ TOMASZ M 27 1976-12-28 M 40-49 6 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:42:59 13.96 [km/h] 11:18 [min/km] 0:21:33 0:21:26 0:42:56
30 107 NOWAK GRZEGORZ M 28 1983-05-22 M 30-39 10 ŻUROMIN BIEGAM BO LUBIĘ 10km 0:43:11 13.89 [km/h] 11:19 [min/km] 0:21:51 0:21:20 0:43:04
31 110 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 29 1990-08-23 M 0-29 6 TORUŃ 10km 0:43:13 13.88 [km/h] 11:19 [min/km] 0:21:29 0:21:44 0:43:08
32 18 BUCHALSKI MARIUSZ M 30 1985-12-12 M 30-39 11 OSIEK 10km 0:43:25 13.82 [km/h] 11:21 [min/km] 0:21:05 0:22:20 0:43:22
33 190 ŻYTOWIECKI DAWID M 31 1982-01-18 M 30-39 12 RYPIN 10km 0:43:27 13.81 [km/h] 11:21 [min/km] 0:21:26 0:22:01 0:43:24
34 13 BRODZIŃSKI ARKADIUSZ M 32 1985-01-30 M 30-39 13 MILESZEWY 10km 0:43:34 13.77 [km/h] 11:21 [min/km] 0:21:10 0:22:24 0:43:30
35 119 PIECZORA MONIKA K 3 1973-07-16 K 40-49 ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 10km 0:43:40 13.74 [km/h] 11:22 [min/km] 0:21:48 0:21:52 0:43:36
36 128 PUCEK ARTUR M 33 1973-06-26 M 40-49 7 MAŁY GŁĘBOCZEK MAŁY GŁĘBOCZEK 10km 0:43:45 13.71 [km/h] 11:23 [min/km] 0:21:37 0:22:08 0:43:40
37 125 POKOJSKI JAKUB M 34 1998-10-07 M 0-29 7 KURZĘTNIK 10km 0:43:53 13.67 [km/h] 11:23 [min/km] 0:22:06 0:21:47 0:43:43
38 39 GOCZYŃSKI WALDEMAR M 35 1977-11-29 M 40-49 8 SIERPC TKKF KUBUŚ SIERPC 10km 0:43:58 13.65 [km/h] 11:24 [min/km] 0:22:10 0:21:48 0:43:54
39 130 PYSIAK PAWEŁ M 36 1991-08-05 M 0-29 8 LINOWIEC 10km 0:44:02 13.63 [km/h] 11:24 [min/km] 0:22:13 0:21:49 0:43:52
40 58 KAMIŃSKI PAWEŁ M 37 1978-12-16 M 40-49 9 BRODNICA, WYBUDOWANIE MICHAŁOWO DRWĘCA BRODNICA BRODNICA 10km 0:44:18 13.54 [km/h] 11:26 [min/km] 0:22:43 0:21:35 0:44:14
41 103 MURAWSKI MICHAŁ M 38 1979-03-26 M 40-49 10 BRODNICA BRODNICA 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 11:26 [min/km] 0:22:19 0:22:00 0:44:16
42 147 STECKIEWICZ EDMUND M 39 1973-12-13 M 40-49 11 RYPIN 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 11:26 [min/km] 0:21:31 0:22:48 0:44:17
43 135 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 1994-02-02 K 0-29 1 SZTUM 10km 0:44:23 13.52 [km/h] 11:26 [min/km] 0:21:22 0:23:01 0:44:22
44 138 RYCHTER JAROSŁAW M 40 1978-05-31 M 40-49 12 ELBLĄG LIVERPOOL 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 11:27 [min/km] 0:22:08 0:22:20 0:44:18
45 33 DULSKI TADEUSZ M 41 1969-09-07 M 50-59 5 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 10km 0:44:44 13.41 [km/h] 11:28 [min/km] 0:22:08 0:22:36 0:44:35
46 67 KŁOSOWSKI KAMIL M 42 1996-07-19 M 0-29 9 GRĄŻAWY BRODNICA SZRULLEWO 10km 0:44:51 13.38 [km/h] 11:29 [min/km] 0:22:28 0:22:23 0:44:46
47 95 MARKOWSKI TOMASZ M 43 1972-02-11 M 40-49 13 GRUDZIĄDZ 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 11:29 [min/km] 0:22:06 0:22:47 0:44:46
48 183 ZAGÓRSKI MATEUSZ M 44 1991-07-16 M 0-29 10 GORTATOWO 10km 0:44:57 13.35 [km/h] 11:30 [min/km] 0:21:19 0:23:38 0:44:50
49 46 GRZYWINSKI BARTOSZ M 45 1980-11-22 M 30-39 14 TORUŃ 10km 0:44:59 13.34 [km/h] 11:30 [min/km] 0:22:32 0:22:27 0:44:37
50 71 KOWALCZYK MARIUSZ M 46 1977-06-23 M 40-49 14 BRODNICA BRODNICA 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 11:30 [min/km] 0:22:11 0:22:51 0:44:57
51 9 BIELICKI KRZYSZTOF M 47 1963-05-10 M 50-59 6 BRODNCA BRODNICA BIEGA BRODNICA BRODNICA BIEGA 10km 0:45:07 13.30 [km/h] 11:31 [min/km] 0:22:10 0:22:57 0:45:03
52 41 GÓRNA AGATA K 5 1996-05-28 K 0-29 2 BRODNICA GOTEC BRODNICA GOTEC 10km 0:45:11 13.28 [km/h] 11:31 [min/km] 0:22:09 0:23:02 0:45:11
53 175 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ M 48 1966-08-22 M 50-59 7 BRODNICA BRODNICA 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 11:31 [min/km] 0:22:29 0:22:44 0:45:03
54 153 SZRULL ŁUKASZ M 49 1992-01-08 M 0-29 11 TORUŃ SZRULLEWO 10km 0:45:21 13.23 [km/h] 11:32 [min/km] 0:22:29 0:22:52 0:45:15
55 188 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M 50 1986-03-27 M 30-39 15 UZDOWO BIEGAM U KOLESI 10km 0:45:26 13.21 [km/h] 11:33 [min/km] 0:23:00 0:22:26 0:45:13
56 154 SZRULL WALDEMAR M 51 1974-06-21 M 40-49 15 BRODNICA BRODNICA SZRULLEWO 10km 0:45:42 13.13 [km/h] 11:34 [min/km] 0:23:23 0:22:19 0:45:38
57 116 PASTUSZAK RAFAŁ M 52 1978-12-01 M 40-49 16 ŁOPATKI WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:45:49 13.10 [km/h] 11:35 [min/km] 0:22:58 0:22:51 0:45:44
58 74 KROTOWSKI WITOLD M 53 1984-08-29 M 30-39 16 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 0:45:49 13.10 [km/h] 11:35 [min/km] 0:23:11 0:22:38 0:45:36
59 61 KASKA JAKUB M 54 1980-12-28 M 30-39 17 IŁAWA #8RB EMP 10km 0:45:52 13.08 [km/h] 11:35 [min/km] 0:23:11 0:22:41 0:45:39
60 146 STAŃCZAK MARIUSZ M 55 1975-03-01 M 40-49 17 CHOJNOWO RUNFORREST 10km 0:45:54 13.07 [km/h] 11:35 [min/km] 0:22:38 0:23:16 0:45:54
61 99 MOTYLIŃSKI KRYSTIAN M 56 1986-05-26 M 30-39 18 DRUŻYNY IP-SERWIS.PL BRODNICA 10km 0:45:56 13.06 [km/h] 11:36 [min/km] 0:23:17 0:22:39 0:45:52
62 35 FRITZKOWSKI ZBIGNIEW M 57 1977-03-17 M 40-49 18 BRODNICA BRODNICA 10km 0:46:05 13.02 [km/h] 11:37 [min/km] 0:22:48 0:23:17 0:45:51
63 162 TACZYŃSKI MAREK M 58 1980-12-09 M 30-39 19 RYPIN 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 11:37 [min/km] 0:23:06 0:23:02 0:46:02
64 77 KRYSZCZUK SŁAWOMIR M 59 1976-08-10 M 40-49 19 RYPIN 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 11:38 [min/km] 0:23:06 0:23:09 0:46:10
65 140 SCHWEDA JUSTYNA K 6 1974-12-06 K 40-49 1 TORUŃ 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 11:38 [min/km] 0:23:01 0:23:15 0:46:13
66 206 JASIŃSKA PATRYCJA K 7 2002-08-13 K 0-29 3 CZARNIA DUŻA 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 11:38 [min/km] 0:22:25 0:23:52 0:46:10
67 157 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 60 1978-12-30 M 40-49 20 NAJMOWO 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 11:38 [min/km] 0:23:02 0:23:17 0:46:10
68 51 JANOWSKI SŁAWOMIR M 61 1976-05-08 M 40-49 21 GRĄŻAWY SZRULLEWO 10km 0:46:23 12.94 [km/h] 11:38 [min/km] 0:22:30 0:23:53 0:46:18
69 203 WOLSKI WOJCIECH M 62 1977/10/04 M 40-49 22 BRODNICA 10km 0:46:39 12.86 [km/h] 11:40 [min/km] 0:23:23 0:23:16 0:46:28
70 45 GRZIWA THOMAS M 63 1978-10-10 M 40-49 23 HANAU SSC HANAU RODENBACH 10km 0:46:40 12.86 [km/h] 11:40 [min/km] 0:23:05 0:23:35 0:46:35
71 126 POLGUJ KINGA K 8 1997-07-03 K 0-29 4 BRODNICA BRODNICA 10km 0:46:50 12.81 [km/h] 11:41 [min/km] 0:23:04 0:23:46 0:46:46
72 81 KWIATKOWSKI RYSZARD M 64 1964-09-19 M 50-59 8 BRODNICA NIEZRZESZONY BRODNICA 10km 0:46:58 12.78 [km/h] 11:42 [min/km] 0:23:01 0:23:57 0:46:53
73 113 OSTROWSKI JAN M 65 1990-09-30 M 0-29 12 POKRZYDOWO OSTRY TEAM BRODNICA 10km 0:47:01 12.76 [km/h] 11:42 [min/km] 0:23:24 0:23:37 0:46:56
74 97 MILEWSKI BENEDYKT M 66 1966-03-10 M 50-59 9 GRĄŻAWY SAMINDRUK BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA 10km 0:47:03 12.75 [km/h] 11:42 [min/km] 0:23:45 0:23:18 0:46:58
75 69 KOŃPA KRZYSZTOF M 67 1971-02-20 M 40-49 24 BRODNICA BRODNICA 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 11:42 [min/km] 0:22:51 0:24:13 0:47:00
76 137 RYCHTER WIESŁAW M 68 1954-12-27 M 60-69 1 ELBLĄG MISTRZ POLSKI W DUATLONIE 2019 10km 0:47:06 12.74 [km/h] 11:43 [min/km] 0:23:35 0:23:31 0:46:57
77 1 ADAMSKI MATEUSZ M 69 1989-12-02 M 30-39 20 BRODNICA BRODNICA 10km 0:47:11 12.72 [km/h] 11:43 [min/km] 0:23:10 0:24:01 0:47:04
78 47 GRZYWIŃSKI WOJTEK M 70 1985-09-14 M 30-39 21 TORUN 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 11:45 [min/km] 0:23:34 0:23:51 0:47:04
79 72 KOWALKOWSKI JAROSŁAW M 71 1976-02-15 M 40-49 25 BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 11:45 [min/km] 0:23:03 0:24:30 0:47:26
80 23 CIEPCIELIŃSKI DAWID M 72 1985-01-04 M 30-39 22 BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 11:46 [min/km] 0:23:03 0:24:35 0:47:31
81 112 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 73 1951-06-04 M 60-69 2 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 11:46 [min/km] 0:23:38 0:24:04 0:47:40
82 114 PAĆKOWSKI DAWID M 74 1986-06-23 M 30-39 23 POKRZYDOWO SIEBIEGA 10km 0:47:46 12.56 [km/h] 11:47 [min/km] 0:24:01 0:23:45 0:47:27
83 214 PAPROCKI ARTUR M 75 1990-04-02 M 0-29 13 SIERPC DYNAMO SIERPC 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 11:47 [min/km] 0:23:43 0:24:08 0:47:38
84 28 DĄBROWSKI EDMUND M 76 1966-01-30 M 50-59 10 GRUDZIĄDZ 10km 0:47:55 12.52 [km/h] 11:48 [min/km] 0:23:49 0:24:06 0:47:47
85 73 KRAJNIK RYSZARD M 77 1957-03-25 M 60-69 3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 11:48 [min/km] 0:23:45 0:24:16 0:47:52
86 2 ANZEL JERZY M 78 1966-05-18 M 50-59 11 BRODNICA BRODNICA BIEGA BRODNICA BRODNICA BIEGA 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 11:48 [min/km] 0:23:46 0:24:15 0:47:55
87 118 PIECZKOWSKI ARTUR M 79 1985-02-02 M 30-39 24 NOWE MIASTO LUBAWSKIE RADOMNO BIEGA RADOMNO BIEGA 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 11:49 [min/km] 0:23:49 0:24:20 0:47:51
88 96 MIAŚKIEWICZ MARCIN M 80 1983-02-27 M 30-39 25 PŁOCK 10km 0:48:11 12.45 [km/h] 11:49 [min/km] 0:24:03 0:24:08 0:48:02
89 218 MARCHLEWICZ DAWID M 81 1985-05-03 M 30-39 26 WĄBRZEŹNO HUSARIA RACE TEAM 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 11:50 [min/km] 0:23:37 0:24:43 0:48:17
90 159 SZYMAŃSKI PIOTR M 82 1973-06-29 M 40-49 26 BYTOM 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 11:50 [min/km] 0:23:17 0:25:07 0:48:21
91 29 DEMBOWSKI ŁUKASZ M 83 1993-02-04 M 0-29 14 BYDGOSZCZ 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 11:51 [min/km] 0:23:28 0:25:02 0:48:16
92 75 KRYGER ŁUKASZ M 84 1992-04-25 M 0-29 15 NOWA CHEŁMŻA 10km 0:48:32 12.36 [km/h] 11:51 [min/km] 0:24:05 0:24:27 0:48:21
93 93 MARKOWSKA KATARZYNA K 9 1980-12-15 K 30-39 1 GRUDZIĄDZ 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 11:52 [min/km] 0:24:09 0:24:26 0:48:28
94 6 BEREBECKI ROMAN M 85 1951-04-16 M 60-69 4 RYPIN KB LECH RYPIN 10km 0:48:44 12.31 [km/h] 11:52 [min/km] 0:23:48 0:24:56 0:48:41
95 186 ZIELIŃSKI MATEUSZ M 86 1995-09-08 M 0-29 16 SZABDA 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 11:53 [min/km] 0:23:29 0:25:21 0:48:46
96 221 RATKOWSKA MAŁGORZATA K 10 1978-04-03 K 40-49 2 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:49:10 12.20 [km/h] 11:55 [min/km] 0:24:30 0:24:40 0:49:02
97 16 BRZÓSKA BARTŁOMIEJ M 87 1985-10-05 M 30-39 27 ŚWIEDZIEBNIA GOTEC BRODNICA GOTEC 10km 0:49:11 12.20 [km/h] 11:55 [min/km] 0:23:48 0:25:23 0:49:10
98 187 ZIĘBA MARIUSZ M 88 1993-08-15 M 0-29 17 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 11:56 [min/km] 0:24:37 0:24:45 0:49:06
99 109 OKOŃSKI PIOTR M 89 1980-03-17 M 30-39 28 GRUDZIADZ 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 11:58 [min/km] 0:23:46 0:25:49 0:49:24
100 215 WELEROWICZ ARTUR M 90 1972-11-15 M 40-49 27 IŁAWA JESSIE3 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 11:58 [min/km] 0:25:06 0:24:33 0:49:29
101 211 KOCIŃSKI ANDRZEJ M 91 1971-11-23 M 40-49 28 BRZOZÓWKA 10km 0:49:44 12.06 [km/h] 11:58 [min/km] 0:24:23 0:25:21 0:49:36
102 36 GAWLIK ŁUKASZ M 92 1978-10-12 M 40-49 29 WYSZOGRÓD 10km 0:49:46 12.06 [km/h] 11:59 [min/km] 0:24:21 0:25:25 0:49:26
103 14 BRODZIŃSKI MICHAŁ M 93 1981-12-06 M 30-39 29 NIELBARK SAMINDRUK BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 11:59 [min/km] 0:24:20 0:25:29 0:49:39
104 145 SOCHAL RADOSŁAW M 94 1974-03-01 M 40-49 30 BRODNICA BRODNICA 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 11:00 [min/km] 0:24:32 0:25:32 0:49:56
105 176 WITULSKI ANDRZEJ M 95 1991-03-16 M 0-29 18 BRODNICA HANGAR TEAM BRODNICA 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 11:02 [min/km] 0:26:07 0:24:16 0:50:01
106 160 ŚNIEŻAWSKI TOMASZ M 96 1995-09-21 M 0-29 19 BOBROWO BRODNICA 10km 0:50:34 11.87 [km/h] 11:03 [min/km] 0:24:17 0:26:17 0:50:31
107 200 GĄSIOR PAWEL M 97 1986-10-29 M 30-39 30 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 11:04 [min/km] 0:25:59 0:24:36 0:50:20
108 167 WARACHOWSKI ROBERT M 98 1976-07-02 M 40-49 31 BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA BRODNICA VORWERK AUTOTEC POLSKA 10km 0:50:40 11.84 [km/h] 11:04 [min/km] 0:23:42 0:26:58 0:50:31
109 204 FISZER AGNIESZKA K 11 1978-11-12 K 40-49 3 BRODNICA BRODNICA 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 11:04 [min/km] 0:24:59 0:25:43 0:50:38
110 60 KARPIŃSKI ROBERT M 99 1974-10-21 M 40-49 32 POKRZYDOWO SIEBIEGA BRODNICA 10km 0:50:49 11.81 [km/h] 11:05 [min/km] 0:25:14 0:25:35 0:50:31
111 94 MARKOWSKA ANNA K 12 1980-02-16 K 30-39 2 GRUDZIĄDZ 10km 0:50:53 11.79 [km/h] 11:05 [min/km] 0:25:20 0:25:33 0:50:44
112 65 KĘDZIORSKI MAREK M 100 1964-09-11 M 50-59 12 WĄBRZEŹNO 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 11:07 [min/km] 0:24:44 0:26:27 0:51:04
113 82 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 101 1987-06-14 M 30-39 31 INOWROCLAW 10km 0:51:21 11.68 [km/h] 11:08 [min/km] 0:26:05 0:25:16 0:51:03
114 180 WRZESIŃSKA JOANNA K 13 1978-12-12 K 40-49 4 BYDGOSZCZ 8K-PBOT 10km 0:51:21 11.68 [km/h] 11:08 [min/km] 0:25:51 0:25:30 0:51:13
115 132 ROSIK GRZEGORZ M 102 1979-01-29 M 40-49 33 BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 11:08 [min/km] 0:25:19 0:26:05 0:51:12
116 52 JARZĘBOWSKI MACIEJ M 103 1974-10-05 M 40-49 34 RYPIN AGROLOK SPORT TEAM 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 11:09 [min/km] 0:25:19 0:26:12 0:51:23
117 42 GRACZYK BARTOSZ M 104 1987-01-10 M 30-39 32 BRODNICA BRODNICA 10km 0:51:58 11.55 [km/h] 11:12 [min/km] 0:25:52 0:26:06 0:51:39
118 220 UGOREK MIROSŁAW M 105 1981/01/01 M 30-39 33 BYDGOSZCZ 10km 0:52:13 11.49 [km/h] 11:13 [min/km] 0:25:35 0:26:38 0:52:00
119 210 JAMRÓŻ ROBERT M 106 1979/05/30 M 40-49 35 WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU 10km 0:52:14 11.49 [km/h] 11:13 [min/km] 0:26:17 0:25:57 0:51:56
120 48 JABŁOŃSKA SYLWIA K 14 1984-02-14 K 30-39 3 BRODNICA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BRODNICA 10km 0:52:15 11.48 [km/h] 11:14 [min/km] 0:26:18 0:25:57 0:52:03
121 27 DĄBROWSKA KAMILA K 15 1998-05-27 K 0-29 5 GRUDZIĄDZ 10km 0:52:29 11.43 [km/h] 11:15 [min/km] 0:25:29 0:27:00 0:52:21
122 56 KAMIŃSKI STEFAN M 107 1947-03-18 M 70+ 1 TORUŃ REKREACJA TORUŃ 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 11:16 [min/km] 0:26:08 0:26:34 0:52:39
123 12 BOGUSZEWSKI ANDRZEJ M 108 1963-06-13 M 50-59 13 MAŁSZYCE92 10km 0:52:55 11.34 [km/h] 11:18 [min/km] 0:25:56 0:26:59 0:52:45
124 15 BRODZIŃSKI MARIUSZ M 109 1976-01-11 M 40-49 36 BARTNICZKA 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 11:18 [min/km] 0:26:20 0:26:36 0:52:41
125 207 ALEKSANDROWICZ MAREK M 110 1981-04-11 M 30-39 34 RADOSZKI 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 11:18 [min/km] 0:25:49 0:27:07 0:52:49
126 86 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF M 111 1990-11-14 M 0-29 20 LINOWO PARKRUN GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 11:18 [min/km] 0:26:15 0:26:45 0:52:44
127 101 MURAWSKA ANNA K 16 1982-06-03 K 30-39 4 BRODNICA BRODNICA 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 11:18 [min/km] 0:27:00 0:26:00 0:52:45
128 122 PIETRZAK MACIEJ M 112 1975-05-15 M 40-49 37 WARSZAWA 10km 0:53:01 11.32 [km/h] 11:18 [min/km] 0:26:21 0:26:40 0:52:41
129 4 BALEWSKA IWONA K 17 1973-01-02 K 40-49 5 TORUŃ 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 11:21 [min/km] 0:26:39 0:26:46 0:53:12
130 80 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 113 1957-08-15 M 60-69 5 BRODNICA BRODNICA 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 11:21 [min/km] 0:25:35 0:27:53 0:53:28
131 26 DĄBROWSKA PAULINA K 18 1995-10-08 K 0-29 6 GRUDZIĄDZ 10km 0:53:29 11.22 [km/h] 11:21 [min/km] 0:25:54 0:27:35 0:53:21
132 105 NAPIERSKA MARLENA K 19 1978-03-17 K 40-49 6 JAJKOWO 10km 0:53:37 11.19 [km/h] 11:22 [min/km] 0:26:24 0:27:13 0:53:23
133 161 ŚWITAŁA ROMAN M 114 1958-02-08 M 60-69 6 KWIDZYN AMATOR 10km 0:53:42 11.17 [km/h] 11:22 [min/km] 0:26:29 0:27:13 0:53:20
134 85 LEŚNIEWSKI JAN M 115 1948-04-04 M 70+ 2 ELBLĄG EL AKTYWNI 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 11:24 [min/km] 0:26:24 0:27:31 0:53:45
135 117 PAWLAK ŁUKASZ M 116 1979-03-16 M 40-49 38 BRODNICA BRODNICA SITS 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 11:24 [min/km] 0:27:59 0:26:03 0:53:42
136 185 ZALEWSKI WIESŁAW M 117 1971-11-04 M 40-49 39 BRODNICA STUDIO IMPACT BRODNICA SITS 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 11:24 [min/km] 0:27:21 0:26:41 0:53:43
137 38 GŁOWIAK RAFAŁ M 118 1986-09-09 M 30-39 35 LUBAWA RAZEM TRENUJEMY SPORT 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 11:25 [min/km] 0:27:05 0:27:00 0:53:47
138 100 MROCZYŃSKI PIOTR M 119 1957-06-15 M 60-69 7 BRODNICA BRODNICA 10km 0:54:09 11.08 [km/h] 11:25 [min/km] 0:27:01 0:27:08 0:54:01
139 44 GRZEBSKI JERZY M 120 1959-04-03 M 60-69 8 MŁAWA G&G 10km 0:54:22 11.04 [km/h] 11:26 [min/km] 0:27:04 0:27:18 0:54:00
140 50 JANKOWSKI FILIP M 121 1999-02-23 M 0-29 21 BRODNICA TVBRODNICA.PL BRODNICA 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 11:27 [min/km] 0:27:06 0:27:21 0:54:16
141 174 WIŚNIEWSKA ANNA K 20 1984-06-15 K 30-39 5 LIPNO 10km 0:54:32 11.00 [km/h] 11:27 [min/km] 0:27:05 0:27:27 0:54:22
142 179 WRÓBLEWSKA JOANNA K 21 1980-01-03 K 30-39 6 BRODNICA BRODNICA 10km 0:54:55 10.93 [km/h] 11:30 [min/km] 0:27:21 0:27:34 0:54:37
143 163 TUCHALSKI MAREK M 122 1955-11-17 M 60-69 9 RYPIN KB LECH RYPIN 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 11:31 [min/km] 0:26:56 0:28:12 0:55:00
144 155 SZYGOWSKI MARIUSZ M 123 1962-05-25 M 50-59 14 GRUDZIĄDZ H2O TEAM 10km 0:55:15 10.86 [km/h] 11:32 [min/km] 0:27:03 0:28:12 0:55:03
145 170 WIERCIŃSKI PAWEŁ M 124 1999-09-26 M 0-29 22 BRODNICA BRODNICA 10km 0:55:16 10.86 [km/h] 11:32 [min/km] 0:26:37 0:28:39 0:55:04
146 139 RZESZOTEK MAREK M 125 1978-11-04 M 40-49 40 RADOMNO RADOMNO BIEGA RADOMNO BIEGA 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 11:34 [min/km] 0:27:12 0:28:31 0:55:27
147 217 APCZYŃSKI ŁUKASZ M 126 1984-08-10 M 30-39 36 BRODNICA BRODNICA 10km 0:56:01 10.71 [km/h] 11:36 [min/km] 0:27:09 0:28:52 0:55:50
148 5 BANASZEWSKI MICHAŁ M 127 1978-01-06 M 40-49 41 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:56:16 10.66 [km/h] 11:38 [min/km] 0:27:02 0:29:14 0:55:58
149 152 SZRULL KAROLINA K 22 1983-08-13 K 30-39 7 GRĄŻAWY SZRULLEWO 10km 0:57:02 10.52 [km/h] 11:42 [min/km] 0:27:50 0:29:12 0:56:56
150 22 CIECHANOWSKA AGNIESZKA K 23 1975-08-07 K 40-49 7 BRODNICA SITS BRODNICA SITS 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 11:47 [min/km] 0:28:22 0:29:23 0:57:24
151 59 KARPIŃSKA MILENA K 24 1991-11-22 K 0-29 7 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 10km 0:57:56 10.36 [km/h] 11:48 [min/km] 0:27:18 0:30:38 0:57:40
152 21 CHOJNACKA KRYSTYNA K 25 1952-02-10 K 60-69 1 SIERPC UL DWORCOWA 3B 10km 0:58:05 10.33 [km/h] 11:49 [min/km] 0:28:31 0:29:34 0:57:56
153 201 WZOREK MARCIN M 128 1985/05/24 M 30-39 37 BRODNICA 10km 0:58:07 10.32 [km/h] 11:49 [min/km] 0:28:16 0:29:51 0:58:07
154 32 DUKAT MIROSŁAW M 129 1958-12-17 M 60-69 10 BRODNICA BRODNICA 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 11:50 [min/km] 0:28:37 0:29:43 0:58:04
155 31 DUKAT BERNADETA K 26 1960-10-14 K 50-59 1 BRODNICA BRODNICA 10km 0:58:20 10.29 [km/h] 11:50 [min/km] 0:28:37 0:29:43 0:58:06
156 216 FABRYKIEWICZ RYSZARD M 130 1999-12-24 M 0-29 23 BRODNICA BRODNICA 10km 0:58:27 10.27 [km/h] 11:51 [min/km] 0:27:42 0:30:45 0:58:12
157 84 LEPISZ PIOTR M 131 1973-06-11 M 40-49 42 WĄBRZEŹNO ALASKATEAM 10km 0:58:35 10.24 [km/h] 11:52 [min/km] 0:30:10 0:28:25 0:58:23
158 102 MURAWSKI ŁUKASZ M 132 1990-10-09 M 0-29 24 TORUŃ 10km 0:58:49 10.20 [km/h] 11:53 [min/km] 0:29:27 0:29:22 0:58:41
159 115 PANFIL MAGDALENA K 27 1978-02-12 K 40-49 8 OSTRÓDA 10km 0:58:54 10.19 [km/h] 11:53 [min/km] 0:29:33 0:29:21 0:58:33
160 143 SMURZYŃSKI PIOTR M 133 1988-04-02 M 30-39 38 KWIDZYN ALUSIA TEAM 10km 0:58:55 10.18 [km/h] 11:54 [min/km] 0:27:42 0:31:13 0:58:37
161 158 SZYMAŃSKI MATEUSZ M 134 1994-10-08 M 0-29 25 OSIEK 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 11:55 [min/km] 0:29:31 0:29:42 0:58:57
162 171 WIERZBOWSKA AGNIESZKA K 28 1989-02-19 K 30-39 8 HARTOWIEC BIEGAM U KOLESI 10km 0:59:19 10.12 [km/h] 11:56 [min/km] 0:29:32 0:29:47 0:59:02
163 19 BUDZIŃSKA DOROTA K 29 1993-07-30 K 0-29 8 FIJEWO BIEGAM U KOLESI 10km 0:59:19 10.12 [km/h] 11:56 [min/km] 0:29:32 0:29:47 0:59:02
164 83 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 135 1956-07-15 M 60-69 11 BĄDKI 10km 0:59:33 10.08 [km/h] 11:57 [min/km] 0:28:45 0:30:48 0:59:33
165 64 KĘDZIORSKA BEATA K 30 1970-03-04 K 40-49 9 WĄBRZEŹNO 10km 1:00:32 9.91 [km/h] 11:03 [min/km] 0:29:04 0:31:28 1:00:25
166 129 PUCEK MARZENA K 31 1976-12-31 K 40-49 10 MAŁY GŁĘBOCZEK MAŁY GŁĘBOCZEK 10km 1:01:09 9.81 [km/h] 11:07 [min/km] 0:29:31 0:31:38 1:00:56
167 121 PIETRZAK MARCIN M 136 1982-11-22 M 30-39 39 TORUŃ 10km 1:02:12 9.65 [km/h] 11:13 [min/km] 0:30:21 0:31:51 1:01:51
168 90 MACIERZYŃSKI MIROSŁAW M 137 1949-04-20 M 70+ 3 TORUŃ 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 11:13 [min/km] 0:30:21 0:31:52 1:01:54
169 124 PIOTROWSKA MAGDALENA K 32 1983-07-30 K 30-39 9 BRODNICA BRODNICA 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 11:14 [min/km] 0:30:47 0:31:30 1:02:01
170 25 DAWIDZIAK ANNA K 33 1970-11-30 K 40-49 11 ŁOCHOWO 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 11:14 [min/km] 0:30:48 0:31:29 1:02:00
171 182 WYRZYKOWSKA ANNA K 34 1973-09-27 K 40-49 12 BOBROWO 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 11:14 [min/km] 0:30:47 0:31:30 1:02:01
172 49 JANKOWSKA KATARZYNA K 35 1965-02-08 K 50-59 2 RYPIN I-SPORT 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 11:14 [min/km] 0:30:18 0:31:59 1:01:57
173 184 ZALEWSKA ANITA K 36 1976-06-11 K 40-49 13 BRODNICA STUDIO IMPACT BRODNICA SITS 10km 1:02:35 9.59 [km/h] 11:16 [min/km] 0:30:28 0:32:07 1:02:16
174 78 KULWICKA NATALIA K 37 1997-07-23 K 0-29 9 OSTRÓW GOTEC GOTEC 10km 1:04:42 9.27 [km/h] 11:28 [min/km] 0:30:43 0:33:59 1:04:38
175 148 STENCEL PATRYK M 138 2000-09-05 M 0-29 26 BRODNICA BRODNICA 10km 1:04:51 9.25 [km/h] 11:29 [min/km] 0:31:42 0:33:09 1:04:36
176 92 MANEROWSKA MONIKA K 38 1999-07-01 K 0-29 10 KRUSZYNY 10km 1:04:51 9.25 [km/h] 11:29 [min/km] 0:31:42 0:33:09 1:04:38
177 213 MARGALSKI ZDZISŁAW M 139 1956/01/01 M 60-69 12 ZIELUN 10km 1:04:56 9.24 [km/h] 11:30 [min/km] 0:31:57 0:32:59 1:04:39
178 68 KOŁODZIEJSKA MARZENA K 39 1984-02-13 K 30-39 10 BRODNICA GOTEC BRODNICA GOTEC 10km 1:05:34 9.15 [km/h] 11:33 [min/km] 0:31:27 0:34:07 1:05:29
179 173 WISNIEWSKI RYSZARD M 140 1941-01-01 M 70+ 4 REMPIN 10km 1:05:39 9.14 [km/h] 11:34 [min/km] 0:32:19 0:33:20 1:05:29
180 87 LIPKA ELIZA K 40 1977-08-30 K 40-49 14 OSTRODA 10km 1:08:15 8.79 [km/h] 11:50 [min/km] 0:33:37 0:34:38 1:07:54
181 70 KORALEWSKA IRENA K 41 1968-10-12 K 50-59 3 SADLINKI 10km 1:13:56 8.12 [km/h] 11:24 [min/km] 0:35:00 0:38:56 1:13:38
182 164 URBAN HENRYK M 141 1958-07-03 M 60-69 13 KWIDZYN ALUSIA TEAM 10km 1:13:59 8.11 [km/h] 11:24 [min/km] 0:35:04 0:38:55 1:13:40
183 43 GRZEBSKA EWA K 42 1960-07-11 K 50-59 4 MŁAWA G&G 10km 1:18:09 7.68 [km/h] 11:49 [min/km] 0:37:09 0:41:00 1:17:50
- 8 BIELICKI PIOTR M - 1988-06-18 M 30-39 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 24 CIURA MICHAŁ M - 1986-08-19 M 30-39 - IŁAWA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 34 FILIPOWICZ ALBERT M - 1972-04-01 M 40-49 - TYROWO ALBERT BIEGA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 37 GŁĘBOCKI ARKADIUSZ M - 1989-12-11 M 30-39 - NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 54 KAIS KAROLINA K - 1993-08-07 K 0-29 - BRODNICA SGGW WARSZAWA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 62 KASPROWICZ MARCIN M - 1979-10-20 M 40-49 - DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO/UKS MOSIR DZIAŁDOWO 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 63 KAWCZYNSKI DANIEL M - 1997-11-19 M 0-29 - GRUPA SZTYWNIUTKO 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 76 KRYSIEWICZ MARIUSZ M - 1976-10-14 M 40-49 - BRODNICA COFRESCO BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 88 ŁAPKIEWICZ WOJTEK M - 1979-03-28 M 40-49 - GÓRZNO 1979 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 89 ŁUKASZEWSKI MICHAŁ M - 1988-11-09 M 30-39 - BRODNICA HANGAR TEAM BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 91 MAJEWSKI JAN M - 1945-10-16 M 70+ - TORUN 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:30:43 23:29:17 23:59:41
- 98 MIZERIA PRZEMYSŁAW M - 1991-07-15 M 0-29 - DZIAŁDOWO LANGE TRI COACH 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 104 MUSIAŁOWSKI KAZIMIERZ M - 1949-01-31 M 70+ - 87-125 SMOGORZEWIEC UL. THE BEATLES 2 KAMUS MARATON 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 106 NIEWIDZIAŁA KAROLINA K - 1983-02-01 K 30-39 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:30:30 23:29:30 0:00:00
- 108 OJDOWSKI ZBIGNIEW M - 1972-03-17 M 40-49 - DĘBOWA ŁĄKA SAMINDRUK BRODNICA SAMINDRUK BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:22:51 23:37:09 23:59:55
- 134 ROZPIERSKI DAMIAN M - 1986-06-03 M 30-39 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 141 SŁUPKOWSKA MONIKA K - 1974-07-10 K 40-49 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 142 SŁUPKOWSKI WOJCIECH M - 1974-05-16 M 40-49 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 144 SOBCZYK JOANNA K - 1980-05-02 K 30-39 - GRUDZIADZ 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 150 SZEWCZUK CEZARY M - 1990-11-18 M 0-29 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 156 SZYMAŃSKA BEATA K - 1995-03-02 K 0-29 - GRUDZIĄDZ 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 165 URBANSKA TONIA K - 1979-04-23 K 40-49 - ZBICZNO SITS 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 166 UZARSKA SYLWIA K - 1983-12-11 K 30-39 - BOBROWNIKI WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 172 WISIŃSKI PIOTR M - 1960-12-31 M 50-59 - BRODNICA BRODNICA BIEGA BRODNICA BIEGA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 177 WITULSKI ANDRZEJ M - 1991-03-16 M 0-29 - BRODNICA HANGAR TEAM BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 181 WRZESIŃSKI WOJCIECH M - 1972-02-24 M 40-49 - BYDGOSZCZ 8K-PBOT 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:24:35 23:35:25 23:59:51
- 189 ŻÓŁTOWSKI MACIEJ M - 1991-02-09 M 0-29 - BRODNICA BRODNICA 10km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ