Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiak Mateusz | Nowa Wrona | Polska | 4 KM Bieg główny | Morsy Kolejowy | |
2 | Bagnicki Dariusz | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
3 | Białołęcka Lena | Płońsk | 4 KM Bieg główny | Płońscy Patrioci | ||
4 | Bielec Karol | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 2 KM | ||
5 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | Płońscy Patrioci | |
6 | Brześkiewicz Beata | Przyborowice Dolne | Polska | 2 KM | ||
7 | Brześkiewicz Marcin | Przyborowice Dolne | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
8 | Buczynska Wioleta | Naborowo | Polska | 2 KM Nordic Walking | ||
9 | Buczyński Kacper | Naborowo | Polska | 2 KM | ||
10 | Cichocki Szymon | Kuchary Żydowskie | Polska | 4 KM Bieg główny | Aktywnie Zakręceni im. Marka Kasprzaka | |
11 | Cieplińska Wioletta | Warszawa | Polska | 4 KM Bieg główny | Naprzód Młociny | |
12 | Ciepliński Rafał | Załuski | Polska | 2 KM Nordic Walking | ||
13 | Ciosek Izabela | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
14 | Czerniakowska Jadwiga | Soboklęszcz | Polska | 400m Bieg Rodzinny (dzieci z rodzicami lub opiekunami) | ||
15 | Czerniakowski Paweł | Soboklęszcz | Polska | 2 KM | ||
16 | Dzięgielewska Agnieszka | Płońsk | Polska | 2 KM Nordic Walking | Płońscy Patrioci | |
17 | Ferski Adnrzej | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
18 | Filipiak Wiktoria | Joniec | Polska | 2 KM | Zespół Szkół w Jońcu | |
19 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
20 | Gocławska Agata | Stara Wrona | Polska | 2 KM | ||
21 | Gościcka Ewa | Ćwiklinek | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
22 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
23 | Gołembiewski Adrian | Płońsk | Polska | 2 KM | ||
24 | Grodkiewicz Mateusz | Nowe Miasto | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
25 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | Polska | 4 KM Bieg główny | Bravehearts Legionowo | |
26 | Grzybowska Julita | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
27 | Jarczewska Monika | Stare Wrońska | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
28 | Jarczewski Mariusz | Stare Wrońska | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
29 | Jaworek Anna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
30 | Jeziak Przemysław | Jeżewo | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
31 | Konopka Zbigniew Konopka | Płońsk | Polska | 2 KM | Związek Piłsudczyków RP | |
32 | Kordjak Jadwiga | Popielżyn Zawady | Polska | 2 KM Nordic Walking | ||
33 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
34 | Kowalski Mariusz | Joniec | Polska | 2 KM | ||
35 | Kozak Beata | Płońsk | Polska | 400m Bieg Rodzinny (dzieci z rodzicami lub opiekunami) | Płońscy Patrioci | |
36 | Kuc Karolina | Płońsk | Polska | 2 KM | ||
37 | Kuc Nadiya | Płońsk | Polska | 2 KM | ||
38 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Polska | 4 KM Bieg główny | Motointegrator Runing Team | |
39 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | KB im. P.Sękowskiego | |
40 | Lewandowska Marlena | Kobylniki | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
41 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | 2 KM Nordic Walking | Płońscy Patrioci | |
42 | Majkowski Łukasz | Kuchary Żydowskie | Polska | 4 KM Bieg główny | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
43 | MANOWIECKI GRZEGORZ | LEGIONOWO | Polska | 4 KM Bieg główny | Leszcze | |
44 | Małecki Jakub | Sochocin | Polska | 2 KM | MKS Durasan Płońsk | |
45 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | 2 KM | SP3 PŁOŃSK | |
46 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | 2 KM | SP3 PŁOŃSK | |
47 | Michalak Jerzy | Plonsk | Polska | 2 KM | KB im. P.Sękowskiego | |
48 | Orzechowski Paweł Orzechowski | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | Płońscy Patrioci | |
49 | Owczarek Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
50 | Pawelska Malgorzata | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
51 | Pawlak Robert | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
52 | Pałka Mateusz | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
53 | Piętka Aleksandra | Nowa Wrona | Polska | 4 KM Bieg główny | Morsy Kolejowy | |
54 | Piętka Marianna | Joniec | Polska | 2 KM Nordic Walking | Morsy Kolejowy | |
55 | Podczaska Gabriela | Nowe Miasto | Polska | 2 KM | Bestie OCR Legionowo | |
56 | Podczaska Sylwia Podczaska | Nowe Miasto | Polska | 2 KM | Bestie OCR Legionowo | |
57 | Pyrzyński Mateusz | Sochocin | Polska | 2 KM | MKS Durasan Płońsk | |
58 | Rachocki Zbigniew | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | KB im. P.Sękowskiego | |
59 | Raczkowski Łukasz | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
60 | Sawicka Justyna | Nowa Wrona | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
61 | Skierska Aneta | Strubiny | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
62 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
63 | Skierski Mikołaj | Strubiny | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
64 | Skierski Tomasz | Strubiny | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
65 | Sokołowski Adrian | Kowanty | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
66 | Stankowska Martyna | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | Płońscy Patrioci | |
67 | Stradza Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
68 | Strumnik Bartosz | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
69 | Strumnik Hubert | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Polska | 2 KM | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
70 | Strumnik Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
71 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 2 KM | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
72 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | 4 KM Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | |
73 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | 4 KM Bieg główny | ADIDAS RUNNERS WARSAW | |
74 | szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | 4 KM Bieg główny | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
75 | Szymczak Paweł Szymczak | Warszawa | Polska | 2 KM | ||
76 | Tomczak Wioleta | Przepitki | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
77 | Wanowski Andrzej | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 4 KM Bieg główny | RozbiegaMy Nowy Dwór | |
78 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | 2 KM | KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
79 | Wróblewska Karolina | Popielżyn Zawady | Polska | 2 KM | ||
80 | Wudarczyk Paweł | Płońsk | Polska | 2 KM | ||
81 | Zalewska Anna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 2 KM | Bestie OCR Legionowo | |
82 | Zatorska Kamila | Osiek | Polska | 400m Bieg Rodzinny (dzieci z rodzicami lub opiekunami) | ||
83 | Zatorska Malgorzata | Osiek | Polska | 400m Bieg Rodzinny (dzieci z rodzicami lub opiekunami) | ||
84 | Zatorski Damian | Osiek | Polska | 400m Bieg Rodzinny (dzieci z rodzicami lub opiekunami) | ||
85 | Żurawski Arkadiusz | Sońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
86 | Łach Krzysztof | Warszawa | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
87 | Łoniewska Iwona | Płońsk | Polska | 4 KM Bieg główny | ||
88 | Łopacka Linda | Sochocin | Polska | 4 KM Bieg główny |
Wyświetleń: 7556