X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza

Wyniki - 21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 13.4
1 279 RAKOCZY MARCIN M 1 M OPEN 1 GDYNIA ŻÓRAWSKI TEAM 21km 1:26:18 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km] 1:26:18
2 313 WICENBACH ARKADIUSZ M 2 M OPEN 2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 21km 1:27:48 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km] 1:27:48
3 288 SIEKIERSKI RAFAŁ M 3 M OPEN 3 BEŁCHÓW RUNNING OSP POLESIE 21km 1:31:19 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 1:31:19
4 280 RETECKI KRZYSZTOF M 4 M OPEN 4 OSTROMECKO LKS BOGMAR / PRESTO 21km 1:33:47 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km] 1:33:47
5 329 ZALEWSKI KAROL M 5 M OPEN 5 RUMIA JATRENUJE 21km 1:37:18 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 1:37:18
6 299 SZABŁOWSKA IWONA K 1 K OPEN 1 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 21km 1:40:28 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 1:40:28
7 300 SZOCH TOMASZ M 6 M OPEN 6 BYDGOSZCZ 21km 1:41:24 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km] 1:41:24
8 237 ŁYŚ DANIEL M 7 M OPEN 7 REDA NYPEL REDA 21km 1:42:22 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km] 1:42:22
9 305 TAŃSKI MARCIN M 8 M OPEN 8 PUCK HOTEL BRYZA , TEAMELWART 21km 1:42:29 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 1:42:29
10 272 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 9 M OPEN 9 GDAŃSK 21km 1:43:28 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 1:43:28
11 251 NIKEL MARTYNA K 2 K OPEN 2 RUMIA KONTENER FORMY 21km 1:43:44 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 1:43:44
12 307 URBANOWSKI WOJCIECH M 10 M OPEN 10 WROCŁAW INSERT TEAM 21km 1:44:02 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km] 1:44:02
13 188 GOLLNIK ADAM M 11 M OPEN 11 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 21km 1:44:04 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km] 1:44:04
14 231 LITWIN PIOTR M 12 M OPEN 12 GDAŃSK OCEANIC 21km 1:44:42 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 1:44:42
15 172 DOROBCZYŃSKI MAREK M 13 M OPEN 13 CHAŁUPY KORONA BIEGA 21km 1:44:55 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 1:44:55
16 271 PAWLAK RADOSŁAW M 14 M OPEN 14 POZNAŃ WILDA BIEGA 21km 1:45:50 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 1:45:50
17 222 KOWALSKI JACEK M 15 M OPEN 15 BYDGOSZCZ 21km 1:46:53 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 1:46:53
18 282 RIEGEL MATEUSZ M 16 M OPEN 16 GDAŃSK STRUNNERS 21km 1:47:03 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km] 1:47:03
19 328 ZALEWSKI DANIEL M 17 M OPEN 17 SUSZ TRI NEGU 21km 1:47:21 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km] 1:47:21
20 270 PAWEŁCZAK KAROLINA K 3 K OPEN 3 GDYNIA JATRENUJE 21km 1:48:11 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 1:48:11
21 327 WYGANOWSKI DARIUSZ M 18 M OPEN 18 RUMIA 21km 1:48:17 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 1:48:17
22 314 WIERZBICKI PIOTR M 19 M OPEN 19 KRAKÓW GOŃ SIĘ! 21km 1:48:28 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 1:48:28
23 225 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 4 K OPEN 4 RUMIA WIEWIÓR TEAM 21km 1:50:12 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km] 1:50:12
24 226 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 20 M OPEN 20 RUMIA WIEWIÓR TEAM 21km 1:50:39 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 1:50:39
25 238 MAJCHRZAK JACEK M 21 M OPEN 21 PIANOWO KOSCIAN TEAM 21km 1:51:27 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 1:51:27
26 199 HATŁAS ADAM M 22 M OPEN 22 GDYNIA 21km 1:51:38 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:00
27 230 LEWANDOWSKI ŁUKASZ M 23 M OPEN 23 BIELSK PODLASKI 21km 1:52:04 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 1:52:04
28 154 BIESZKE SŁAWOMIR M 24 M OPEN 24 REDA 21km 1:52:29 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 1:52:29
29 312 WESOŁEK DANIEL M 25 M OPEN 25 POZNAŃ 21km 1:54:13 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km] 1:54:13
30 269 PAWELCZYK JÓZEF M 26 M OPEN 26 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM 21km 1:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 1:54:34
31 208 KĄDZIOŁKA BEATA K 5 K OPEN 5 WARSZAWA FMW RUNNERS 21km 1:54:55 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km] 1:54:55
32 290 SMOLAREK BOGUMIŁA K 6 K OPEN 6 WROCŁAW 21km 1:55:03 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km] 1:55:03
33 197 GRUBICH DAMIAN M 27 M OPEN 27 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 21km 1:55:47 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 1:55:47
34 169 DEMBINA ANDRZEJ M 28 M OPEN 28 SUCHY LAS 21km 1:56:06 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 1:56:06
35 153 BIELECKI TADEUSZ M 29 M OPEN 29 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 21km 1:57:18 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km] 1:57:18
36 173 DRZASTWA STANISŁAW M 30 M OPEN 30 WIESZYNO 21km 1:57:23 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km] 1:57:23
37 347 BILCZEWSKI TOMASZ M 31 M OPEN 31 KRAKÓW 21km 1:57:51 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 1:57:51
38 249 NAPIONTEK MARIA K 7 K OPEN 7 POZNAŃ 21km 1:58:03 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 1:58:03
39 306 TEKLIŃSKI DAWID M 32 M OPEN 32 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 21km 1:58:27 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 1:58:27
40 167 CZERNIEWSKI STEFAN M 33 M OPEN 33 MALBORK 21km 2:00:53 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 2:00:53
41 180 FLORCZAK MACIEJ M 34 M OPEN 34 GORZÓW WLKP. MUMIE MTB4FUN 21km 2:02:18 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km] 2:02:18
42 160 BUCZKOWSKI KRZYSZTOF M 35 M OPEN 35 POZNAŃ 21km 2:03:06 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 2:03:06
43 345 PIĘDEL MACIEJ M 36 M OPEN 36 WARSZAWA 21km 2:03:09 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 2:03:09
44 311 WĄCHAŁA ARKADIUSZ M 37 M OPEN 37 GDAŃSK 21km 2:03:15 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 2:03:15
45 264 PALACZ WIOLETTA K 8 K OPEN 8 BYDGOSZCZ 21km 2:03:29 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km] 2:03:29
46 261 OSTOJSKI DAWID M 38 M OPEN 38 REDA ELEKTRYK WEJHEROWO 21km 2:03:37 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km] 2:03:37
47 294 SPYCHAŁA MACIEJ M 39 M OPEN 39 WRONKI WRONIECKI KLUB BIEGACZA 21km 2:06:41 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 2:06:41
48 233 ŁABOJEWSKI MICHAŁ M 40 M OPEN 40 WRONKI WRONIECKI KLUB BIEGACZA 21km 2:06:41 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 2:06:41
49 342 LUNK KRZYSZTOF M 41 M OPEN 41 PUCK LIVESTRONG 21km 2:07:18 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km] 2:07:18
50 195 GROCHAL MARCIN M 42 M OPEN 42 WYGIEŁZÓW 21km 2:07:40 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 2:07:40
51 176 DZIEKAN KRZYSIEK M 43 M OPEN 43 PRUSZKÓW BIESZCZADZKIE ANIOŁY 21km 2:08:08 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:00
52 321 WOJNICZ PRZEMYSŁAW M 44 M OPEN 44 ZIELONA GÓRA 21km 2:08:21 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km] 2:08:21
53 193 GÓRSKA ILONA K 9 K OPEN 9 GDYNIA 21km 2:08:27 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km] 2:08:27
54 331 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M 45 M OPEN 45 UNISŁAW UNISŁAW BIEGA 21km 2:09:09 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km] 2:09:09
55 344 POLAK EWA K 10 K OPEN 10 TŁUSZCZ 21km 2:09:17 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km] 2:09:17
56 332 ZDANOWICZ ELŻBIETA K 11 K OPEN 11 WROCŁAW VEGE RUNNERS 21km 2:09:18 9.74 [km/h] 0:06:09 [min/km] 2:09:18
57 202 JACIUK DAGMARA K 12 K OPEN 12 ZALASEWO 21km 2:09:19 9.74 [km/h] 0:06:09 [min/km] 2:09:19
58 157 BIRLET PAWEŁ M 46 M OPEN 46 KROSNO 21km 2:09:19 9.74 [km/h] 0:06:09 [min/km] 2:09:19
59 209 KLEBBA KRZYSZTOF M 47 M OPEN 47 PUCK / ŁEBCZ KASZEBE ŁEBCZ 21km 2:10:19 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km] 2:10:19
60 286 RZESZUTEK PRZEMYSŁAW M 48 M OPEN 48 PAKOŚĆ 21km 2:10:59 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km] 2:10:59
61 151 BAGIŃSKA PAULA K 13 K OPEN 13 POZNAŃ #BIEGAJZESŁAWKIEM 21km 2:11:08 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km] 2:11:08
62 186 GAWEŁEK GRZEGORZ M 49 M OPEN 49 BRZESZCZE 21km 2:12:43 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km] 2:12:43
63 287 SAMSON IZABELA K 14 K OPEN 14 RUMIA JA TRENUJE 21km 2:12:58 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km] 2:12:58
64 334 ŻYŁA PATRYK M 50 M OPEN 50 GDAŃSK 21km 2:13:18 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km] 2:13:18
65 158 BOROWIEC BARTEK M 51 M OPEN 51 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 21km 2:13:33 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 2:13:33
66 333 ŻELAZOWSKA OLA K 15 K OPEN 15 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 21km 2:13:33 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 2:13:33
67 252 NOWAK ARTUR M 52 M OPEN 52 GDYNIA A&G CARP TEAM 21km 2:14:07 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km] 2:14:07
68 213 KOCIEŃSKA MAGDALENA K 16 K OPEN 16 IŁAWA 21km 2:14:10 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km] 2:14:10
69 349 OWCZARCZYK PAWEŁ M 53 M OPEN 53 MIEPORET 21km 2:14:51 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km] 2:14:51
70 196 GROENWALD DARIUSZ M 54 M OPEN 54 POŁCZYNO ISKRA POŁCZYNO 21km 2:15:25 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km] 2:15:25
71 220 KOWALCZYK WŁODZIMIERZ M 55 M OPEN 55 HUTA DŁUTOWSKA 21km 2:15:29 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km] 2:15:29
72 234 ŁAWICKI MARCIN M 56 M OPEN 56 WŁOCŁAWEK 21km 2:16:08 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km] 2:16:08
73 217 KOSIACKI KAROL M 57 M OPEN 57 WARSZAWA 21km 2:16:15 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km] 2:16:15
74 348 NURZYŃSKI ZBIGNIEW M 58 M OPEN 58 ŁUKÓW NIEZRZESZONY 21km 2:16:21 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km] 2:16:21
75 302 SZUMNY DARIUSZ M 59 M OPEN 59 WEJHEROWO 21km 2:16:37 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km] 2:16:37
76 292 SOBOL MAGDALENA K 17 K OPEN 17 NAKŁO NAD NOTECIĄ 21km 2:16:42 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km] 2:16:42
77 291 SMOROŃ BARBARA K 18 K OPEN 18 WIELICZKA 21km 2:16:56 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 2:16:56
78 278 RAJKOWSKI DAMIAN M 60 M OPEN 60 POGÓRZE KOSAKOWO RUNNERS 21km 2:17:17 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km] 2:17:17
79 170 DEMBIŃSKI MAREK M 61 M OPEN 61 POZNAŃ 21km 2:17:41 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km] 2:17:41
80 319 WITKOWSKI ROBERT M 62 M OPEN 62 GDYNIA 21km 2:18:38 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km] 2:18:38
81 190 GOŁAWSKI ANDRZEJ M 63 M OPEN 63 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 21km 2:19:11 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 2:19:11
82 210 KLINKOWSKI ANDRZEJ M 64 M OPEN 64 KRYNICA-ZDRÓJ 21km 2:19:12 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 2:19:12
83 215 KORBUT MIROSŁAW M 65 M OPEN 65 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 21km 2:20:11 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 2:20:11
84 289 SIEKIERSKI WIESŁAW M 66 M OPEN 66 BEŁCHÓW 21km 2:20:47 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km] 2:20:47
85 255 OKAPIEC ALEKSANDRA K 19 K OPEN 19 WARSZAWA 21km 2:21:15 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:00:00
86 236 ŁUKASIAK MACIEJ M 67 M OPEN 67 WARSZAWA 21km 2:21:16 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 2:21:16
87 207 KARCZEWSKI SŁAWOMIR M 68 M OPEN 68 BYDGOSZCZ CWU 21km 2:21:45 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km] 2:21:45
88 179 FLEISZAR TYMOTEUSZ M 69 M OPEN 69 GRUSZCZYN ATIMEX W TRI TEAM 21km 2:22:02 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km] 2:22:02
89 318 WITKOWSKA BEATA K 20 K OPEN 20 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA 21km 2:22:09 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 2:22:09
90 191 GOŁĘBIEWSKI DAWID M 70 M OPEN 70 POZNAŃ 21km 2:22:18 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 2:22:18
91 235 ŁUCZAK JANUSZ M 71 M OPEN 71 ŁÓDŹ 21km 2:22:23 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 2:22:23
92 206 KACZANOWSKI MACIEJ M 72 M OPEN 72 ŁÓDŹ BRUTALISTA 21km 2:22:26 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km] 2:22:26
93 330 ZAWADZKI ANDRZEJ M 73 M OPEN 73 WARSZAWA 21km 2:22:40 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km] 2:22:40
94 242 MATYSIAK KRZYSZTOF M 74 M OPEN 74 SĘKOCIN STARY 21km 2:22:50 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km] 2:22:50
95 295 STACHOWIAK ANETA K 21 K OPEN 21 TUREK 21km 2:22:59 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km] 2:22:59
96 223 KUCIA ŁUKASZ M 75 M OPEN 75 TUREK BIEGACZE TUREK 21km 2:23:05 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km] 2:23:05
97 216 KOSIACKA AGNIESZKA K 22 K OPEN 22 RYBNIK 21km 2:24:01 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km] 2:24:01
98 184 GAJO ROBERT M 76 M OPEN 76 WARSZAWA 21km 2:24:03 8.75 [km/h] 0:06:52 [min/km] 2:24:03
99 309 WASIAK JOANNA K 23 K OPEN 23 WARSZAWA AXA RUNNING TEAM 21km 2:24:43 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km] 2:24:43
100 350 RÓŻEWICZ DARIUSZ M 77 M OPEN 77 TYCHY 21km 2:24:55 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km] 2:24:55
101 301 SZRETER ROBERT M 78 M OPEN 78 KALETY 21km 2:27:18 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 2:27:18
102 250 NEHRING TOMASZ M 79 M OPEN 79 CHEŁMNO 21km 2:27:21 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 2:27:21
103 260 OSTOJSKA EWA K 24 K OPEN 24 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 21km 2:27:35 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km] 2:27:35
104 256 OLAK PIOTR M 80 M OPEN 80 WARSZAWA ZABIEGANA PIOTRULKA 21km 2:28:04 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km] 2:28:04
105 247 MIODUSZEWSKI ADRIAN M 81 M OPEN 81 WARSZAWA 21km 2:29:32 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km] 2:29:32
106 194 GRABARSKA LIDIA K 25 K OPEN 25 WARSZAWA UCIEKAM WIĘC BIEGNĘ 21km 2:29:51 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km] 2:29:51
107 246 MIELCZAREK AGNIESZKA K 26 K OPEN 26 CZŁUCHÓW 21km 2:29:56 8.40 [km/h] 0:07:08 [min/km] 2:29:56
108 275 POSTAREMCZAK EWELINA K 27 K OPEN 27 KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM 21km 2:29:58 8.40 [km/h] 0:07:08 [min/km] 2:29:58
109 254 OCYSEK MICHAŁ M 82 M OPEN 82 KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM 21km 2:29:59 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km] 2:29:59
110 182 GADOMSKA KATARZYNA K 28 K OPEN 28 TUREK 21km 2:30:12 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km] 2:30:12
111 161 BUGAJEWSKA ANNA K 29 K OPEN 29 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 21km 2:30:21 8.38 [km/h] 0:07:10 [min/km] 2:30:21
112 187 GIERSZEWSKI MATEUSZ M 83 M OPEN 83 POZNAŃ 21km 2:31:16 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km] 2:31:16
113 274 POCHOPIEŃ MIRA K 30 K OPEN 30 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 21km 2:31:29 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km] 2:31:29
114 228 LASKIEWICZ DARIUSZ M 84 M OPEN 84 OLIWA WATAHA 21km 2:31:29 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km] 2:31:29
115 326 WYDRYCH BARBARA K 31 K OPEN 31 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 21km 2:31:41 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 2:31:41
116 211 KLUKOWSKI MARCIN M 85 M OPEN 85 LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK 21km 2:31:46 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km] 2:31:46
117 221 KOWALSKA AGNIESZKA K 32 K OPEN 32 TORUŃ KOWALE TEAM 21km 2:31:57 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 2:31:57
118 163 BZDUN JACEK M 86 M OPEN 86 WROCŁAW 21km 2:32:03 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 2:32:03
119 351 LASOTA IRENA K 33 K OPEN 33 WAŁCZ 21km 2:33:28 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km] 2:33:28
120 310 WAWRZYŃSKI PIOTR M 87 M OPEN 87 DALKI DALKICLUB 21km 2:33:38 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km] 2:33:38
121 343 LISOWSKA MAGDALENA K 34 K OPEN 34 WROCŁAW 21km 2:34:47 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km] 2:34:47
122 296 STARCZEWSKA MILENA K 35 K OPEN 35 GDYNIA REFINITIV RUNNING TEAM 21km 2:36:38 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 2:36:38
123 164 CEJKO SŁAWOMIR M 88 M OPEN 88 BYDGOSZCZ 21km 2:36:42 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 2:36:42
124 171 DŁUBAK BEATA K 36 K OPEN 36 CIOSANIEC 21km 2:37:28 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 2:37:28
125 174 DRZYMAŁA TOMASZ M 89 M OPEN 89 LUBIATÓW 21km 2:37:28 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 2:37:28
126 204 JANOWICZ ANNA K 37 K OPEN 37 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 21km 2:39:38 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km] 2:39:38
127 325 WRZOS KRZYSZTOF M 90 M OPEN 90 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO \ VIRTUAL RUNNER CLUB 21km 2:39:40 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km] 2:39:40
128 156 BINKIEWICZ GRZEGORZ M 91 M OPEN 91 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 21km 2:41:59 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 2:41:59
129 189 GOLLNIK DARIA K 38 K OPEN 38 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 21km 2:42:00 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:00:00
130 183 GADOMSKI MARCIN M 92 M OPEN 92 TUREK 21km 2:42:01 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 2:42:01
131 273 PIELACHOWSKA AGATA K 39 K OPEN 39 GDYNIA 21km 2:42:11 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km] 2:42:11
132 198 HAŁAJ MARCIN M 93 M OPEN 93 WARSZAWA 21km 2:44:01 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km] 2:44:01
133 253 NOWAK OLAF M 94 M OPEN 94 JURATA 21km 2:45:36 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km] 2:45:36
134 177 ERNST AGATA ERNST M 95 M OPEN 95 GDANSK 21km 2:47:35 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km] 2:47:35
135 205 JURGIELEWICZ-WILKIEL ANNA K 40 K OPEN 40 BRANIEWO 21km 2:48:14 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km] 2:48:14
136 168 DĄBROWSKA DOROTA K 41 K OPEN 41 NOWY SĄCZ 21km 2:49:14 7.45 [km/h] 0:08:04 [min/km] 2:49:14
137 248 MORYŃ JAROSŁAW M 96 M OPEN 96 WARSZAWA 21km 2:49:20 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km] 2:49:20
138 224 KUJAWSKA MARCELINA K 42 K OPEN 42 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 21km 2:49:44 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km] 2:49:44
139 262 PAJURA AGATA K 43 K OPEN 43 GRABINY 21km 2:53:32 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km] 2:53:32
140 284 ROSZMAN HENRYK M 97 M OPEN 97 ORLE 21km 2:53:56 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 2:53:56
141 192 GÓRA RAFAŁ M 98 M OPEN 98 GDÓW 21km 2:54:03 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km] 2:54:03
142 155 BINASIK AGNIESZKA K 44 K OPEN 44 KATOWICE 21km 2:54:41 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km] 2:54:41
143 162 BUGAJEWSKI JANUSZ M 99 M OPEN 99 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 21km 2:56:37 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km] 2:56:37
144 244 MAZUR PRZEMYSŁAW M 100 M OPEN 100 BYTOM 21km 2:57:34 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km] 2:57:34
145 320 WOJNAROWSKI PIOTR M 101 M OPEN 101 GDAŃSK 21km 2:58:57 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km] 2:58:57
146 268 PASTERNAK JOANNA K 45 K OPEN 45 WARSZAWA 21km 3:02:04 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km] 3:02:04
147 212 KLUSEK JOLANTA K 46 K OPEN 46 WARSZAWA YOLA YOLANDA 21km 3:02:14 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km] 3:02:14
148 277 PRUSZYŃSKA MARLENA K 47 K OPEN 47 TCZEW 21km 3:02:31 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km] 3:02:31
149 298 SUCHACKA ANETA K 48 K OPEN 48 GDYNIA 21km 3:05:36 6.79 [km/h] 0:08:50 [min/km] 3:05:36
150 304 ŚWIERCZ MAŁGORZATA K 49 K OPEN 49 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 21km 3:19:23 6.32 [km/h] 0:09:30 [min/km] 3:19:23
151 297 STASIAK-BETLEJEWSKA RENATA K 50 K OPEN 50 CZĘSTOCHOWA 21km 3:20:19 6.29 [km/h] 0:09:32 [min/km] 3:20:19
152 315 WIESLER ANNELIE M 102 M OPEN 102 AKERSBERGA JALLES TC 21km 3:22:33 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km] 3:22:33
153 178 FLAK EWA K 51 K OPEN 51 BYTOM 21km 3:31:15 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km] 3:31:15
154 175 DYMEL ANDRZEJ M 103 M OPEN 103 WARSZAWA MARKOWI BIEGACZE 21km 3:33:16 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km] 3:33:16
155 283 ROGACZEWSKA MAGDALENA K 52 K OPEN 52 FROMBORK 21km 3:41:32 5.69 [km/h] 0:10:33 [min/km] 3:41:32
156 341 SZYMAŃSKI JANUSZ M 104 M OPEN 104 ŻYRARDÓW 21km 3:50:49 5.46 [km/h] 0:10:59 [min/km] 3:50:49
157 263 PAJURA RYSZARD M 105 M OPEN 105 GRABINY 21km 3:59:15 5.27 [km/h] 0:11:24 [min/km] 3:59:15

Wyniki - 42km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub ilość maratonów DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 24km
1 7 BUDNICKI RAFAŁ M 1 M 30-39 WARSZAWA DREAM RUN 42km 3:27:19 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km] 1:50:47
2 63 MORAWA MATEUSZ M 2 M 40-49 RADZISZOW LACHO TEAM 42km 3:32:18 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 1:55:31
3 17 ELMIŚ GRZEGORZ M 3 M 40-49 HEL BIEGACZ PORTOWY HEL 42km 3:37:10 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km] 1:59:46
4 103 WYGANOWSKI KONRAD M 4 M 40-49 RUMIA JA TRENUJE 42km 3:39:37 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km] 1:54:03
5 76 PUCHNIARZ MATEUSZ M 5 M 30-39 GDAŃSK JURNE KNURY 42km 3:40:50 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km] 1:59:36
6 73 PIĘDEL MICHAŁ M 6 M 30-39 WARSZAWA NEXTBIKE POLSKA/NIGHT RUNNERS ALBATROSY 42km 3:44:56 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 1:59:44
7 113 ROŻYK KRZYSZTOF M 7 M 40-49 1 GDYNIA OKNOBUD - BIEGAMYRAZEM 42km 3:49:31 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 2:00:59
8 44 KOWALSKI KAZIMIERZ M 8 M 60-69 1 STAROGARD GDANSKI 42km 3:54:14 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 2:04:37
9 38 KAŹMIERCZAK ANDRZEJ M 9 M 40-49 2 SZCZYTNIKI WÓJTOWICZ TRI TEAM 42km 3:55:38 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 2:03:58
10 57 MATYSIAK MARCIN M 10 M 40-49 3 WARSZAWA GAPMONT RUNNING TEAM 42km 3:57:02 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 2:06:41
11 30 JACHIMCZYK ALEKSANDRA K 1 K 35-49 CHRZANÓW PARKRUN CHRZANÓW 10 startów 42km 4:00:45 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 2:13:55
12 33 JUSZKIEWICZ ZBIGNIEW M 11 M 50-59 1 EŁK 42km 4:01:34 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 2:03:49
13 89 UCHEREK MATEUSZ M 12 M 30-39 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE SEA STAR PREMIUM 42km 4:02:17 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 2:12:18
14 99 WOJTOWICZ MARCIN M 13 M 40-49 4 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 42km 4:03:54 10.33 [km/h] 0:05:48 [min/km] 2:03:10
15 68 ORNAL MIROSŁAW M 14 M 50-59 2 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 42km 4:05:58 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 2:14:32
16 70 PARAFIŃSKI ADRIAN M 15 M 0-29 1 ZIELONA GÓRA 42km 4:06:40 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 2:12:48
17 87 TOPOLSKI PIOTR M 16 M 40-49 5 SOPOT SZTAFETA NADZIEI 42km 4:06:49 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km] 2:14:18
18 52 MACIEJONCZYK MAREK M 17 M 30-39 2 WROCŁAW 42km 4:07:57 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km] 2:11:53
19 50 ŁUC GRZEGORZ M 18 M 40-49 6 OTWOCK YIENU 42km 4:10:06 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km] 2:08:38
20 102 WROŃSKI ARTUR M 19 M 30-39 3 TYCHY COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM 42km 4:11:10 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 2:13:58
21 34 KALETA JAN M 20 M 40-49 7 KRAKÓW KLUB DYSTANS KRAKOW 42km 4:11:12 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 2:14:04
22 22 GŁUPCZYK TADEUSZ M 21 M 50-59 3 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 42km 4:12:52 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km] 2:15:50
23 84 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 22 M 50-59 4 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 42km 4:13:46 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 2:18:20
24 36 KAMIŃSKI MIROSŁAW M 23 M 50-59 5 GRUDZIĄDZ 42km 4:16:59 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km] 2:20:33
25 104 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 2 K 35-49 REDA MOTYWATORNIA TEAM 42km 4:17:19 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 2:15:27
26 80 SMYK ROBERT M 24 M 40-49 8 GLIWICE 42km 4:17:28 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 2:19:21
27 39 KOCIEL JAROSŁAW M 25 M 50-59 6 BYTOM 42km 4:21:34 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km] 2:23:44
28 101 WOŁOSIUK PRZEMYSŁAW M 26 M 40-49 9 BIAŁA PODLASKA 42km 4:22:33 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km] 2:16:49
29 64 NIEDŹWIEDŹ MICHAŁ M 27 M 0-29 2 ZGIERZ 42km 4:24:02 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km] 2:20:37
30 23 GODLEWSKA DIANA K 3 K 0-34 ŁOMŻA 42km 4:24:13 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km] 2:21:24
31 108 KRUSZYŃSKI KRZYSZTOF M 28 M 50-59 7 ŚWIECIE 42km 4:25:12 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km] 2:26:26
32 45 KOWALSKI PAWEŁ M 29 M 40-49 10 TORUŃ KOWALE TEAM 42km 4:25:38 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km] 2:26:36
33 86 ŚWIERCZ JACEK M 30 M 50-59 8 WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 42km 4:29:01 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km] 2:19:03
34 67 ORŁOWSKA BEATA K 4 K 35-49 KOŁOBRZEG 42km 4:29:46 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km] 2:24:02
35 40 KOCOŃ MARIUSZ M 31 M 50-59 9 OPOLE 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 42km 4:29:46 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km] 2:24:01
36 90 WARAS WOJCIECH M 32 M 30-39 4 KATOWICE 42km 4:29:52 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km] 2:33:07
37 59 MICHALCZYK ARTUR M 33 M 50-59 10 BOCHNIA 42km 4:31:55 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 2:20:08
38 85 ŚWIERCZ IWONA K 5 K 50+ WARSZAWA BYLEDOBIEC ANIN 42km 4:36:14 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 2:27:30
39 107 AUGUSTYNIAK MARCIN M 34 M 30-39 5 PIASECZNO 42km 4:38:32 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 2:18:38
40 66 OCHNIO RYSZARD M 35 M 40-49 11 JASTROWIE POLONIA JASTROWIE 42km 4:39:08 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km] 2:18:41
41 8 BUDZISZ RAFAŁ M 36 M 30-39 6 CHAŁUPY 42km 4:39:41 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km] 2:15:29
42 78 RUTA TADEUSZ M 37 M 60-69 2 95-010 DOBRA NOWINY 42km 4:42:57 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km] 2:33:32
43 53 CHEŁMIŃSKI PIOTR M 38 M 50-59 11 CHEŁMNO NADWIŚLANIN 42km 4:44:09 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km] 2:28:47
44 46 KOZUB BASIA K 6 K 0-34 BOCHNIA 42km 4:48:38 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km] 2:35:46
45 74 PODWYSOCKI WOJCIECH M 39 M 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN 42km 4:48:42 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km] 2:22:31
46 69 PANKOW MARCIN M 40 M 40-49 13 GDYNIA PANKOW ULTRA T1M 42km 4:48:42 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km] 2:22:35
47 25 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 7 K 35-49 1 SOBĄCZ 42km 4:51:00 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km] 2:44:06
48 54 MAJEWSKI MACIEJ M 41 M 50-59 12 POZNAN 42km 4:51:07 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km] 2:35:45
49 32 JURGIELEWICZ JACEK M 42 M 50-59 13 KOSTKOWO 42km 4:52:33 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km] 2:32:28
50 47 KWIECIEŃ MACIEJ M 43 M 30-39 7 TCZEW 42km 4:54:27 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km] 2:16:02
51 62 MIZERA AGNIESZKA K 8 K 50+ 1 LĘDOWO OSIEDLE BYLEDOBIEC ANIN 42km 4:54:36 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 2:30:45
52 97 WITKA PIOTR M 44 M 50-59 14 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 42km 4:55:32 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km] 2:33:30
53 51 ŁUKASIAK DANIEL M 45 M 40-49 14 LONDYN 42km 4:59:56 8.40 [km/h] 0:07:08 [min/km] 2:18:53
54 20 FRYDRYCHOWICZ MICHAŁ M 46 M 40-49 15 WARSZAWA 42km 5:00:25 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km] 2:27:14
55 111 POBŁOCKI JAN M 47 M 60-69 3 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZI 42km 5:01:54 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km] 2:40:00
56 83 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 9 K 35-49 2 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 42km 5:03:06 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 2:33:42
57 4 BERNAT ANTONI M 48 M 70+ 1 PUCK PUCK 10 startów 42km 5:04:06 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 2:51:20
58 28 HRYNIEWICKA MONIKA K 10 K 35-49 3 RUMIA 42km 5:04:07 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km] 2:40:31
59 18 FILA ANTONI M 49 M 60-69 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 42km 5:04:43 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km] 2:34:32
60 15 DRELISZEK WOJCIECH M 50 M 40-49 16 OGRODZIENIEC 42km 5:06:42 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km] 2:40:03
61 88 TORŁOP PRZEMYSŁAW M 51 M 50-59 15 GDAŃSK 10 startów 42km 5:09:20 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km] 2:46:15
62 5 BOROWIAK PIOTR M 52 M 40-49 17 BYTOM 42km 5:11:22 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 2:51:46
63 13 DĘBSKI TOMASZ M 53 M 0-29 3 GDAŃSK KLUB TURYSTÓW PIESZYCH BĄBELKI 42km 5:15:10 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 2:34:55
64 81 SOBKOWIAK EWA K 11 K 50+ 2 POZNAŃ 10 startów 42km 5:16:26 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km] 2:57:01
65 3 BARANIECKI ZBIGNIEW M 54 M 60-69 5 POZNAN 100 MARATHON CLUB POLAND 10 startów 42km 5:17:43 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 2:53:13
66 9 BUKAŁA KRZYSZTOF M 55 M 40-49 18 CZĘSTOCHOWA 42km 5:17:51 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 2:35:44
67 72 PAWLAK GRZEGORZ M 56 M 40-49 19 PISZCZAC DZIDA4X4 42km 5:18:00 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km] 2:40:52
68 19 FRAŃSKI ŁUKASZ M 57 M 40-49 20 NOWY TOMYŚL NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 42km 5:20:26 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km] 2:40:33
69 56 MAŃKOWSKI DARIUSZ M 58 M 50-59 16 JASTROWIE 100 MCP JASTROWIE 42km 5:24:58 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km] 2:47:09
70 49 LASOTA MIREK M 59 M 60-69 6 WAŁCZ 42km 5:24:58 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km] 2:41:15
71 55 MAŁECKI JANUSZ M 60 M 50-59 17 OJRZEŃ 42km 5:24:59 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km] 2:39:55
72 65 NIEWIADOMSKI ZDZISŁAW M 61 M 70+ 2 WARSZAWA 42km 5:25:21 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km] 2:47:28
73 60 MIKA DAMIAN M 62 M 50-59 18 RACIBÓRZ EKO- OKNA RUNNERS 42km 5:26:33 7.72 [km/h] 0:07:47 [min/km] 2:47:05
74 112 SYPNIEWSKA HANNA K 12 K 50+ 3 GDYNIA SPARTANIE DZIECIOM/GOLDEN TEAM 42km 5:32:23 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km] 2:55:50
75 98 WOJTKOWIAK PAWEŁ M 63 M 40-49 21 RADONIE 42km 5:35:38 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km] 2:46:36
76 41 KOLASA ANDRZEJ M 64 M 60-69 7 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 42km 5:40:57 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km] 2:50:09
77 106 MURAŃSKI JÓZEF M 65 M 70+ 3 JASTARNIA-BÓR BOROWION JASTARNIA 10 startów 42km 5:44:29 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km] 2:52:31
78 82 SZEWCZYK ARTUR M 66 M 40-49 22 CIEPIELÓW DOKĄD TAK CIĄGLE BIEGNĘ? 42km 5:48:36 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km] 3:04:16
79 105 ŻOŁNOWSKA MONIKA K 13 K 35-49 4 TORUŃ 42km 5:52:21 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km] 3:05:45
80 31 JASTRZEMBSKI EDMUND M 67 M 40-49 23 GDAŃSK SILESIA MARATHON TEAM 42km 5:52:42 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km] 2:52:58
81 92 WEILAND EMILA K 14 K 35-49 5 UNISŁAW DRUŻYNA SZPIKU 42km 5:52:44 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km] 3:03:38
82 93 WIERZBA GRZEGORZ M 68 M 40-49 24 TORUŃ W AND W MC 42km 5:55:16 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km] 2:56:44
83 79 SIKORSKI WITOLD M 69 M 50-59 19 ROSNOWO KB RUN 42 10 startów 42km 5:56:28 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km] 2:58:16
84 29 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 15 K 35-49 6 GDYNIA 42km 6:08:55 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km] 3:01:11
85 27 GUTKOWSKI NORBERT M 70 M 0-29 4 POMORZE 42km 6:10:58 6.79 [km/h] 0:08:50 [min/km] 2:50:29
86 109 JURGIELEWICZ URSZULA K 16 K 35-49 7 GDYNIA 42km 6:16:20 6.70 [km/h] 0:08:58 [min/km] 3:15:07
87 71 PARANIAK JAN M 71 M 60-69 8 HUDDINGE TEAM SKAVSARET SWEDEN 10 startów 42km 6:18:02 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km] 3:13:08
88 12 CZARNECKI ADAM M 72 M 40-49 25 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GUPA BIEGOWA 42km 6:20:34 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km] 3:11:26
89 24 GOŁASZEWSKA JOLANTA K 17 K 35-49 8 TORUŃ MARMEL 42km 6:25:40 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km] 3:17:55
90 2 BAŃBURA PIOTR M 73 M 40-49 26 KOŃSKIE PASAT KOŃSKIE 10 startów 42km 6:31:15 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km] 3:23:53
91 14 DOLIŃSKI ADAM M 74 M 30-39 8 WARSZAWA KB LEGIONOWO/GRUPA BIEGOWA UTK 10 startów 42km 6:41:04 6.28 [km/h] 0:09:33 [min/km] 3:20:44
92 58 MEJ PAWEŁ M 75 M 40-49 27 BACZKÓW GM. BOCHNIA - MAŁOPOLSKA BOSY BIEGACZ - GM . BOCHNIA - MAŁOPOLSKA 42km 6:51:11 6.13 [km/h] 0:09:47 [min/km] 3:36:07
93 26 GRABOWSKA SYLWIA K 18 K 35-49 9 GRUDZIĄDZ 42km 6:53:53 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km] 3:32:13
94 42 KOLASA BARBARA K 19 K 50+ 4 WARSZAWA-WESOŁA KLUB J.SŁOWACKIEGO 42km 6:54:33 6.08 [km/h] 0:09:52 [min/km] 3:47:38
95 10 MACULEWICZ MARCIN M 76 M 40-49 28 KIELCE JP 2 10 startów 42km 6:58:48 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 3:56:10
96 37 KASIERSKA EWA KATARZYNA K 20 K 50+ 5 POZNAŃ WMB META LUBLINIEC 10 startów 42km 7:29:56 5.60 [km/h] 0:10:43 [min/km] 4:02:08
- 1 ADAMSKA JUSTYNA K - K 35-49 - BANINO TRIMS 10 startów 42km DNF - [km/h] - [min/km] 6:52:51

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ